Kõik, mida pead teadma lahkuma oma töö

Posted on

Kuidas loobuda oma tööd - Kõik, mida pead teadma, et lahkuda oma töö
Suitsetamisest loobumine ei ole alati lihtne, isegi kui sa vihkad oma tööd või boss või ei saa oodata, et alustada uut seisukohta. Isegi kui te olete umbes vallandati, see võib olla raske lahkuda taktitundeliselt. Kui te olete mõelnud jättes oma töö, siin on mõned olulised punktid läbi mõelda enne kui lülitate oma tagasiastumisest.

Esiteks, olla kindel, et sa tõesti ei taha loobuda. Siin on mõned hoiatussildid, et on aeg minna, sealhulgas tootlikkuse, füüsiline kaebusi ning leida oma vestlust kodus domineerivad tööga seotud küsimustes. (Pange tähele, et võite hoida neid küsimusi ise oma järgmisel tööintervjuul. Rentides juht ei pea teadma, kui palju sa vihkad oma vana töökoha – kuidas vaimustunud olete uuest tööd teie ees.)

Isegi kui teil on igati põhjust maailmas tagasiastumist, ei pruugi see olla hea mõte loobuda oma tööd kohe. Veenduge, et te lahkute õigust põhjustel, mitte suitsetamisest, sest sul on halb nädal ja tundub, et see ei saa parem igal ajal kiiresti.

Kui olete kindel, et soovite loobuda, käidelda oma tagasiastumisest hoolikalt nagu te oleks hakkama mõni muu äri püüab. See on alati mõistlik mitte põletada sillad. Sa ei tea kunagi, kui peate oma mineviku tööandjate viide.

Vaadake tagasiastumine plussid ja miinused

Enne kui teha otsus loobuda, olla täiesti kindel, et see on õige otsus. Sa ei tea, kui kaua see võtab tööandja edasi liikuda ja täitke oma positsiooni, kui muudad oma meelt.

Kui oled ikka veel tara umbes järgmise seisukoha te kaalute võtmine, küsida, kas saab veeta päev kontoris “töövarju” töötajad. See võib tugevdada oma otsusest võtta seisukoht või aidata teil otsustada, mida te ei soovi uute töökohtade ju.

Kaalutakse Valikud

Kas teil on mõni tööpakkumine? Kui jah, siis kaaluda plusse ja miinuseid uue positsiooni võrreldes oma praeguse positsiooni. Mõtle töökeskkond, paindlikkus, palk ja hüvitised lisaks töö kohustusi. Kuidas edendamise võimalusi? Kui uue töö edestab kõik loeb ja tunnete kindel, et see on õige muutus teha, ärge kartke.

Hoiatus : Kui sa ei ole teist positsiooni rivistatud, kaaluge põhitõdesid enne väljumist. See võtab umbes kolm kuni kuus kuud, vahel kauem leida uus töökoht. Kui te lõpetate hea põhjus, siis ei pruugi saada töötushüvitist.

Kas teil on piisavalt sääste või muu tulu hallata rahaliselt? Isegi kui teie tööhõive olukord ei ole parim, siis võiksite kaaluda riputamise töö teil on, samuti oma Palk ja alustada oma tööotsimise enne tagasiastumist. See vana ütlus, et “see on lihtsam leida tööd, kui teil on töö” ei pea paika.

Piisavat Teate

Kui teil on tööleping, mis sätestab, kui palju sellest sa peaksid andma, seda järgima. Muidu on asjakohane pakkuda kaks nädalat ette.

Kuid mõningatel juhtudel, siis võib tunduda, et sa ei suuda püsida veel paar nädalat. Kui see juhtub, siis on oluline käituda professionaalselt iga teistpidi – talle ametliku tagasiastumise kirjas osutavad abi parima oma võimeid ja hoida asjad positiivne kuni lähete.

Sa ei ole kohustatud kauem

Kui teie tööandja küsib kauem kui kaks nädalat (või ajavahemik oma lepingu), siis ei ole kohustust jääda. Teie uus tööandja on oodanud sind alustada plaanipäraselt ja õigeaegselt. Mida võiks teha, on pakkuda, et aidata oma eelmise tööandja vajaduse korral pärast tundi, e-posti või telefoni teel.

Kuidas väljuda Nõtkelt

Formaalsetest meetoditest tagasiastumist on kirjutada tagasiastumise kirjas ja öelda oma juhendajale isiklikult, et sa lahkud. Siiski, sõltuvalt asjaoludest, peate võib loobuda telefoni või loobuda e-posti teel.

Kirjutage tagasiastumise kirjas

Sõltumata sellest, kuidas te tagasiastumist kirjutada tagasiastumise kirjas. Tagasiastumise kirjas aitab teil säilitada positiivseid suhteid oma vana tööandja, samas sillutab teed sa liikuda edasi. Sa ei tea kunagi, kui sul võib olla vaja, et vana tööandja teile viide, seega on mõistlik võtta aega, et kirjutada poleeritud ja professionaalne tagasiastumise kirjas.

Mida öelda boss

Ärge öelge palju rohkem kui te lahkute. Rõhuta positiivset ja rääkida, kuidas ettevõte on saanud, aga ka mainida, et on aeg edasi liikuda. Pakkumise aidata üleminekul ja hiljem.

Ära saa olla negatiivne. Ei ole mõtet – lahkute ja sa tahad lahkuda heades. Sõltumata sellest, miks sa loobuda oma tööd, siis kindlasti öelda õigeid asju oma tagasiastumise kirjas: pakkuda lühike selgitus, miks te lahkute, tänan neid võimaluse, ja andke neile teada, kui teie viimane päev on. Samuti teha oma parima, et ei pane oma suu suus. Ole valmis, samuti, et hakkama väljumise intervjuu.

Küsi Viide

Enne kui lahkute, küsi kirja soovitust oma juht. Aja möödudes ja inimesed liiguvad, see on lihtne kaotada jälgida eelmise tööandja. Tähega käes või LinkedIn soovitus online, teil dokumentatsiooni oma volikirjad jagada potentsiaalsetele tööandjatele.

Ära unusta detailid

Uuri töötajate hüvitiste ja palgaga on teil õigus saada lahkumisel. Uurige kogumise kasutamata puhkust ja haigusraha maksmise ja hoida, rahavahetus, või ümberminek oma 401 (k) või muud pensioni plaani.

Märkus: Teil võidakse paluda osaleda väljumise intervjuu enne oma lahkumist. Vaadake proovi väljumise intervjuu küsimustele, et saada aimu, mida palutakse teil ajal väljumise intervjuu. Enne kui lülitate oma tagasiastumisest, vaatab need tagasiastumist käsud ja keelud ning lahkun nõtkelt kui võimalik.

Tagasi Firma Property

Tagastama firma vara teil on – sealhulgas võtmete, dokumentide, arvutid, telefonid, ja kõike muud, mis ei kuulu teile. Ettevõte ei taha jälitama teid see tagasi saada, ja sa ei taha olla vastutav, kui see ei ole tagastatud õigeaegselt.

Alumine rida

Kindlasti sa tõesti tahad Lõpeta: Ärge jätke pärast ühte halb päev või nädal, ja veenduge, et rivistama teisele tööle või turvaline kokkuhoid.

Vastava teate: Kui sul ei ole töölepingu, mis ütleb teisiti, kaks nädalat ette on standard.

Ole Professional: Kirjutage tagasiastumise kirjas ja jäta võimalikult soodsatel tingimustel võimalik.

Ärge rääkige liiga palju: Sa ei pea andma palju üksikasjalikult, miks sa lahkub ametist.

Tie lahtised otsad: Küsi viide, teada kasu ja teenitud aega ja tagastama firma vara.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *