Töö, mis on Õitseb ajal Coronavirus (COVID-19) pandeemia

Posted on

Töö, mis on Õitseb kohe

Kui otsite tööd kohe, siis on palju ettevõte. Tänu mõju COVID-19 pandeemia töötuse nõuete tõusis üle 3,3 miljoni märtsist 22 ja 28. märts 2020 vastavalt Bureau of Labor Statistics. Üle 10 miljoni töötaja on esitanud taotluse töötushüvitiste. See on suurim kasv-ja suurima arvu töötuse nõudmiste alates Department of Labor hakkas jälgida töötuse andmed.

Tähtis : Kui tööandjad vabaaja- ja külalislahkuse tööstus on töökohtade koondamine, muude sektorite laiendame tegevust tööle.

Andrew Challenger, Senior VP Challenger, Gray & Christmas, Inc., märgib, et “jaemüüjad, meditsiiniseadmete tegijad, tarbekaupade tootjad, transport ja laohoonete kõik edukas just nüüd.”

Toidupoed, apteegid ja IT-tugi on ka tööle vastavalt CareerOneStop blogi, mis on sponsoriks US Department of Labor.

Vihje : Kui olete vallandatud või otsisid tööd enne majanduskriisi mõju koronaviirus puhang, võite kohandada oma otsingut tööstusharudes, mis on rentides nüüd.

Paljud riigi ja kohalike omavalitsuste soovitavad kodanike kodus kui võimalik. See on olnud jahutamine mõju istumapainotteiseksi söögituba, tellis-ja uhmris jaemüük ja muud sellega seotud ettevõtteid. Aga online shopping ja kohaletoimetamise on paisus ja olulisi teenuseid nagu tervishoid ja ladustamine rentides kiiresti rahuldada nõudlust.

Need 10 ametid rentides kohe:

Kassapidajad ja riiul stockers

Enne koronaviirus pandeemia, kassapidaja töökohta sisuliselt vähenemas. Bureau of Labor Statistics “Occupational Outlook käsiraamat prognoositud neid töid langus 4% võrra 2018. aastal ja 2028. 8 Nüüd aga paljud toidupoed ketid laiendame tegevust tööle, et täita nõudlust curbside pikap, tarne ja kaupluste teenuseid.

Kassa ja sellega seotud jaemüügi töökohad nõuavad mingit ametlikku haridus volikirjad, kuid klienditeeninduse kogemus ja oskused on alati pluss. Need töökohad tavaliselt maksma umbes $ 10 või $ 11 tunnis.

Food Delivery draiverid

Sit-down söögituba võib peatada paljudes valdkondades USA, kuid mõned restoranid on laienemas kättetoimetamisteenused. Näiteks Challenger, Gray & Christmas märgib, et Dominos on rentides 1000 uut tarne autojuhid nõudluse rahuldamiseks.

Lisaks kiirtoit ettevõtetest, paljud teised restoranid pakuvad kohaletoimetamise kaudu tellitavad toidu tarne apps nagu UberEats, Grubhub ja DoorDash.

Märkus: Paljud kohale rakendused on muutnud oma poliitikat, et anda mingit kontakti kohaletoimetamise võimalusi, kaitstes nii klientide ja draivereid.

Toitlustus areneda isegi normaalne majanduslikku olukorda. Bureau of Labor Statistics teatab, et see konkreetne tööjõu kasvab 14% vahel 2018 ja 2028-palju kiiremini kui keskmine.

Kohaletoimetamine ja jaemüük tarne draiverid

Bureau of Labor Statistics ka aru tohutu nõudluse järsk Pakiveod juhtide UPS, FedEx, ja US Postal Service. Amazon on ka tööle tellitavad tarne autojuhid (Flex) ja palgaarvestuse tarne autojuhid (Daily Service Partners).

Vastavalt Occupational Outlook käsiraamat need töökohad nõuavad tavaliselt keskkooli diplomit või samaväärse ja maksma umbes keskmiselt $ 30,000 aastas.

registreeritud õed

Teine kiiresti kasvav töö enne koronaviirus pandeemia registreeritud õed on suur nõudlus just nüüd. Nurse.org aruanded, et reisimine õed ja hingamisteede terapeudid olid teenida $ 10,000 nädalas või $ 100,000 13 nädalat lühiaegset tööle New York City, üks epicenters pandeemia.

Kuid tervishoiutöötajad ei ole teada nende keskenduda rahaline. Angelina Walker Nurse.org kirjutab: “Meil on rabatud vastust õed, kes lihtsalt tahavad abi vajavatele aladele neid … Abitelefon on üle ujutatud õed öelda asju nagu” lihtsalt panna mind kuhugi, ma don hooli palga, ma tahan aidata. “

Töötervishoiuarst väljavaated registreeritud õed on tugev; Bureau of Labor Statistics prognoosib 12% tõusu RN töökohtade vahel 2018 ja 2028. Õdede teenida keskmine palk umbes $ 71.000 aastas.

hingamisteede terapeudid

Hingamisteede terapeudid, kes töötavad koos patsientidel hingamisraskused, on teine ​​võti rühma eesliin on COVID-19 võitlus. Nagu rns, nende palk on kasvanud haiglate koronaviirus levialades.

Vähem ohtlikud korda, hingamisteede terapeudid “pay ikka tops $ 60.000 aastas. Nende töö on kasvab 21% vahel 2018 ja 2028, vastavalt Bureau of Labor Statistics. 

Administratiivse personali haiglates ja tervisekeskustes

CareerOneStop teatab, et paljud haiglad üle riigi on personalitöö tegelema COVID-19 kriisi-ja mitte iga töö nõuab litsentsi ja sertifitseerimine. Klienditeenindus ja haldusnormid töökohti on oluline missiooni tervishoiu organisatsioonidele.

Tähtis: Parimat, kui Bureau of Labor Statistics märgib, “kui olete vallandatud alates külalislahkuse tööd, võite leida sul on oskusi, et ülekande otse mõned tervishoiu klienditeeninduse töökohti.”

Juhiabi töö tavaliselt maksma umbes $ 18 tunnis vastavalt Bureau of Labor Statistics.

Täitmise Center Associates

Tarbijate kinni kodu lähedal, online tellimusi õitseb ja jaemüük ettevõtted rentides vastavuses suurenenud nõudlus. Amazon hiljuti reklaamitud 100000 täis-ja osalise tööajaga ametikohtadel nende täitmise keskused üle kogu riigi. Lisaks e-kaubanduse hiiglane riigid, et see suurendab miinimumpalka by $ 2 tunnis ajutiselt ajal tööle tõusu.

Online Õpetajad

Koolid kogu ettevõtte on tühistatud kohapeal klassides ja kolis Internetis ajaks pandeemia. Selle tulemusena paljud e-õppe ettevõtted rentides õpetajatele ja juhendajaid. Näiteks USA Today märgib, et online haridus- firma Outschool on rentides 5000 Internetis K-12 õpetajat.

Õpetamise töökohti kasvavad, teatab Bureau of Labor Statistics, mis prognoositakse 11% tõusu (palju kiiremini kui keskmine) on Tallinna Tehnikakõrgkool valdkonnas vahel 2018 ja 2028.

puhastamine Jobs

Essential äritegevuse teevad kõik endast oleneva, et peatada nakkuse levikut. Selle tulemusena puhastamiseks töötajate on suur nõudlus kogu riigis. Kui sa ei pahanda puhastamist ja on tugev tähelepanu detailidele, siis võiks tööle kiiresti puhastus firma kaudu tööotsingute kohapeal või läbi tellitava töö app.

Tech Support spetsialistid

Nagu tuhanded valgekraed sunnitakse teletöö olukordades, võib-olla esimest korda, ja toe spetsialistidele on nõudlust.

Bureau of Labor Statistics teatab, et see töö kasvab 10% kiiremini kui keskmine vahel 2018 ja 2028. 3 Mediaan tasu püsib umbes $ 25 tunnis.

 

 

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *