Kui palju see maksab Hakka Mudel?

Posted on

Kui palju see maksab Hakka Mudel?

Üks valdkondi, mis loob kõige segadust uute mudelite valdkonnas tasud, kulud ja käivitamise kulud. Seal on palju hype ja desinformatsioon ümbruskonna modelleerimine kulud ja milline mudel peaks ja ei peaks maksma, kuna nad alustavad. See desinformatsioon on eriti levinud modelleerimine foorumeid ja muid online ressursse. Uued mudelid saavad hämmeldunud punktini loobuvad ja kunagi jälitavad oma unistus. Ära lase seda juhtuda.

Kui te esimest korda alustada oma reisi, et saada mudel, saate tõesti vaja ainult kahte lihtsat asja: pilte ja kokkupuudet. Omandamine neid asju ei pea olema kallis ja vähe oskusteavet, see võib isegi olla odav.

Basic Snapshots

Esimene samm oma modelleerimine reisi tuleks võtta mõned põhilised pilte. Need fotod võivad olla väga lihtne, ja nad võivad võtta sõber või pereliige. Sa tahad kanda lihtne riietus ja väga vähe meik nende pilte.

Saa Kokkupuude modelleerimine esindajad ja Scouts

Kui olete oma pilte, vajate neid pilte näinud nii palju agentide ja skaudid kui võimalik. See kokkupuude aitab teil allkirjastatud modelliagentuuri-esimene suur eesmärk iga ambitsioonikaid mudel. On mitmeid strateegiaid lahendada see samm, ja igal ühel neist on eeliseid ja puudusi.

Saate printida oma fotosid ja füüsiliselt posti teel kõigile ametitele, kuid see oleks aeglasem ja kõige kulukam viis läheneda samm. Võite meilida pilte, et kõik ametid. Kuigi e-post on tasuta alternatiiv maksab postikulud, see ei ole alati nii efektiivne-talle on tõenäolisem, et ignoreeritakse või kogemata vastamata kui füüsilise pakett, mis saab toimetada kontoris. Lõpuks saate postitada fotosid mudel uurimisele veebilehed, kui saate teada, et ained või skaudid, kes on aktiivselt otsivad mudeleid.

Kui teil on pilte ja strateegia eksponeerimiseks, see on päris palju seda! Piisavalt vaeva ja mõned õnne, need kaks asja on su jalg ukse modelleerimine maailmas.

Kui amet tahab Logi Sa

Kuigi teenida agentuur tähelepanu on põhjust iga uue mudeli tähistada, vaid algas oma modellikarjääri. Kui agentuur on väljendanud huvi esindav, sa tõenäoliselt antakse terve rea uusi ülesandeid-millest paljud maksab raha. Sul võib olla öeldud, et teil on vaja palgata fotograaf, jumestuskunstnik, või stilist. Teil võidakse paluda teha fotosid printida, luua komposiit kaardid, postita oma pildid agentuuri veebilehel, ja nii edasi. Mõned ametid võib isegi öelda, et sa pead võtma modelleerimine eelkooliklassis et õpetada neid erinevaid oskusi.

See on aeg, kus saab võtta hinge ja nuputada parim tee teile.

Paljud uued mudelid kuulnud “, kui teil on midagi maksma, et see on pettus” või “Kui agentuur meeldib teile, et neil maksab kõike.” Kuid see ei ole alati nii, ja küsimus kulud ei ole kunagi nii lõigatud ja kuiv kui inimesed tahaksid mõelda. Sa ei tohiks loobuda ise või agentuur, kui teema kulud kerkib, aga sa ei pea mõtlema hoolikalt, mida sa palutakse teha ja milline on parim oma karjääri.

Mõned asjad, mida meeles pidada on:

  • Mis on maine agentuuri? Kas selts tuntud uute mudelite ja poolajaks tellimustele? Kas nad on ühendused suuremate asutuste suurem modelleerimise turgudel? Mis on nende plaan, kuidas turg oled?
  • Kui teil on vaja uusi fotosid, küsi agentuur nimekirja erinevatest fotograafid nad soovitavad. Kui nad väidavad, et te kasutate oma in-house fotograaf, valvel. See võiks olla hoiatus, et nad teenivad rohkem müügi fotosessioonide kui nad saavad teile tellimustele. Agentuur ei tohiks teenida tulu oma fotosessioonide.
  • Kas selts osa modelleerimine koolis? Modelleerimine klasside võib olla kasulik mõned mudelid, kuid need ei tohiks olla nõue, et teil saada allkirjastatud agentuur.
  • Oled suur turg, nagu New York, Los Angeles, Milan, või Pariisi? Või olete väiksemasse kohalikul turul? Enamik mudeleid ei hakka tipus suur New York või Pariis asutustega. Pigem nad õppida äri, arendada oma välimuse ja ehitada oma raamatuid väiksem turul asutustega. Kuigi suur selts New York võib pakkuda, et edendada oma kulud, ametite väiksemates turud on vähem tõenäoline on vahendid, et rahastada uusi mudeleid. Siiski, kui teil on võimalus töötada koos agentuur väiksemas turul, ei liigu see üles. Väike turu ametite võib olla väärtuslik vara oma karjääri.

Asutused võivad Advance kulud, kuid mitte kunagi Finance

Kui olete sisse logitud, et agentuur, siis peetakse sõltumatu töövõtja. Sa ei ole töötaja selts. Teie teenuste mudel on tellitud selts. Sisuliselt olete füüsilisest isikust oma äri. Seega on kõik kulud on sinu vastutusel. Võttes ütles, et on juhtumeid, kus agentuur võib olla valmis edasi mõned neist kulud võite alustada. Kui hakkate tellimus töökohti, selts maha, mida võlgneb neile oma kontole.

Isegi pärast seda, kui tööle ja raamat palju töökohti, siis on pidev kulud nagu uus fotosessioonide, prindib oma raamatu, postikulusid kodulehel tasud, komisjonitasud, sõidukulud, kaugekõne eest jne Need kulud ei ole unikaalne uusi mudeleid isegi loodud supermodellid on sarnased kulud aeg-ajalt. Kuid need on (loodetavasti) väike kulud võrreldes tulu teenite. Samuti pidage meeles, et iga äri kulud on maksuvabad.

Iga mudel ja iga agentuuri on erinev

Kui tegemist on modelleerimine käivitamisel tasud ja kulud, on oluline meeles pidada, et iga mudel ja iga asutus on erinev. Kui sa palusid 100 edukate mudelite kuidas nad alguse sai, soovite tõenäoliselt saada 100 erinevat lood. Mõned võisid teatud eeliseid, mida ei saa isiklikult imiteerida, kuid enamik neist ilmselt ei ole. Enamik mudeleid töötanud väga raske saada, kus nad on, ja sobitades nende tööeetika, saad seal samuti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *