Lihtne töö kodust arvuti Jobs

Posted on

Lihtne töö kodust arvuti Jobs

Mitu tööd kodust arvuti töökohti on viimastel aastatel suurenenud, rohkem ettevõtted muutub tuttav mõiste ja kaugkoostöö tehnoloogia kasvav üha igapäevasemaks.

Kuigi paljud neist töökohtadest-nt tarkvaraarendajad, veebidisainerid, andmete insenerid-kipuvad vajama arenenud oskused on palju lihtne, algtaseme, töö kodust arvuti töökohti seal. Sa lihtsalt pead teadma, kust otsida ja mida otsida.

Virtual Assistant

Virtuaalne assistent kaugkasutust haldusalast tuge firma, meeskond või täidesaatva. See hõlmab erinevaid administratiivseid ülesandeid nagu koosolekute kavandamise, broneerib reisi, vastates e-kirju, telefonikõnesid või sõnumeid sotsiaalmeedias, andmete sisestamise või pidamise ja palju muud.

Nagu paljud kauge töökohti, virtuaalne assistent positsioonid pakutakse nii vabakutselise ja täistööajaga alusel. Võite otsida kauge ja kaarik töökohad pealkirju nagu “VA”, “virtuaalne assistent”, “virtuaalne juhatuse assistent,” või “virtuaalne büroo juhataja,” ja palju muud. Samuti võite leida seda tüüpi töökohti vabakutseline ja paindliku töögraafiku saidid nagu FlexJobs , Upwork , Guru ja Fiverr , näiteks.

Kui rakendatakse, siis peaks tähtsustama oma organisatsiooni , kommunikatsioon ja aja juhtimise oskused . Lisaks, kuna teil töötavad täiesti online, see on oluline virtuaalne assistent on kogemusi uusimate tehnoloogiate.

Sa peaksid olema tuttav tööstus-standard suhtlemise ja koostöö platvormid, sealhulgas Internetis kalendrid; Sõna töötlemise tarkvara ja tabeleid; e-posti ja sõnumite vahendeid nagu Gmail ja vaikne; audio-videokonverentsid platvormid nagu Skype, vaikne ja Google Hangouts ja ekraani jagamise tööriistu. Vastavalt PayScale keskmiselt virtuaalne assistendid teha $ 15 tunnis .

Kaug klienditoe Associate

Kõige kaugemates klienditoe kaastöötajad toimib “eesliini” kõikide klientide side. Nendeks küsimuste lahendamisel, vastates küsimustele, pakkudes teavet ja rohkem, ning võib toimuda e-posti teel, jututubades või telefonikõnesid.

Väiksemad organisatsioonid võivad kimbu kõik need kanalid ühte, arvestades keskmise suurusega või suuremad ettevõtted, sa oled tõenäoliselt näha töö osadeks; nt “Tehnoabi sidusettevõte” saab vastata kõigile päringutele tulevad e-posti teel või jututubades ja “kõnekeskuse sidusettevõte” tegelen klientide telefonikõnesid.

(See on oluline märkida, et sissetulev kõnekeskuse töö kipuvad olema klienditoe rollid, kus te võtate sissetulevad kõned klientidelt. Teiselt poolt, väljaminev kõnekeskuse töö on kuhu hüüdes viib või potentsiaalsetele klientidele ja on üldiselt rohkem keskendunud müügi.)

Sul on paar võimalust, kui tegemist on leida kauge klienditoe assotsieerunud tööd. Võite otsida mis tahes serveri saidi klienditoe seisukohti, mis võivad ilmuda all pealkirju nagu “klienditeeninduse esindaja”, “klientide edu manager”, “klienditeenindus spetsialist” või “klienditeeninduse agent,” näiteks.

Samuti saad laiendada oma otsingut tavalise töö saite . Lihtsalt olla kindel, et lisada “remote”, “virtuaalne” või “töö kodust” ees tiitli. (Samas, kui tegemist on leida õigustatud töö kodust töökohta, nimekirjad saitidel nagu FlexJobs , Remote.co , Jobspresso ja WeWorkRemotely , võib olla usaldusväärsem kui kauge nimekirjad tavaliste töö otsingumootorid.)

Kui kohaldatakse kauge klienditeeninduse töökohti, proovige rõhutada eelnevaid klienditeeninduse või külalislahkuse töökohti, samuti hea side ja konfliktide lahendamise oskusi . Vastavalt Glassdoor keskmine klienditoe assotsieerunud teeb umbes $ 35.000 aastas .

Kaug andmesisestajale

Serveri andmesisestajale sisestab käsitsi värskendusi või manipuleerib numbriline või tähtnumbriline andmed (nt numbrid või kombinatsioon tähtedest ja numbritest) viiakse andmebaasi kaudu oma arvutisse.

Sarnaselt töökohtade eespool kauge andmesisestuse töökohti on saadaval nii täistööajaga ja vabakutseline alusel. Võid otsida termineid nagu “remote andmesisestuse”, “kauge andmesisestajale”, “serveri andmete operaator” või “virtuaalne andmesisestuse,” näiteks.

Kui olete taotleb kauge andmesisestuse töökohti, oma tööandja tõenäoliselt taotleda oma tüpiseerimise meetrika – nt “km tunnis,” või klahvivajutusi tunnis, ja “wpm” või sõna minutis. Sa peaksid olema võimelised kirjutama vähemalt 8000 km tunnis (kuigi 10000 eelistada), samuti vähemalt 50 wpm.

Vastavalt ZipRecruiter, et keskastme andmesisestajale palk vahemikud alates $ 27.000 kuni $ 56.000, samas kui keskmine palk on $ 37.000 aastas. Algtaseme ametnikud, aga üldiselt alustada madalama määraga ja tunnipalk ei pane nii madalale kui $ 9 – $ 10 tunnis.

Online “Odd-Job” Töötaja

Kuigi see võib tunduda kummaline, seal on palju kauge “juhutöid” leiad online. Kuigi sa ei tohiks eeldada, et elatist teenida vaid üks neist, mida saab kasutada ühe kui pool tõuklema või kombineerida neid suurema tulu. Autor, milline on mõiste “tööots”, siis paratamatult erinev. Oluline on teada, kust otsida seda tüüpi töökohti ja mida otsida.

Leiad laias valikus töökohti vabakutseline saidid nagu Upwork ja võite otsida töökohti, mis sobivad teie huvi või kogemused. Võib-olla saate kiirenemist 2-päeva andmesisestuse projekti sel nädalal ja audio kopeerida projekti järgmise.

Craigslistissa on teine hea ressurss konsulteerida. Saate “Computer” all “Gigs” ja kas skaneerida nimekirjad või otsida selle kategooria termineid nagu “remote”, “töö kodust” või “virtuaalne”. See võib olla väärt otsivad peamine “Gigs” kategoorias neid tingimusi ka.

Muud Internetis juhutöid hulka võtmise uuringud, osalevad paneel uurimisrühmade ja lõpetades mikro-ülesandeid Amazon Mechanical Turk platvormi (või sarnaseid saite nagu SwagBucks või Clickworker). On ka raha tegemise rakendusi, millega saate registreeruda kiire kontserti või pakkuda professionaalset teenust.

Oluline on jääda hoolas ja teadus legitiimsust platvormi enne kui sisse logida; Selle eesmärk on tagada, et see ei ole pettus.

Võid otsida kommentaare võrgus või kas ettevõte on nimekirjades Better Business Bureau. Lõpuks, kui soovite küsida töö asemel otsige seda, siis võiks ka registreerida ja müüa oma teenuseid Fiverr.

Maksma paratamatult erinevad sel juhul, ja see sõltub täielikult oma toodangu ja aega sa pühendada tööpäeva tüüpi töökohti. Amazon Mechanical Turk keskmine töötasu ulatub $ 6-12 tunnis. Võite leida kontserti, et maksta rohkem vabakutselise saite või Craigslistissa. Pange tähele, et iga töö või platvorm, mis positsioneerib ennast kui “get-rich-quick” võimalus on väga tõenäoline pettus ; kui see kõlab liiga hea, et olla tõsi, see tõenäoliselt on.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *