Parim liigid Airport Jobs See Pay Noh

Posted on

Parim liigid Airport Jobs See Pay Noh

Kui te lummatud lennureiside nautida klienditeeninduse jooksul nopeatempoisessa keskkond ja elab suur linn, siis võiksite kaaluda töö, mis võimaldab teil tööd lennujaama asukohad. Mitte ainult ei saa tööle lennufirma pakkuda stabiilse sissetuleku, kuid paljud neist töökohtadest isegi pakkuda tasuta või soodushinnaga lennukipiletid töötajatele. 

Vaadake mõned parimad töökohad olemas töö lennujaamas töö kohustusi, palk, töö väljavaated ja parimaid viise leida tööd ja saada tööle.

Piletimüügi / Gate Agent

Piletimüügi ja värav ained toimib “nägu” lennuettevõtjate nad töötavad, abistada kliente oma lennu broneeringud ja aidates lahendada tõuseb küsimusi lennu üksikasju ja pagasi. Nad kontrollivad identifitseerimise reisijate, küsimus pardakaardid, check pagasi ja suunata kliendid turvakontroll ja väravad väljuvate lendude. Piletimüügi ained peab suutma seista pikad ja lift raskeid kotte ja muud märgitud üksused. 

 • Palk: Vastavalt Bureau of Labor Statistics (BLS), agendid teenitud keskmine palk $ 17.90 / tund. mai 2018. top 10% teenitud $ 31.14 / tund. Samal ajal, kui põhja 10% teenitud $ 11,23 / h. või vähem.

Klienditeenindaja

Klienditeenindus esindajad või -lennuliinidel vastata taotlustele erilist abi reisijate, abi reisijatel jälgida kadunud pagasi, ning annab teavet teenuste lennujaamas ja osalevad lennuettevõtjad. Nad võivad olla määratud kas klienditeeninduse lauad või lennufirma kõnekeskused. Probleemide lahendamise oskusi ja kavalus tegelevad Pettunud sõitjad on kohustatud seda rolli.

 • Palk : klienditeeninduse esindajad teenitud keskmine palk $ 16,23 / h. mai 2018, vastavalt BLS. Madalaim 10% teenitud umbes $ 10,65 / h. Ja kõrgeim 10% teenitud $ 26,69 / h. või enama.
 • Töö Outlook: Vastavalt BLS, tööhõive klienditeeninduse esindajad prognooside kohaselt kasvab 5% 2016-2026, umbes nii kiiresti kui keskmine kõikide ametite.

Stjuardess

Stjuuardessid tervitada reisijaid kui nad lendudel, suunata neid oma kohale, ning jälgib paigutamine kaasaskantavate esemete. Pärast suhtlemisel maapealse meeskonna veenduda, et kõik reisijad on peatatud, nad vaatavad ohutuse protokollid ja veenduda, et reisijate täidavad lennufirma eeskirju. Samuti rahulik närvis või õnnetud reisijad, lahendada konflikte lendudel ja toitlustamisega ja jooke. Paindlikkus on vajalik selle rolli, kuna stjuuardessid peavad sageli töö muutuva sõiduplaanid ja võib määratud üleöö lennud.

Saades stjuardess võib olla suurepärane karjäär valik energiline, klienditeeninduse orienteeritud inimesed, kes ei taha jätkata kolledžist. Tavaliselt ainult keskkooli diplomi on vajalik; lennuettevõtjate pakkuda erikoolitust viib sertifitseerimist Federal Aviation Administration (FAA).

 • Palk: Keskmine aastapalga eest stjuuardessid oli $ 56,000 mai 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 28.950, ja kõrgeim 10% teenitud $ 80.870 või rohkem.
 • Töö Outlook: Vastavalt BLS, tööhõive stjuuardessid prognooside kohaselt kasvab 10% 2016-2026 kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

Lennukite ja avioonikaseadmeid Mechanic ja tehnik

Õhusõiduki mehaanika remont ja teha hoolduse lennukite puhul. Nad diagnoosida mehaaniliste või elektriliste probleeme, selgitada ja defektsed osad asendada, arvustused ohutuse kontrollnimekirjad dokumendi probleeme ja uuendatud säilitamise kohta. Lennunduselektroonika tehnikud katsetada elektroonilised instrumendid kasutades circuit testijad, ostsilloskoobid ja voltmeetrid, tõlgendades lennu katseandmed nad omandavad diagnoosida rikkeid ja jõudluse probleeme. Samuti koguda osad, nagu näiteks elektrilised kontrolli ja harukarbid ja installida tarkvara.

 • Palk : Keskmine aastapalga õhusõidukite mehaanika ja hooldustehnikud oli $ 63.060 mai 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 36.760, ja kõrgeim 10% teenitud $ 97.820 või rohkem. Keskmine aastane palgatõus avioonikanõudeid tehnikud oli veidi suurem: $ 64.140 mai 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 39.940, ja kõrgeim 10% teenitud $ 94.710 või rohkem.
 • Töö Outlook: BLS riikide üldist tööhõive õhusõidukite ja avioonikaseadmeid mehaanika ja tehnikud on oodatud kasvada 5% 2016-2026, umbes nii kiiresti kui keskmine kõikide ametite.

Air Traffic Controller

Lennujuhtide hoia väga spetsialiseerunud seisukohti ja peab täitma ulatusliku tehnilise koolituse, et täpselt jälgida õhus aktiivsus ja diktaadi marsruutide tagada ohutu lennufirma transport. Nad kontrollivad põhjusel liiklus lennujaamades samuti järelevalve õhkutõusu ja maandumise lennuki. Lennujuhtide suhelda piloodid umbes ilm ja õhk stabiilsustingimustes oma marsruute. Nad kasutavad radar, arvutid, või visuaalse viited jälgida ja suunata õhusõiduki liikumist taevas ja jahvatatud liiklus lennujaamades. Lennujuhid peavad hästi surve all ja mõelda kiiresti probleeme tekkida.

 • Palk: Keskmine aastapalga lennujuhtide oli $ 124.540 mai 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 68.090, ja kõrgeim 10% teenitud $ 178.650 või rohkem.
 • Töö Outlook: Vastavalt BLS, tööhõive lennujuhtide prognooside kohaselt kasvab 3% 2016-2026, aeglasem kui keskmine kõikide ametite.

Airfield Operations spetsialist

Lennuväli operatsioonide spetsialistid tagavad ohutu õhkutõusu ja maandumise äri- ja sõjalennukid. Nende igapäevane kohustuste hulka kuulub suhtlemine vahel lennuliikluse kontrolli ja hoolduse personali, kasutades lennuvälja maandumis- ja navigatsiooniseadmeid lähetamist lennukeid. Samuti rakendada lennuväli ohutusnõudeid ning monitor ja säilitada lennuregistrid.

 • Palk: Keskmine tunnipalk lennuväli operatsioonide spetsialistid oli $ 25.10 mai 2018. madalaim 10% teenitud $ 13.35 / tund. Ja kõrgeim 10% keskmiselt umbes $ 44.10 / tund.

Transport julgeolekuametnik

Vastavalt Transportation Security Administration, transpordi turvalisuse ametnikud läbi turvalisuse Reisijate, pagasi ja lasti lennujaamades vältida surmava või ohtlike objektide veetakse peale õhusõidukile. 

Transport turvatöötajad on vilunud operatsioonisüsteemi turvavarustus nagu X-ray masinaid ja arenenud pildistamise tehnoloogia sõeluuringu kontrollpunktides. Nad peavad olema hea suhtlemisoskus samuti võime töötada reisijate erineva taustaga.

 • Palk : Vastavalt BLS, transport turvakontrollidelt teenitud keskmine tunnipalk $ 20.13 / tund. mai 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 16,66 / h. ja kõrgeim 10% teenitud umbes $ 23,65 / h.

Lennufirma Cargo Handling Juhendaja 

Lennufirma lasti käitlemise järelevalveasutuste järelevalvet lennujaama maapealse meeskonna laadimine, lossimine, tagades ja lavastus õhusõidukite lasti ja pagasi. Nad peavad olema hea oskus loogika ja matemaatiline arvutus, kuna need on vajalikud, et määrata õhusõiduki “raskuskeskme ja koordineerida ohutuks paigutamiseks kauba. Nad võivad olla ka kutsutud teenima meeskonnaliikmed käepide lasti lendu ja lühike reisijate avarii- ja menetlused. 

 • Palk: Lennufirma lasti käitlemise järelevalveasutuste teenitud keskmine tunnipalk $ 23.37 / tund. mais 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 16.00 / tund. Kõrgeim 10% teenitud $ 41.09 või rohkem.

Piloot

Lennufirmasid ning piloodid startida, sõita, ja maa lennukite või helikopterite järgmised ranged suunised seatud Federal Aviation Administration. Nende kohustuste hulka kuulub seisundi hindamisel õhusõiduki enne ja pärast iga lennu, määrates selle tasakaalu ja kaalupiirangutega ja kontrollides, et selle kütuse tase on piisav. Piloodid ka pidevalt kontrollida ja reageerida muutuvatele ilmastikutingimuste ja suhelda lennuplaanide ja arengud lennujuhtimise.

 • Palk: Keskmine aastapalga lennufirma piloodid, copilots ja pardamehhaanikud oli $ 140.340 mai 2018. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 65.690 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 208,000. Keskmine aastane palgatõus ärilistel piloodid oli $ 82.240 mai 2018. madalaim 10% teenitud umbes $ 44.660, ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 160.480.
 • Töö Outlook: Üldine tööhõive lennufirmasid ning piloodid prognooside kohaselt kasvab 4% 2016-2026, aeglasem kui keskmine kõikide ametite.

Food Service töötajate

Toitlustus töötajate tegutsevad restoranid ja toidu järeleandmisi lennujaamas. Nad kokk ja valmistada menüü, riiuleid, oodake klientidele või saada tellimusi, bussi lauad, puhastada restoranis ja köök ruumides, peavad registreid ja makseid. 

 • Palk: Keskmine tunnipalk toidu ja joogi teenindavad ja nendega seotud töötajate oli $ 10,45 / h. mai 2018. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 8,34 / h. ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 14,26 / h.
 • Töö Outlook: Üldine tööhõive toidu ja joogi teenindavad ja nendega seotud töötajate prognooside kohaselt kasvab 14% 2016-2026 kiiremini kui keskmine kõikide ametite. 

Retail Sales töötajate

Mitmesuguseid jaemüük, rõivaste ja kingitus kauplustes on tärganud paljudel lennuväljadel nii suur nimi jaemüüjad püüavad meelitada tähelepanu ja äri reisijate aega oma käed. Jaemüük töötajate riiuleid ja kioskid, korraldada ekraanid, make toote soovitused klientidele, ja protsessi müük. 

 • Palk: Keskmine tunnipalk jaemüük müüjad oli $ 11,63 / h. mai 2018. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 8,85 / h. ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 19.96 / tund.
 • Töö Outlook: Üldine tööhõive jaemüügi töötajate prognooside kohaselt kasvab 2% 2016-2026, aeglasem kui keskmine kõikide ametite.

Ratastooliga Vedajad ja Inimesed Movers

Lennujaamad palgata töötajaid, et aidata puuetega reisijate liikuda lennujaama ja juurdepääsu lennukeid. Ratastooliga ettevõtjad vastavad patroonid ja vedada neid ja lennujaama väravad. Inimesed liikunud tegutseda veokeid transpordi üksikisikute või väikeste rühmade reisijatele. 

 • Palk: Mõnikord nimetatakse lennujaama reisijate assistendid, vedajatel keskmiselt umbes $ 11,00 / h. vastavalt Glassdoor.com, kuid võib teenida oluliselt rohkem vihjeid, eriti kui nad teevad klientidele. 

Kust Töö nimekirjad

Airlines reklaamida oma töö erinevates kohtades. Et leida karjäärivõimalusi, külastada tööhõive osas lennuettevõtja ja lennujaama veebilehed leida praeguse nimekirjad. Võite ka otsida märksõnu nagu “lennufirmad” või “lennujaama” peal tööd saitidel nagu Indeed.com. Mõne töö nagu need Transportation Security Administration (TSA), võite taotleda otse tööle veebilehel. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *