Kuidas kirjutada tänukirja Pärast Intervjuu

Posted on

Kuidas kirjutada tänukirja Pärast Intervjuu

Enne hingamine kergendatult pärast tööintervjuud, seal on veel üks asi, mida teha: kirjutada tänukirja. See lihtne samm võib panna sind ees teiste kandidaatide valiku ja kiiremini te seda teha, seda parem. See viimane samm tuleks käsitleda osana oma rutiinse töö otsimise protsess iga intervjuu, kus te osaleda.

Lõppedes oma intervjuus, turvaline kontaktandmeid kõik inimesed, kes intervjueeris teile. Kui nad ei paku teile oma visiitkaardi, taotleda oma kontaktandmeid lõppedes iga koosolekut.

Põhjused Saada tänukirja Pärast Intervjuu

Saatmine tänukirja tulevane tööandja kindlasti ei garanteeri tööpakkumine, kuid see annab sulle eelise, kui konkurents on tihe. Kuigi rentides manager ei pruugi olla solvunud, kui te ei saa saata teadmiseks, nad märkavad, kui sa seda teed. Alati saata ühe osa oma tööotsimise strateegia.

Vähemalt, saates teadmiseks väljendada tänulikkust on viisakas. Nii nagu te ei külasta kellegi kodu ja lahkuda tänamas, ei jäta intervjuus ilma tänama küsitleja. Olles armuline ja on tähtis, kui suhtlete potentsiaalsetele tööandjatele.

Peale etikett, teise olulise põhjust talle tänukirja on, et see on võimalus võibolla oma ainult ühe jälgida pärast intervjuu. Kasutage seda lasta tulevane tööandja tean, et sa tahad tööd. See võib tunduda ebamugav öelda need sõnad valjusti intervjuu käigus, kuid see on palju lihtsam kirjutada neid.

Ükskõik kui olete ette valmistunud, stress intervjuu võib põhjustada lühiajalise Mälu viga. Teie tänukirja on ideaalne võimalus suhelda punkti unustasid arutada. Samuti saate korrata midagi, mida soovite intervjueerija on meeles, kui nad teevad rentimiseks otsuse.

Mida uurida enne kirjutamine tänukirja

Nii nagu see on oluline hoolikalt koostada oma CV ja kaaskirjad ja valmistada vastata intervjuu küsimustele, siis on see ka oluline anda palju mõelnud, kuidas meisterdada tänukirja. Kaalutlused, nagu ajastus, kirja saajad ja sisu on oluline edendada oma võimalusi saada tööd.

ajastamine

Saada tänukirja niipea pärast intervjuu kui võimalik. Paar tundi hiljem on parim, kuid ei oota enam kui ühe tööpäeva saata. On oluline, et tööandja seda lugeda oma intervjuus on veel värskelt meelt.

Paber või e-posti

Kuna õigeaegsus on kõike, e-post on teie parim võimalus saada oma kirjas viiakse tulevane tööandja käed nii kiiresti kui võimalik. Samuti on üsna tõenäoline, kuidas olete olnud tööandjaga suhtlemisel viivad intervjuu. Teie kohtumine võib olla isegi olnud virtuaalne üks, mis toimub läbi video chat või telefoni teel.

Tänukirja saajad

Kui rohkem kui üks inimene organisatsiooni viibis oma intervjuus, tänan igaüks kirjalikult. Veenduge, et isikupärastada teadmiseks iga saaja ehk viidates küsimus küsiti.

kiri Style

Sinu e-posti ei tohiks olla rohkem kui kolm lõiku. Kasutage ametliku pealkiri nagu Pr või hr tegeleda saaja kui intervjueerija ütles kasutada oma eesnimi. Kõigepealt tänan küsitleja, et leidsite aega kohtuda ja näidata kuupäevast täidetud.

Kui seal oli midagi, mida sa tahtsid öelda intervjuu, kuid ei, viia see nüüd. Samuti kasutavad seda võimalust korrata punkti soovite intervjueerija meeles pidada, kui nad teevad rendi- otsuse.

Pea meeles, et öelda, et sa sooviks tööpakkumist. Ära muretse selle kõlav liiga ettepoole. Saaja imetleda oma otsekohesus ja usaldust.

Fast Näpunäiteid Teie Aitäh Saatke

Siin on mõned nõuanded koostamise tänukirja:

  • Kasutage ametliku tervituse, mis sisaldab adressaadi pealkiri (hr, pr, või dr) ja perekonnanimi, kui nad juhistele teisiti.
  • Kaasa kuupäeva oma intervjuus ja ametinimetus, mille olete kandidaat.
  • Korrata midagi ise, et väga kvalifitseerub teid selles asendis.
  • Väljenda oma huvi töö.
  • Kasutage ametliku sulgemise nagu “Lugupidamisega”, “Lugupidamisega” või “Aitäh.”

Täname post Näide

Lugupeetud Pr Diaz,

Täname kohtumine mulle esmaspäeval, 4. juunil Hindan võimalus arutada minu kvalifikatsiooni paralegal positsiooni Diaz, Klein ja Brown. Ma nautisin õppida töö ja rolli ma võiks mängida oma firma.

Minu kogemus kriminaalasjadega tegelevate minu praeguse töökoha, samuti minu õigusalast koolitust, tee mind sobivad suurepäraselt seda seisukohta. Ajal minu intervjuu, ma tähelepanuta mainida, et olen töötanud ka mitu üürileandja / üürnik vaidlusi. Ma saan aru, Smith, Klein ja Brown on laienemas selles valdkonnas ja ma arvan, et minu kogemus on hindamatu.

Ootan muutub osa teie meeskond.

 

Lugupidamisega,

Barry Allen

Enne Saada kiri

Hoolikalt korrektuuri oma tänukirja. Saate kirjavigu, õigekirjavead ja grammatilised vead. Kirjutage kohandatud kirjas iga tööandja kasutades oma päevi ja nende ettevõtte nimi. Olge lõigates ja kleepides osasid tähti olete saatnud teistele tööandjatele, nagu mõned tööotsijatele tahaksid teha. Tee vajalikud muudatused, näiteks eemaldades nimi teise organisatsiooni või haldaja.

Vead oma tänukirja teeb sa vaatad hooletu. Salvesta e-posti mustandina ja minna tagasi vaadata seda mõne aja pärast on möödunud. Anna see lõplik kord üle enne saatmist. Kui võimalik, on keegi teine ​​läbivaatamine see samuti.

Alumine rida

Oluline on kirjutada tänukirja pärast tööintervjuud. Saada see igale inimesele, kes osalesid. Korrata oma kvalifikatsiooni töö ja väljendada oma huvi positsiooni. Sisaldavad seda sammu oma tööotsingute suurendab teie võimalusi saada tööd, sest see eraldab teid teiste kandidaatide konkurentsivõimeline tööturul.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *