Näpunäiteid loomine Video Jätka

Posted on

Näpunäiteid loomine Video Jätka


Mis on video CV ja kuidas see aitab oma tööotsimise? Video CV on lühike video loodud kandidaat tööhõive ja laaditud Internetti (või saadetakse rentides manager) tulevaste tööandjate vaadata.

Video CV kirjeldab inimese oskusi ja kogemusi ja seda kasutatakse tavaliselt täiendada paberi CV. Nagu koos  print CV , siis on võimalik, et video CV olla kas üldine või sihitud teatud kindla seisukoha ettevõte. Video CV saab loodud professionaalne teile või saate luua oma. Mõned tööotsimise ja võrgustike saite anda vahendid kasutajad lisada video Elulookirjelduste oma profiile.

Oluline on meeles pidada, et video CV ei hakka teile tööd. Siiski võib aidata teil turustamise ennast potentsiaalsetele tööandjatele – kui see on tehtud õigesti.

Kui loote Video Jätka?

Loomine video CV on vabatahtlik ülesanne tööotsijatele (väga harva ettevõtted vajavad või taotleda video CV kandidaatide). Mõne tööotsijatele, eriti need, visuaalne või loomevaldkondade, video CV võib esile olulisi oskusi.

Näiteks video CV on kasulik näitab mistahes toimivuspõhiste töö, kas see hõlmab tegutsevad laval, õpetades klassi või esitades kvartali numbrid.

Ka video CV võib olla hea võimalus uhkeldama oma isikupära; inimeste kliendiga kokkupuutuvaid töökohti, kelle töö hõlmab võluv võimalikele ostjatele, video CV võib olla kasulik.

Kuid see on lihtne valesti arvutama videos CV – seal on suur risk skripti, filmimise stiili või asukohaks on sobimatu.

Hoiatus: Kui teete seda ise ja on vähe filmimise kogemus, video võib sattuda nii ebaprofessionaalne.
Samuti pidage meeles, et kui midagi internetis, kui teie video fail on seal, sa ei saa kontrollida, kuidas seda jagatakse.

Valmis halvasti, siis võib parimal juhul takistada oma võimalusi saada intervjuus. Halvimal juhul võib koputama sa välja väidet ja sulle piinlikkust. See, mis juhtus ühe õpilase, kes saatis video CV enese tõstmiseks kaalu, teenindavad tennisepallid ja tantsusaal tantsu. Ta tegi ringi internetis ja see ei muljet tahes tulevaste tööandjate, pehmelt öeldes.

Mõned rentides juhid isegi ei vaadata video uuesti, sest nad kardavad nõuete diskrimineerimise rentides protsessi. Niisiis, kuigi video CV võib olla suurepärane võimalus saada märganud, kaaluge hoolikalt, enne kui loote üks veenduda video CV on õige sobi teile ja hea kasutada oma aega.

Näpunäiteid loomine Video Jätka

Kui olete kaaluvad luua video CV osana oma tööotsimise, hoida neid näpunäiteid silmas pidades:

  • Ole professionaalne:  Kleit nagu siis vestlusele, ja säilitada professionaalne käitumisviis. Vältida slängi ja muidugi ropendamine. Pöörake tähelepanu ka taustale kaadrid, ja veenduge, et see näeb välja korralik. Samuti veenduge, et seal ei ole häirivad müra taustal.
  • Valmistage skripti:  Ärge ad lib video täielikult. Tahad tundu loomulik ja off-the-mansett, kuid peaks olema tunne, mida sa tahad öelda ja kuidas soovite fraas see. Ära loe otse skripti või oma CV, kuna see toob kaasa igav video. Peamised punktid väljendada video on, mida saate pakkuda ettevõtte ja oma suurte eesmärkide, oskused ja saavutused. Mõtle video on pigi, miks firma peaks palkama teile.
  • Tunne oma publikut:  Nagu te kavatsete oma skripti ja filmimine asukoha, leiavad kes vaadata video ja kalibreerida vastavalt. Video valmis positsiooni pangas võib erineda video valmis start-up.
  • Näita, ei ütle:  Kasuta pilte illustreerimiseks, mida sa räägid video script ja esitleda oma andeid ja oskusi. Näiteks, kui sa kandideerite ettekanded on suur osa rolli, saate filmida ise kokkupanek PowerPoint. Või kui mõni teie esitluste registreeriti, kasutada seda materjali oma video CV.
  • Hoidke see lühike:  Videod peaks olema 30 kuni 90 sekundit. Midagi enam kui tõenäoliselt ei vaadatud.
  • Jagage sõprade ja perega:  Kuidas tagasisidet teistelt on oluline samm. Küsi vähesed inimesed teie videot vaadata, ja tehke ja muutused, mis põhineb nende kommentaarid.

Alati pidage meeles, et kui teie video on internetis, siis ei pea enam kontrolli selle üle, kes seda näeb, või kuidas seda jagatakse. Võtke tagasisidet sõprade ja perega tõsiselt. Kui nad arvavad, et see on süütetõrge, ei jaga video.

Video Jätka keelud

  •  Ärge segage oma isikliku elu oma kutsetegevuses. Kui teil on teavet oma Facebook või Twitter leht, mille soovite tööandjate ei näe, ei seo oma video CV ükskõik neid lehti.
  • Ära oota oma video CV asendada oma traditsiooniline CV. Mitte kõik tööandjad on huvitatud video CV, ja teised on mures diskrimineerimise küsimustes, nagu rentides kandidaatide tõttu, kuidas nad välja ja heli, mitte nende kvalifikatsiooni. Kuid hästi tehtud video võib toetada oma kandidatuuri tööhõive.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *