Professional kraadi, mis toovad kaasa tasustatud töökohti

Posted on

Professional kraadi, mis toovad kaasa tasustatud töökohti

Kas otsite kraadi programmi, mis valmistab teid kõrge intressi tööd? Mõtle saada professionaalne kraadi. Kutsekraad, tuntud ka kui esimese kutsekraad, on kraad, mis valmistab teid eelkõige karjääri. Kõige tavalisemad näited professionaalse kraadi on õiguse kraadi (JDS) ja meditsiinilise kraadi (MDS). Siiski on paljud teised.

On kasulik teada, mil määral programme on seal, ja mis põhjustab sageli hästi tasustatud ametikohtadel. See aitab teil valida programm, mis sobib teie huve ja vajadusi.

Professional kraadi vs akadeemiliste kraadide

US Department of Education määratleb professionaalne kraad üks, mis vastab kõigile järgmistele kriteeriumidele:

  • Sa pead täitma kraadi praktiseerida elukutse (võite ka vaja võtta litsentsimise eksami praktiseerida)
  • Sa pead läbima vähemalt kaks aastat kolledži enne sisenemist programmi
  • Programm (pluss kõik varasemad kolledži kogemus) peab kestma vähemalt kuus aastat

Teine tähtis kvaliteet kutsekraad, et see õpetab teile, mida peate teadma, et täita teatud tööd. Kuigi sul võib olla vaja läbi mõned akadeemilised (näiteks lõplik nurgakiviks või paber), programm keskendub praktilise õppetunni elukutse. Selleks on sageli reaalse elu kogemusi nagu praktikakohti.

See erineb akadeemilise kraadi, nagu filosoofiadoktor (Ph.D.), mis keskendub teadus- ja teaduslikus töös. Kuigi akadeemilise kraadi puudutada ka praktilist õpet, see ei ole nende tähelepanu.

Näpunäiteid valimine kutsekraad programm

Mõtle hoolikalt tööd soovite. Enamik professionaalse kraadi valmistab teid ühe konkreetse töö. Seega veenduge, et te soovite jälgida seda karjääri enne taotluse ja osaleda professionaalne Õppekava. Mõtle töövarju inimesed valdkonnas esimese või interning tööstuses. See aitab teil otsustada, kas soovite läbida pikk ja kulukas protsess saada kraadi.

Mõtle kuludega. Enamik professionaalse taseme programmid kesta kahest kuni nelja aastani ja võib olla kulukas. Veenduge mõelda Programmi maksumus enne taotluse. Mõtle taotleb finantsabi, kui see on kättesaadav. Kuigi te loodetavasti suutma maksta ära mis tahes laenude teenitud raha oma esimese töökoha pärast kooli, sa tahad teha kindel, et sa ei likvideerida võlgu te ei suuda maksta tagasi.

Vaadake maine programmi ja kooli. Vaata ettevaatlikult maine tahes programmi te taotlete. Küsi ülestunnistusi kontoris teavet arvu vilistlased palgatud otse programmist välja. Küsi, mida õpilaste osakaal läbib litsentsimise eksami. Kui võimalik, rääkida mõned endised õpilased, et saada rohkem informatsiooni. Veenduge kulutama oma aega ja raha hea programm, mis sulle töö, mida soovite.

Uurida ühiskraadikursuste programmid. Kui te kasutate kolledžid ja tean, mida elukutse soovite jätkata pärast lähete, kaaluda, kes ühisele-programm. Mõned ülikoolid pakuvad viie aasta programmide kus õpilased täitma bakalaureuse- ja professionaalne magistrikraadi samal ajal. See säästab aega kohaldatakse eraldi Graduate School pärast kolledži ja oleks kiirem kui tavaline kaheaastase magistrikraadi. Kuid seda ainult juhul, kui olete täiesti kindel, et karjääri soovite.

Kraadi, mis viivad kõrgemalt tasustatud töökohtadele

Allpool on nimekiri mõned professionaalne kraadi, mis viivad kõige kasumlikum karjääri. Muidugi, pidage meeles, et sa peaksid ainult valida programm, mis sobib oma karjääri huve ja vajadusi. Kuid see nimekiri on kasulik koht alustamiseks mõelnud väärt lõpetanud kooli programmid.

Kõik palga teave põhineb andmeid Bureau of Labor Statistics “Occupational Outlook käsiraamat.

1. Meditsiinidoktor (MD)
Kui soovite saada arsti, siis on tavaliselt teenida Meditsiinidoktor. Medical kooliprogrammid kestab neli aastat ja sisaldavad praktilisi kogemusi töötavad haiglates ja arstide kontorid. Inimesed, kes täidavad meditsiinikoolis ja saada arstid teenida väga kõrged palgad, alates $ 228.441 tööd üldiselt Pediatrics, et $ 441.185 töökohta anesteesia.

Inimesed on huvitatud ravim võib kaaluda ka doktor osteopaatia meditsiin kraadi (DO), mis on veel üks programm tulevikus arstid.

2. doktor Hambaravi Meditsiin (DDS või DMD)
Nagu meditsiinikoolis, hambaravi kooliprogrammid tavaliselt viimase nelja aasta jooksul. Siiski on üldine hambaarst on hästi makstud karjäär: hambaarstid teenivad $ 158.120 aastas. Arv hambaarsti töö on ka kasvab 19 protsenti järgmise kümne aasta jooksul või nii, mis on palju kiirem kui riigi keskmine.

3. Arsti Podiaatria (DPM, DP, Pod.D.)
podiaater hooldab patsientidel suu-, pahkluu ja säärte probleeme. Nad hindavad ja diagnoosida probleeme, pakkuda ravi, ja teha labajala ja hüppeliigese operatsiooni.

Et saada podiaater, peate täitma nelja-aastase doktor Podiatric Meditsiin programm. Paljud kursused on sarnased te võtaks oma Meditsiinidoktor või doktor osteopaatia meditsiin programmi.

Jalaarstid teenivad $ 127.740 aastas ja näeme töökohtade kasvu 10 protsenti, mis on kiirem kui riigi keskmine.

4. Doctor of Pharmacy (Pharm.D.)
Apteekrid ravimit väljastada patsientidele ja anda teavet nende ravimitega. Nad võivad ka läbi sõeluuringuid ja anda immuniseerimise.

Et saada apteekrit, peate täitma nelja-aastase professionaalse kraadi apteek ja olema litsentseeritud (mis nõuab võttes kaks eksamit.). Siiski on sageli suur pistis: keskmine palk farmatseudid on $ 124.170 aastas.

5. Juris Doctor (JD)
Huvitatud advokaadiks? Advokaadid enamikus riikides vaja täita kolme aasta õiguse kraadi, mis hõlmab kursuste ja reaalse maailma kogemus advokaadibürood. Samuti peavad nad läbima riigi litsentsimise eksami nimetatakse “bar exam”, et harjutada teatud olekus.

Advokaadid teenivad $ 119.250 aastas.

6. Magistrikraad Õendus (MSN)
Võite töötada registreeritud õde (RN) koos sidusettevõtte või bakalaureusekraad (või diplomi kutseõppe programm). Siiski, kui soovite saada õde praktik (tuntud ka kui arenenud tava registreeritud õde või APRN), pead vähemalt Magistrikraad Õendus. See on tavaliselt kaheaastase programmi, mis hõlmab nii praktilist õpet ja kursuste.

APRNs ka minna, et teenida doktor õendustöö (DNP) kraadi. Ükskõik millisel määral sa teenida, aga sa pead läbima riikliku sertifitseerimise eksami.

Nurse praktikute töökohti kasvavad 31 protsenti – palju kiiremini kui riigi keskmine. APRNs teenida keskmiselt aastapalk $ 110.930 .

7. Arst optomeetria (OD)
Optometrist uurib patsientide silmad, diagnooside ja kohtleb nägemishäirete, ja nähakse ette prillid ja läätsed. Optometristid peavad täitma Doctor optomeetria programmi, mis enamasti toimub neli aastat, ning seejärel läbida riigi litsentsimise eksami.

Pärast kooli optometristid saab teenida keskmine palk $ 110.300 aastas. Nad võivad ka oodata, et leida palju vabu töökohti: töökohtade arv kasvab 18 protsenti järgmise kümne aasta jooksul.

8. Master of Health Administration (HAM)
Paljud inimesed tervishoiuadministreerimise, eriti neile, kes soovivad saada juhid, saada magistrikraadi tervishoiu administreerimise (HAM). Need programmid on tavaliselt kestab kaks kuni kolm aastat ja sisaldavad praktilisi -administratiivne.

Kuigi inimesed koos HAM minna on mitmeid erinevaid töökohti, ühine seisukoht on tervishoiuteenuste juht. Tervishoiuteenused juhid (tuntud ka kui tervishoiu juhid või tervishoiu administraatorid) kavandada, koordineerida ja otsese meditsiinilise ja tervishoiuteenuseid.

Tervishoiuteenused juhid teenivad palk $ 98.350 ja oodatakse, et näha 20 protsenti töökohtadest järgmise kümne aasta jooksul.

9. Doctor Veterinaarmeditsiini (DVM, VMD)
Kui sa armastad loomade eest hoolitsemisel ja tahad saada veterinaararst, siis on teenida Doctor Veterinaarmeditsiini kraadi. See on nelja-aastase programmi, mis sisaldab aega klassiruumid, laboratooriumid ja kliinikud.

Veterinaar töökohti kasvab palju kiiremini kui riigi keskmine ja veterinaarid saab teenida keskmine palk $ 90.420.

10. Master of Business Administration (MBA)
Master of Business Administration aste on tavaliselt kaheaastase määral, mis valmistab õpilasi erinevaid töökohti äri. Need töökohad võivad ulatuda finantsanalüütik (keskmine palk $ 82.450 ), et finantsjuht (koos palk $ 125.080 ). Paljud töökohad äri kasvavad hinnad kiiremini kui riigi keskmine.

Seotud kraadi on Master of Public Administration, mis keskendub rohkem valitsemise ja avalike suhete. Õpilased saavad minna joosta poliitilisele ametikohale või töö erasektori töökohti nagu juhtimine analüütik (tuntud ka kui juhtimiskonsultant, mille keskmine palk $ 82.450 ).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *