Isikuomadused for Work – Kuidas seda oskust Set Kas Abiinfo Teie Karjäär

Posted on

Isikuomadused for Work - Kuidas seda oskust Set Kas Abiinfo Teie Karjäär
Suhtlemisoskus, komplekt pehme oskusi, võimaldab meil suhelda teiste isikute. Mõnikord nimetatakse neid “inimeste oskused.” Verbaalne suhtlemine ja kuulamisoskust Sihtasutuses suhtlemisoskus, kuid nad jäävad meie võime kasutada sõnu jagada teavet.

See oskuste kogumi ka olema võimeline pidama läbirääkimisi, veenda ja juhendada inimesi, samuti koordineerida meie tegevusi nendega ja nende kehakeele, tuntud ka kui mitteverbaalseid märguandeid. Võime mõistan ja mõistame teisi ja teada, millal midagi solvata keegi on ka suhtlemisoskus.

Kuidas arendada Suurepärane isikuomadused

Te võite arvata, suhtlemisoskus on vajalikud ainult siis, kui sinu töö hõlmab aidata teisi inimesi, kuidas neid veenda teha või midagi osta, või neid hallata. Niikaua kui sa suhelda inimestega igal suutlikkuse, mis võiks tähendada vaid töötavad side-by-side nendega-suhtlemisoskus on oluline ja aitab kaasa oma edu igal karjääri. Nad võimaldavad teil saada koos meie töökaaslased ja ülemused, teenida oma klientide ja klientide (või patsientidel) hästi, funktsiooni liikmena meeskond, võta suund oma ülemuste ja nad aitavad oma juhiomadused.

Mitte igaüks on sündinud piisava suhtlemisoskus, kuid on olemas viise, et parandada neid. Pane ennast olukordadesse, mis hõlmavad suheldes teiste inimestega. Praktikas on kasulik. Õpilased peaksid ühinema kooliväliste organisatsioonide ja lõpetajate võib olla aktiivsed kogukonna rühmad. Praktika kuulamise ja rääkimise teistele liikmetele ning jälgides nende vastuseid. Vabatahtlike tööd projekte. Internatuuri või osalise tööajaga töö õpetab, kuidas suhelda klientidega ja töökaaslastega. Mida rohkem te tava, mugavam siis muutub, ja teie suhtlemisoskus on aja jooksul parandada.

Karjäär, mis nõuavad suhtlemisoskust

Kuigi suurepärane suhtlemisoskus on kasulik kõige ametid, mõned täiesti nõuda käesoleva oskuste kogumi. Vaatame mõned neist:

 • Tegevjuht: tegevjuhid, mida tavaliselt nimetatakse peadirektoriga, otsene üksuste poole tulevase edu. Kuulub see missioon on eesmärkide seadmine, strateegiate väljatöötamise ja rakendamise, koordineerimise tippjuhte ja aruandlus juhatustes.
 • Kooli Principal: koolijuhid jälgida kõiki tegevusi alg-, põhi- ja keskkoolides. Nad koordineerivad kogu teaduskonna ja peab suhelda õpilastele ja nende vanematele.
 • Kliiniline psühholoog:  psühholoogid diagnoosida ja ravida patsiente vaimse, käitumis- ja emotsionaalsed häired. Nad vajavad suhelda oma patsientide ja koordineerida nende ravi pereliikmete ja tervishoiutöötajad.
 • Abielu ja perekond terapeut: Abielu ja perekond terapeudid ravida vaimse, emotsionaalse ja probleemid suhetes. Nad töötavad koos paaride ja peredele, samuti üksikisikud.
 • Vaimulike:  vaimulikkonna lisaks läbiviimise usutalituste ja juhtiv usuõpetust programmid pakuvad vaimset juhatust oma congregants.
 • Turundusjuht: Marketing juhid suunata meeskonnad arendada ettevõtete turundusstrateegiaid.
 • Human Resources spetsialist: Pärast kindlaks oma tööandjate vajadused, inimressursside spetsialistid aitavad leida tööd kandidaadid, kes on tõenäoliselt neid täita. Nad peavad suutma koguda teavet läbi oma taotlejatega.
 • Eriagent:  Special ained kindlaks, kas üksikisikud või ettevõtted on rikkunud kohalikule, riiklikule või riiklikele seadustele. Nad koguda tõendeid ja intervjuu kahtlusaluseid, ohvrite ja tunnistajate.
 • Chef ja juht Cook:  Chefs ja pea kokad, lisaks toidu valmistamisele, jälgida juhtimise toitlustusasutusi. See töö hõlmab järelevalve teiste kulinaarse töötajatele.
 • Hambaarst: hambaarstid esimese diagnoosida ja seejärel ravida probleeme nende patsientide hammaste ja suu kude. Nad peavad looma rapport nendega ja nende töötajad, sealhulgas suuhügienist ja assistendid.
 • Nanny:  Lapsehoidjad hoolitseda laste. Nad töötavad tavaliselt üksikute perekondade ja peab jälgima elu alla oma kella ja ka suhelda vanemate, sugulaste, õpetajate ja sõprade vanemad.
 • Psühhiaatrilised Aide:  Psühhiaatrilised aides aidata patsientidel vaimse tervishoiuasutustes. Nad hoiavad patsientide ohutu ja mugav jälgides nende käitumist, neid teenindavate sööki ja abistamine ülesannete igapäevase elu.
 • Õpetaja: Õpetajad juhendavad lasteaed, alg- ja keskkooli õpilastele, aidates neil õppida ja rakendada kontseptsioone erinevatel teemadel.
 • Environmental Engineer:  Environmental insenerid lahendada probleeme keskkonnale sealhulgas reostuse, jäätmete kõrvaldamine, ja loodusvarade ammendumine. Nad koostööd teiste inseneride ja teadlaste.
 • Kriminaalhooldusametnik:  Kriminaalhooldusametnikud rehabiliteerida inimesed, kes on süüdi mõistetud kuriteos, kuid sai tingimisi asemel vanglas või vangla aega. Nad jälgivad oma klientidele ja püüame hoida neid sattumist hädas.
 • Dietoloog või toitumisspetsialisti: Dietitians ja toitumisspetsialistid planeerida toidu programmide ja järelevalvet toidu valmistamiseks. Nad nõustavad üksikisikute ja rühmade tervisliku toitumise.
 • Athletic Coach:  Treenerid koolitada üksikisikute ja meeskondade konkureerida sport. Nad töötavad koos kutse-ja amatöör sportlased.
 • Art Director:  Art direktorid kontrollivad visuaalne stiil väljaanded; televisiooni, filmi ja otsesaadete; reklaam; ja toote pakendil. Nad koordineerivad jõupingutusi üksikisikute, kelle töö moodustab valmistooteid.
 • Koreograaf:  Pärast luues tantsud, koreograafid juhendada tantsijad, kes täidavad oma tööülesandeid.
 • Nurse (registreeritud või litsentseeritud praktiline):  Õdede hoolitseda patsientide tervishoiuasutustes. Registreeritud õed (rns) harida patsientidele ja nende perekondadele umbes tervisliku seisundi kohta. Samuti järelevalvet litsentseeritud praktiline õed (LPNs).
 • Financial Advisor:  Finantsnõustajate aitavad klientidel kava nende katkestajate, laste õppekulud ja muud rahalised eesmärgid.
 • Kiirabi tehnik (EMT) või Next:  EMTs ja parameedikud hallata kiirabi patsientidele, kes vigastada või on äkki muutunud haigeks. Nad saavad teavet ja edastada see patsientide, nende perede ja tunnistajaid.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *