Parim Käitumist küsitluste läbiviimise tehnikad ja strateegiad

Posted on

Parim Käitumist küsitluste läbiviimise tehnikad ja strateegiad

Kui te olete tööotsinguid , on oluline olla valmis hakkama Mis tuntud kui “käitumuslike intervjueerimine.” Tööandjad kasutavad seda tüüpi intervjuu saada ülevaate sellest, kuidas te hakkama konkreetseid olukordi töökohal. Küsitleja tahavad näiteid mis juhtus eriti keeruline olukord, mida sa tegid, ja kuidas te saavutada positiivse tulemuse.

Parim käsitsemiseks tehnoloogiaid käitumusliku intervjuu hulka valmistub intervjuu küsimused, mida võidakse küsida, avastades nii palju kui võimalik ettevõtte kohta ja töö, nii et teil on idee, mida oskusi tööandja otsib ja on valmis kaasama konkreetseid punkte vastuseid annad küsitleja.

strateegiad

Enne kui pea välja oma tööintervjuu , võtta aega, et valmistuda ette. Sa võib olla või mitte, palutakse käitumuslike intervjuu küsimustele, kuid see on parim olla valmis juhuks, kui on.

  • Vaadake, mida käitumuslike intervjuu on ja mida firmad otsivad ajal  käitumuslike intervjuu .
  • Kasutage STAR intervjuu tehnikat valmistada näiteid osa intervjuus.
  • Vaadake proovi  käitumuslike intervjuu küsimustele .

Teadus Töö ja Company

Võttes aega, et teadus nii ettevõtte ja töö olete intervjueerides aitab teil valmistuda tööintervjuuks. Nii saate valmistada nii, et vastata intervjuu küsimustele ja küsida küsitleja küsimustele ise. Sul on ka võimalik teada saada, kas ettevõte ja ettevõtte kultuuri on hea sobi teile. See on alati parima, et  uurida firma , nii et te hästi informeeritud enne tähtaega.

tehnika

Esiteks, anda endale mõni hetk koguda oma mõtteid. See on hea, et võtab vähe aega raami oma vastuse, kui olete kindel, kuidas vastata küsimusele. Kui te ei ole kindel, kuidas vastata küsimusele, küsib selgitusi. See osta mõned rohkem aega mõelda, kuidas vastata. Siis kindlasti ka need neli punkti vastus – olukord, ülesanne, tegevus, tulemused.

  • (S)  Eriolukorraga
  • (T)  Ülesanded, mida on vaja teha
  • (A)  Tegevus, mida võttis
  • (R)  Tulemused, st mis juhtus

See on STAR intervjuu vastuse tehnikat , ja see on suurepärane võimalus valmistada. Kas Pea meeles, et  ei ole õigeid ega valesid vastuseid  käitumis intervjuu küsimustele. Küsitleja eesmärk on mõista, kuidas käitus antud olukorras. Kuidas te reageerite määrab, kui on kokkulangevus oma oskusi ja positsiooni firma püüab täita.

Parim käitumuslike intervjuu strateegia hõlmab kuulates, olles selge ja üksikasjalik, kui te reageerite ja mis kõige tähtsam, olles aus. Kui teie vastused ei ole, mida intervjueerija otsib, see seisukoht ei pruugi olla parim töö teile niikuinii.

Jälgi Up Pärast Intervjuu

Oli seal midagi, mida sa soovisid sa öelnud intervjuu käigus, kuid ei saada võimalus? Teie järgneva tänukirja annab teile võimaluse mainida. See on ka võimalus korrata oma huvi töö ja ettevõte.

Rohkem nipid ja nõuanded

Lisaks tea, mida oodata käitumismudeli intervjuu on 10 intervjuu oskusi , mis on oluline praktika, enne kui siseneda koosolekuruumi või Skype seansi tööle komitee: ettevalmistus, täpsus, mõtlemist, enne kui rääkima, öeldes rahulikult ja cohesively, väljapanek tagatud (kuid mitte ülbe) enesekindlust, aktiivne kuulamine, optimism, väljendades oma huvi tööandja, on võimalik rääkida väljaspool oma esialgse ” lift pigi ” ja – mis kõige tähtsam – väljendada oma tänulikkust rentides komitee aeg nii suuliselt lõpus intervjuu ja kirjalikult kohe järelmeetmete aitäh kirja.

Ikka närvis, eriti kui see on teie esimene intervjuu? Ole mureta – isegi asutatud spetsialistid tunnevad mõned liblikad enne intervjuud. Olete astunud esimese sammu rahustav oma ärevust, võttes aega, et vaadata eespool kirjeldatud meetmetega. Muud suurt tehnikat stabiliseeri närve hulka vältides negatiivset ise rääkida, kaste hoolikalt, saabuvad varakult intervjuu siis võite võtta mõned rahustav hingab juba ette, vältides joomise liiga palju kofeiini päeval oma koosolekut.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *