New Job Teadaanne: E-post Sõnum ja kiri näited

Posted on

New Job Teadaanne: E-post Sõnum ja kiri näited

Kas sa oled põnevil uue töökoha sa just tööle ja tahan teada seda kõigile teada? Sul on ka professionaalne vastutus teavitada oma meeskonna liikmed ja / või klientidele sellele tõuseb liikuda nii, et neil on aega kohaneda. Siin on parim viis jagada uudiseid.

Ajastus on ülioluline

Esiteks ei mainita endale tööd, kuni teie tööpakkumises kinnitab, teil on alguskuupäev, olete sõlminud katkendjoon oma rendileping ja see on teinud palju. See ei ole hea mõte teatada midagi enne, kui olete täiesti kindel, et see saab juhtuda. Tööandjad on tuntud tõmbuda tööpakkumisi, või midagi muud võib juhtuda, kui töö ei tööta läbi.

Mida kirjutada

Mis te ütlete oma kirjas või e-kirja sõltub sellest, kes sa oled kirjalikult. Sa võiksid öelda oma kaastöötajatega, kui palju olete nautisin nendega ja kui palju te igatsen neid, kuigi olete elevil oma uude asukohta.

Teie sõnumeid klientidele ja äripartneritele peaks olema lühike ja sisaldavad põhitõdesid – asjaolu, et teil liiguvad edasi ja kuhu pääseb. Kui ütlen oma ühendusi, rääkimata, kuidas meel teile tuleb alustada oma uue töökoha. Kui mõni teie kontaktid aitasid oma tööotsimise, see on hea aeg tänada neid nende abi.

Kõigil juhtudel, hoida toon oma sõnum positiivne, isegi kui sa lahkud, sest probleemid tööl või ettevõte. Ei ole mõtet kasvatamisel midagi negatiivset seoses teie lahkumist.

Üldiselt oma kirjas peaks sisaldama neid fakte:

  • Sa lahkud oma praeguse töökoha
  • Kui te lahkute
  • Mis teie uus seisukoht on
  • Kui hakkate uut töökohta
  • Kui palju sa ootan oma uue rolli
  • Kuidas peatada ühendatud (osakaal e-posti, telefoni, LinkedIn, sotsiaalse meedia teave)

Alljärgnev konkreetse isiku te kirjalikult:

  • Täname võimaluste vana töö
  • Sa magad isik
  • Täname abi tagamisel uue töökoha
  • Kuidas teie üleminek mõjutab kliendisuhte

Pakkuda teadaanne

Saatke või LinkedIn sõnum on nii asjakohane teada positsiooni või karjääri muuta. Siiski, kui sa tahad teha rohkem formaalne väljakuulutamist kaaluda saates kiri, märkus, või kaardi oma uue kontaktandmed.

See on hea mõte, et arutada, kuidas sa peaksid ütlema oma praeguse ettevõtte klientidele oma manager enne kui saadate teadaanne olla kindel, et sa oled nii samal lehel. Samuti välista konfidentsiaalsuse küsimusi, kui olete sõlminud lepingu. Kui olete registreerunud mitteavaldamine leping (NDA), mis sisaldas klauslit, et klientide nimekirjade on konfidentsiaalsed ja vara oma tööandja, siis võiks avada ennast õiguslikke meetmeid peaks te ise üritada ühendust praegune või endine klient, et teavitada neid oma karjääri muuta.

New Job meili teade Sample

Teema: Moving On – Teie nimi

Mul on hea meel teatada, et ma ühinevad avalike suhete osakonna National Media Services 3. jaanuaril. Ma jätan minu seisukoht Lääne Ühendriigid Marketing seisuga 16. detsember.

Ma olen tänulik neli aastat veetsin töötavad Lääne Ühendriigid ja see uus positsioon võimaldab mul keskenduda sotsiaalse meedia turundus, mis on minu valdkonnast.

Kõige kurvem osa on, kui palju ma igatsen sind kui klient. Kuid see on lohutav teada, et mu kolleeg Barry Anderson võtab üle oma kontode ja nii siis oleks heades kätes.

Tänan sind nii palju usaldav mulle oma turundus vajadustele ja kui ma ei saa kunagi olla abiks teile, andke mulle teada.

Lugupidamisega

Teie nimi
Teie telefoninumbri
oma e-posti aadress

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *