Kui alustada nagu vabakutseline kirjanik

Posted on

Kui alustada nagu vabakutseline kirjanik

Kirjutamine on mitmekülgne elukutse ja vabakutseline võib olla tulus viis professionaalne kirjanik teenida raha kodust. Kuid algajatele peab võtma aega, et saada kogemusi ja ehitada oma brändi. Kui teil on hakanud just läbi vabakutseline kirjanik, selgitada oma Erialadest ja valmistada kirjalikult proovid enne, kui hakkate oma otsingut kliente ja tööd.

Järgnevalt on toodud mõned head kohad andekas kirjanik saada praktikas ehitada mõned usaldusväärsust ja koguneda teosepagasiga näidata rohkem selektiivne kirjastajad. Ka need müügikohtades aitab kirjanikud ehitada sotsiaalse meedia kohalolek, mis on oluline, et suurendada tüübist järgmised, mis aitavad teil ehitada, säilitada ja kasvatada oma edukas vabakutseline kirjalikult karjääri pikemas perspektiivis.

Clickworker

Worldwide crowdsourcing firma Clickworker palkab sõltumatud töövõtjad kirjutamiseks töökohti samuti andmesisestuse, tõlkimine, teadus- ja muude mikro töökohti. Ettevõte maksab per tükk alusel. Registreerimine ja olulise hindamine on enne töötajate nimetatakse kliki töötajate poolt ettevõttele nõustub ülesanded makse.

OneSpace.com

OneSpace pakkumised mikro töökohti üldiselt kirjalikult samuti üksikasjalikud kirjalikult ülesandeid, et vabakutselised. Kirjanikud peavad läbima terve rida hinnanguid ja ehitada usaldusväärsust punktisumma juurdepääsu igat tüüpi tööd. Töö on esitatud, kirjanik saab tagasisidet ja makse tehakse PayPal järgmisel päeval pärast tööd on heaks kiidetud.

Võite külastada OneSpace on vabakutseline töövõimalusi  , et teada saada, mis ülesandeid vimm teie huvi.

HubPages

Hubpages arved ise kui “juhtiv online-avaldades ökosüsteemi.” Kirjanike registreerida ja avaldada oma töö nende Rummu. Tulu Adsense ja sidusettevõtete on lahku HubPages.

Ei ole tulu garantii. Pigem oma sissetulekut sõltuvad saidi võimet meelitada vaatajaid. Edukad kirjanikud lisada värske sisu oma saitidele regulaarselt ja isegi võtta paar kuud, enne kui nad hakkavad nägema väljamakseid.

Kuigi Hubpages võib võtta rohkem jõupingutusi tegema märkimisväärseid raha, see on ka üks parimaid kohti, et kirjutada mida iganes sisu meeldib teile. Sa ei tea kunagi, kes muidu on oma ühised huvid ja saate teada palju umbes genereerides reklaamitulu, töötavad märksõnad ja kuidas kirjutada tooted, mis võivad tekitada partnerkontoga tulu.

Listverse

Listverse maksab kirjanikud $ 100 originaal 1500 sõna Pentsik artiklid nimekirja vormis. Kirjanike valida oma teemasid ja pakkumise linke mainekas allikad asjaolu kinnitamiseks.

Listverse välja võtta Pentsik nimekirjad, nagu “10 Ebatavaline Pulmad Traditsioonid kogu maailmas.” Tasumine toimub PayPal ainult.

TextBroker

Kirjanike valida artikli teemad kaasasolevat bassein küsimusi, mis hõlmavad erinevaid kategooriaid, sealhulgas rahanduse, tehnoloogia, ilu, toitumise, mood ja aiandus.

Iga kirjanik esitab kirjalikult proovi pannakse kirjalikult rühma oskuste tase, mis tagasisidet toimetaja lihvida oma oskusi.

Pärast edukat lõpetamist 10 artiklid teatud tasemel, siis võite taotleda liikuda kuni järgmise, kõrgema intressi tasandil. Pärast teie artiklid on heaks kiidetud ja vastu kliendi poolt sooritatud makse iga nädal PayPal.

Skriptitud

Kirjutasid vabakutselised pigi ülesandeid otse klientidele. Nad võivad kirjutada mistahes tööstusharus, kus neil on teadmised. Kuigi iga töö on miinimumhind, kirjanikud, võivad seada määrad.

Garanteeritud tasumine toimub viie päeva pärast töö on kinnitatud. Kui töö on tagasi, kirjanikud võivad kvalifitseeruda osalist tasumist.

Verblio

Umbes 1300 klienti üle 40 eri tööstusharudes, Verblio pakkumised vabakutselised võimalus kirjutada ja müüa 300-3,000 sõnu sisu tellijatele põhineb nende valdkonnast. Kirjanike saada makstud töö, mida müüakse.

Uus vabakutseliste tööd väikeste projektide, mis võivad suurendada kuni enam projekte. Müük kvaliteetset sisu ja teenida viie tärni ülevaateid tasub teile enam projekte, mida saab kirjutada oma lemmik kliente iga kuu.

Konsus

Kirjanikud Konsus töötab vahetult koos projektijuht, kes tegeleb kõigi side kliendiga. See lehed kirjanikud vabalt kirjutada, mitte kulutada aega otsin tööd.

Sait postitused pidev vool projektide kust valida. Maksmine on tagatud õigeaegselt, isegi kui klient maksab hilja või üldse mitte.

Zen Sisu

Zen Sisu pakkumised kirjalikult töökohti tootekirjeldused KKK, reklaami koopia, listicles, pilt, artiklid, blogi postitusi ja ostujuhendeid. Kirjanike töötada majandusharudes, kellega nad tunnevad, ja iga tükk lõpule töö hinnatakse kvaliteeti.

Ettevõte tervitab uue vabakutseliste ja lubadusi, et aidata neil kasvada oma oskusi. Parimad tavad on olemas kirjanike regulaarselt webinars.

Skyword

Kirjanikud on Skyword avada konto ja pakkumise sisu proove oma Erialadest, samuti sotsiaalteenuste nimekirja kontosid. Kui oma portfelli on lõppenud, nad on otsustanud kirjutada blogisid, meedia postitusi ja funktsioon artiklid oma eriteadmised.

Juurdepääs hea tasustatud esemetes määratakse tugevus portfelli, nii et veenduge oma portfelli esitleb oma parimad tööd, kui te rakendate. Sait maksab kaks korda kuus PayPal heakskiidetud tööd.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *