Näide Soovitus kiri õpetajale

Posted on

Näide Soovitus kiri õpetajale


On au kui õpetamine kolleeg küsib viide, kuid sa tead, kuidas kirjutada üks? Või äkki sa oled üks töökoha taotlemisel ja peate taotlema viide kirja õpetamise tööd. Mõlemal juhul, teades, kuidas kirjutada viide kirjas ja mille proov, tulevad mugav. Loe edasi nõu kirjalikult soovituse kirja õpetaja ja vaadata proovi samuti.

Kuidas kasutada Viide kiri Sample

Kui kirjutate kirja õpetajale, kasutage seda proovi suunata oma kirjalikult. Kirja proovi aitab teil otsustada, millist sisu peaks sisaldama teie kirjas, samuti kuidas vormindada.

Kuigi kirja proovid on suurepärane lähtepunkt oma kirjas, siis tuleb alati kohandada kirja sobivad konkreetse isiku te kirjutate kirja ja teavet ta küsib lisada.

Kui taotlete viide kirja õpetamise olukorda kolleegi või eelmise boss, võite saata selle viite kirja proovi kirjanik juhendavad oma kirjas.

Märkus : Kindlasti ka neile selged juhised, millist teavet te neid vajate lisada ja anda neile CV või nimekirja oma oskusi ja kogemusi, et aidata neil kirjutada kirja.

Sa ei taha neid lihtsalt kopeerida ja kleepida proovi viide kirjas.

Tegelikult on olemas mitmeid asju mõelda, kui küsida kellegi kirjas viide õpetamise tööd. Review suunised taotlemise viide kirja enne, kui küsite oma viited toetaks sind.

Nõuandeid Kirjutamine Viide Kiri õpetaja

Jälgi äri kirja vormingus. Kasuta ettevõtte ametliku kirja formaat kirjutamisel oma kirjas soovitus. Kui aeg on sisuliselt seda, võiksite kaaluda saates soovituse asemel e-posti kirja.

Keskendu ametijuhendis. Küsi isik, kellele sa kirja kirjutamise eest koopia töö postitad või ametijuhendis. Nii saate keskenduda ametikoha nõuetele, kui te kirjutada. Proovige keel ametijuhend oma kirjas. Isegi kui olete kirjalikult üldisem soovitus, saate siiski küsida isiku kohta, millist tüüpi õpetamise töökohti nad huvitatud (st mida õpetama, milliseid koolid).

Kaasa konkreetseid näiteid. Kirjas näiteid, kuidas inimene näidanud erinevaid positiivseid omadusi varem. Kui võimalik, kasutage numbreid mõõta oma õnnestumistest. Näiteks “Under hr Smith juhtimisel, meie õpilaste riigi skooriga paranenud Bioloogia 20 protsenti.”

Endiselt positiivsed. Kui sa kirjutad kirja soovitust, kindlasti väita, et sa usud seda isikut on tugev kandidaat. Sa võid öelda midagi sellist: “Ma soovitan Pr Johnson reservatsioonideta,” või “ma palgata proua Smith uuesti, kui suutsin.” Sa tahad, et aidata see kandidaat paistma kõigi teiste tulevaste kandidaatide.

Jagage oma kontaktandmed. Anda teed tööandja teiega, kui nad on lisaküsimusi. Kaasa oma e-posti aadress, telefoninumber, või mõlemad. Kui teie viide äri kirja formaat, oma kontaktandmed on ülaosas kirja. Kui saadate talle viide kirjas, lisage oma kontaktandmed allpool oma kirjutatud allkirjaga.

Järgige esitamise juhised. Paluge, kellele olete kirjalikult viide, kuidas esitada kirja. Teil võidakse paluda e-posti või laadige see online. Veenduge järgida nõudeid, eriti selle kohta, kus seda saata ja kui, samuti formaadis (näiteks PDF, füüsilise kirja, jne). Veenduge, et olete õige aadress või e-posti aadressi.

Näide Viide Kiri õpetaja

See on viide kirjas näiteks õpetaja.

John Woo
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
john.woo@email.com

1. märts 20XX

Bruce Lee
Manager
ABC Consulting Group
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Hr Lee:

Ma väga soovitada Michelle Johnson kui kandidaat viienda klassi juhtima õpetaja teie koolis. Nagu peamine Pauluse School on mul olnud rõõm töötada koos Michelle viimase viie aasta jooksul. Ta on ajendatud korraldatud õpetaja, kes arendab inspireeriv suhted tema õpilased.

Michelle on alati olnud ajendatud arendada oma oskusi nagu õpetaja. Ta tuli meile õpilane õpetaja innukalt asumist ekstra kohustused nagu nõunik kooli ajalehe ja kuulus meie ainenõukogu. Ta jätkas, et näidata seda autot läbi tema ametiaeg on meie kool, muutub isegi pea ainenõukogu eelmisel aastal. Michelle hõlmab mingit võimalust professionaalseks arenguks, mis teeb temast ideaalse juht.

Michelle on suurepärane rapport igas vanuses inimestele, eriti lastele. Tema võime ühendada temaga õpilast ja tema talent on õpetada lihtsaid kontseptsioone, samuti rohkem arenenud teemasid, on nii tõeliselt hea. Ta on ka väga hea kirjalik ja suuline suhtlemisoskus nii vanematele ja õpetajatele.

Michelle saavutab kõik need ülesanded suure algatusel ja positiivne suhtumine. Ma soovitan Michelle teile ilma reservatsioonideta. Kui teil on lisaküsimusi seoses tema tausta või kvalifikatsiooni, palun ärge kartke minuga.

Lugupidamisega

John Woo (allkiri paberil kirjas)

John Woo
Principal
Pauluse School

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *