5 viisi kodus töötades säästab teie raha

Posted on

 5 viisi kodus töötades säästab teie raha

Kuigi kodus töötades ei ilma alustamise kulusid, paljud neist kuludest võib hüvitada säästudest et kodus töötades toob. Isegi kui te ainult telesideteenuseid osalise tööajaga, siis võib säästa raha. Nii et kui sa mõtled üleminek kontoris elu teletöö, siin on mõned valdkonnad, kus saate salvestada vähe roheline kraam.

sõitmisest

Kui teil on praegu võtta ühistranspordi tööle, siis kohe märgata rohkem raha taskus, kui sa ei pea panema igakuise või iga päev pehmendamist kulu. Kuigi, kui te teletöö osalise tööajaga, kokkuhoid ühistranspordi kulusid võiks pühkida läbi kuus soodushinnaga täistööajaga pendeldajad võib saada

Kui sõidad tööle, oma säästud võiks olla suurem, kuid mitte kohe märgatav. Mitte ainult ei teletöö säästa raha gaasi, see vähendab arvu miili oma auto. See omakorda tähendab vähem hooldust ja remonti kulude ja see võib vähendada teie auto kindlustusmaksed

Lastehoid

Mitte kõik töö-at-home moms päästab raha lapsehoidmisteenused teletöö, kuid paljud. Kuigi mõned WAHMs koos kaugtöö töökohti saab teha seda ilma lapsehooldustasu, töö-at-home moms sageli suudavad töötada täistööajaga ainult osalise tööajaga lastehoiu.

Aeg on raha

See avaldub miljonit erinevalt meist igaühe. Töö-at-home moms kindlasti ei ole piiramatu aja. Aga kui tööl väljaspool kodu, me kipuvad kasutama rohkem timesavers, mis tavaliselt maksab extra. Paar viise, et saate säästa raha:

  • Vabatahtlikuna oma lapse kooli, mitte kulutada rohkem korjanduste.
  • Cooking rohkem värskest toorainest, mis tähendab vähem tellimist või kasutades kallis valmistoidud.
  • Performing alaealine kodu hooldus ise.
  • Shopping ümber parimat lahendust käimasolevatele kulud, nagu kindlustus, telefon, kaabel jne

toit

Muidugi, siis süüa, kui kodus töötades. Tegelikult, kui sa ei ole ettevaatlik, võid süüa rohkem! Aga sa ei maksa peaaegu sama palju. Ettevalmistamise kulusid oma lõunasööki on oluliselt vähem kui söömine iga päev. Ja see on üldiselt parem teile liiga. Kui soovite jäänud, võite leida, et tegemist veidi ekstra õhtusöögi on mugav viis on alati lõunat valmis.

Sama kehtib kohvi või teed. Tee kogu poti vähem kui kulu tassi juures kohvik, mis muudab lihtsamaks laiutamine gourmet

riided

Sa pead vähem Tore (ja kallis) riided, kui te töötate kodus. Kui sul peab olema hea töökoha korral komplekt iga päev nädalas, mitte ainult see maksab rohkem, kuid see peaaegu võtab mõned loovust välja osta riideid. Naudin väljakutse osta mitmeid paindlikke elemente, mida võib segada ja sobitada nii Stiilne ja vabaaja puhkudel.

Ka riided teil on saada vähem kulumist, kingad eriti. (Ma peaaegu kunagi neid kanda, kui ma töötan.)

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *