Academic Curriculum Vitae (CV) Näide ja kirjutamine Tips

Posted on

Academic Curriculum Vitae (CV) Näide ja kirjutamine Tips

Elulookirjeldus (CV) kirjutatud akadeemiliste tuleks rõhutada teadus- ja õppetöö kogemusi, trükised, stipendiumid ja stipendiumid, kutseliitude ja litsentsid, auhinnad, ja mis tahes muud andmed oma kogemusi, mis näitavad oled parim kandidaat teaduskonna või teadurikohta reklaamitakse kolledži või ülikooli.

Kui kirjalikult akadeemilise CV, et sa tead, mida lõigud lisada ja kuidas struktureerida oma dokumenti. Vaadake CV malle ja proovi CVd, mis aitavad teil kirjutada oma.

Näpunäiteid kirjutamine Akadeemiline CV

Mõtle pikkus. Erinevalt jätkub (ja isegi mõned teised CV), akadeemilise CVd võib olla mis tahes pikkusega. Seda seetõttu, et teil on vaja lisada kõik oma väljaanded, konverentsid, stipendiumide, jne Muidugi, kui te taotlete mingi töö, siis vaadake, kas töö kirje hõlmab mis tahes teavet lehel limiit sinu CV.

Mõtle struktuuri . Tähtsam kui pikkus on struktuur. Kui kirjutad oma CV, asetage kõige olulisem teave ülaosas. Sageli on see sisaldab teie haridus, tööhõive ajalugu ja väljaanded. Samuti võite soovi korral lisada isikliku avalduse teha oma CV paistma. Igas jaos loetleda oma kogemusi vastupidises järjekorras.

Mõtle oma publikule . Nagu CV kindlasti kohandada oma CV oma publikule. Näiteks mõelge hoolega, ülikooli või osakonna te kasutate töö. Kas see osakond traditsiooniliselt hinnatud avaldamist üle õpetades kui see teeb ametiaja ja edutamisotsustes? Kui nii, siis peaks kirjeldama oma väljaandeid enne, loetledes oma õpetamise kogemus.

Kui aga te kasutate, ütleme, kogukonna kolledži, et uhke kvaliteedi oma juhendamise, õpetust saavutusi peaks olema aukohal. Sel juhul õpetamise lõik (vastupidises järjekorras) lähtuma oma väljaannetes sektsioonis.

Rääkige keegi oma valdkonnas. Küsi keegi oma valdkonnas tagasisidet selle kohta, kuidas struktureerida oma CV. Iga akadeemilise osakonna ootab veidi erinevaid asju alates CV. Talk to edukad inimesed oma valdkonnas või osakond, ja küsida, kas keegi on nõus jagama proovi CV koos sinuga. See aitab teil veesõidukitele CV, mis muljet inimesed oma valdkonnas.

Tee lihtne lugeda. Hoidke oma CV lakooniline, lisades piisavalt marginaalid (umbes 1 toll spoileriring) ja ruumi vahel igas osas. Sa võid ka bullet punkte mõned lõigud (näiteks loetleb kursused teile õpetanud igas ülikoolis) teha oma CV lihtne lugeda. Samuti tuleb kindlasti kasutada kergesti loetav font, näiteks Times New Roman, on fondi suurus umbes 12-pt.

Tehes oma CV selge ja lihtne järgida, suureneb võimalus, et tööandja pilk seda hoolikalt.

Ole järjekindel. Olema kooskõlas iganes formaat valida. Näiteks, kui sa julge üks osa pealkiri, julge kõik alampealkirjadel. Järjepidevus oleks lihtne lugeda ja järgida koos oma CV.

Hoolikalt muuta. Tahad oma CV näidata, et olete professionaalne ja poleeritud. Seega on teie dokument peaks olema vigadeta. Loe läbi oma CV ja korrektuuri seda mingil õigekirja või grammatika vigu. Küsi sõber või pereliige vaadata selle üle samuti.

Academic Curriculum Vitae Formaat

See CV formaat annab teile aimu sellest, mida võite lisada oma akadeemilise CV. Kui kirjutad oma elulookirjeldus, kohandada oma lõigud (ja et nende lõigud) oma valdkonnas, ja tööd, mida soovite. Mõned neist lõigud ei pruugi olla kohaldatavad oma valdkonnas, nii et eemaldada mis ei ole mõtet teile.

KONTAKT
Nimi
Aadress
City,
State Postiindeks
Telefon
Cell
Telefon
E-post

KOONDARUANNE
See on valikuline sektsioonis. Seal on lühike nimekiri tipphetki oma kandidatuuri.

HARIDUS
Nimekiri oma akadeemilise taustaga, sealhulgas bakalaureuse-ja magistriõppe institutsioonid osalenud. Iga aste, loetleda institutsiooni asukoht, aste ja lõpetamise aeg. Vajaduse korral lisada oma väitekirja või doktoritöö pealkiri, ja teie nõuandjad.

TÖÖKOGEMUS
Loetelu töökäik vastupidises järjekorras, sealhulgas positsiooni üksikasjad ja kuupäev. Sa võid murda mitmeks arvutatuna Sinu valdkonnas. Näiteks võib teil olla osa nimega “Õpetamiskogemused” ja teine osa nimega “-administratiivne.”

Doktorikraadi KOOLITUS 
Nimekiri oma doktorikraadi, teadus- ja / või kliiniliste kogemuste vajaduse korral.

Sõpruskonnad / TOETUSED
Loetelu praktika ja stipendiumid, sealhulgas organisatsiooni, pealkiri ja kuupäev. Samuti sisaldab annab teile on antud. Sõltuvalt teie valdkonnas, võite lisada rahasumma antud iga toetuse.

Austab / AUHINNAD
Kaasa auhindadele olete saanud, mis on seotud oma töö.

Konverentsid / kõnelusi
Loetelu esitlusi (sh posterit) või kutsutakse räägib, et olete andnud. Ka nimekirja mis tahes konverentse või paneelidest, et olete korraldanud.

SERVICE
Kaasa tahes teenuse olete teinud oma osakond, nagu teenindavad nõustajana õpilast, kes tegutseb esimehena osakond või pakkudes muid haldusabi.

Litsentsid / KINNITUS
Loetelu tüüpi litsentsi sertifitseerimine või akrediteerimine ja saabumiskuupäeva.

VÄLJAANDED / RAAMATUD
Kaasa väljaanded, sh raamatud, raamatute peatükkide, artiklite, raamatute ülevaateid, ning palju muud. Kaasa kõik teavet iga väljaande, sealhulgas pealkiri, ajakirja pealkiri, avaldamise kuupäeva ja (vajaduse korral) lehekülje numbrid.

PROFESSIONAL kuuluvust
Loetelu igal kutseorganisatsioonid, et te kuulute. Mainida, kui te oma positsiooni laual ühtegi organisatsiooni.

OSKUSED / HUVID 
See on valikuline lõik, mida saab kasutada, et näidata natuke rohkem sellest, kes sa oled. Ainult sisaldama asjakohaseid oskusi ja huvisid. Näiteks võite mainida, kui te võõrkeeleoskus või on kogemusi veebi disain.

VIITED
Sõltuvalt teie valdkonnas, võite lisada loendi viited lõpus oma CV.

Academic Elulugu Näide

See on näide akadeemilise elulookirjelduse.

JOHN SMITH
287 Market Street
Minneapolis, MN 55404
Telefon: 555-555-5555 email@email.com 

HARIDUS:

Ph.D., psühholoogia, University of Minnesota 2016
kontsentratsioonid: psühholoogia, ühenduse psühholoogia
Doktoritöö: uurimus Learning-puuetega laste madala sissetulekuga ühenduse
doktoritöö Advisors: Susan Hanford, Ph.D., Bill Andersen, Ph.D ., Melissa Chambers, KJ

MA, psühholoogia, Albany ülikooli, 2012
kontsentratsioonid: eripedagoogika
doktoritöö:  suhtlemisoskuse Learning puuetega lapsi
juhendaja: Jennifer Atkins, Ph.D.

BA, psühholoogia, California State University, Long Beach, CA 2010

Õpetamise kogemus:

Juhendaja, University of Minnesota, 2013-2016
University of Minnesota Kursused: Psühholoogia klassiruumis, noorukite psühholoogia

Assistent, Albany ülikooli, 2012-2013
Kursused: Eripedagoogika, vaimupuudega, Sissejuhatus psühholoogia

Teadustöö kogemus:

Doktorikraadi teadur, XYZ Haigla, 2016-2018
manustatud ulatusliku neuropsühholoogiliste ja psychodiagnostic hindamise lastele vanuses 3-6 uuringu mõju klassi tehnoloogia laste erinevate neuroloogilise arengu tingimused

VÄLJAANDED:

North, T., ja Smith, J. (ilmumas). “Tehnoloogia ja Klassiõppele Mixed õpperuumid.”  Journal of noorukite psühholoogia,  vol. 12.

Willis, A., North, T., ja Smith, J. (2016). “Käitumist Learning puudega noorukite klassiruumi.”  Journal of Educational Psychology , maht 81, 120-125.

Ettekanded:

Smith, John (2016). “Käitumist Learning puudega noorukite klassiruumi.” Ettekanne Psühholoogia konverents Ülikooli Minnesota.

Smith, John (2015). “Rätsepatööd Ülesanded Inclusive klassiruumides.” Ettekanne Brown Bag Series, psühholoogia osakond Minnesota ülikooli.

Ja abirahad:

RDB Grant (University of Minnesota Research Grant 2016)
Workshop Grant (Aspa kohtumisel New Yorgis 2016)
Nelson G. Stevens Fellowship (XYZ Research Facility, 2015)

Auhinnad ja autasud:

Treldar Scholar 2016
Õpetamine Fellow of the Year 2016
Academic Excellence Award 2015

Ametialased liikmemaksud:

Psühholoogia Association of America
National Association of noorukite psühholoogia

asjakohaste oskuste

  • Programmeerimine oskusi C ++ ja PHP
  • Laialdased teadmised SPSSX ja SAS statistikaprogrammid.
  • Valdavad saksa, prantsuse ja hispaania

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *