Saades SeeParalegal – oskusi, mida vajate edu on SeeParalegal

Posted on

Saades SeeParalegal - oskusi, mida vajate edu on SeeParalegal

Järgmises loetelus tuuakse esile kaheksa top paralegal vajalikud oskused edu. Mastering neid põhioskuste aitab teil eelnevalt töökohal ja saada konkurentsieelise tänapäeva õigusliku turul.

kommunikatsioon

Tõhus suhtlemine on oluline õiguse praktikas. Kas olete intervjueerides uue kliendi, ühenduse ekspert, võttes avaldust tunnistaja, sõiduplaani kohus reporter või arutada tegeleda oma järelevalve advokaat, kuni 80% oma päeva on kulutatud teistega suhtlemisel. Nagu advokaat parempoolne, paralegals olla ühenduslüliks klientidele, eksperdid, müüjad, vastaspoole kaitsja ja teiste osapoolte kohtuvaidlusi või tehinguga. Seetõttu võime suhelda selgelt ja tõhusalt on oluline paralegal oskus.

kirjutamine

Tipptasemel kirjutamisoskust on oluline peaaegu iga paralegal asendis. Kohtuvaidlus paralegals koostada kirjavahetus, menetlusdokumentide, avastus, liikumisi, püksikud, õigusliku märgukirjade ja muude dokumentide alates lihtsalt keeruline. Transactional paralegals eelnõudega, lepingute ja nendega seotud dokumente. Kuna kirjutamine on lahutamatu paralegal funktsiooni, paralegals kes kapten kunsti selge, täpne ja veenev kirjalikud teated on eristuda eakaaslastega.

Teadus- ja uurimistöö oskusi

Research on teine ​​tuum paralegal oskusi. Lisaks mastering traditsioonilise õigusliku uurimismeetodeid, paralegals peab muutuma valda on Internet teadus-ja õigusalane uurimustöö andmebaase, Westlaw ja Lexis / Nexis. Paralegals tuleb ka õppida analüüsida fakte ja korralikult tsiteerida õiguslik asutus. Solid uurimistöö oskusi tsiviil-, kriminaal- ja tehingukulude kontekstides on vaja ka tabada meditsiinilisi andmeid, tõendeid, dokumente ja tunnistajaid.

tehnoloogia Oskused

Tehnoloogia oskused on üks kõige soovitud pärast paralegal oskusi tänapäeva õigusliku turul. Kuna tehnoloogia imbub iga aspekti õiguspraktika, paralegals peab kapten suurem massiiv tekstitöötluse, arvutustabelite, telekommunikatsiooni, andmebaasi, esitlemise ja õigusalane uurimustöö tarkvara. Paralegals sageli süüdistatakse tegemise tehnoloogia ostude nende advokaadibüroo või juriidiline osakond. Õiguslik tehnoloogia on põhjustanud ka uus paralegal nišše – kohtuvaidluste toetust ja e-avastus. Paralegals kes toovad arenenud tehnoloogia oskusi tabelis on konkurentsieelis seaduslikult turult.

organisatsioon

Advokaadid tugineda paralegals tuua, et nende juhtumite ja faile tsiviil-, kriminaal- ja tehingutega seotud. Dokumendi intensiivne kohtuvaidlusi ja ettevõtete tehingute tekitada suurel hulgal dokumente ja andmeid. Seetõttu võime sorteerida, indeks, kategoriseerida, et manipuleerida ja korraldada see teave on oluline paralegal oskus. Lisaks korraldab füüsilise dokumente, asitõendeid, ja tõendid, paralegals peab kapten tehnoloogia rakendused ja andmebaasid, et aidata hallata juhtumiga seotud andmeid.

Mitme paneks

Harva on paralegals määratud ühe juhtumi, tegeleda või ülesanne. Reaalses maailmas, paralegals peab žongleerima mitmeid ülesandeid ja samaaegselt tasakaalu konkureerivate prioriteete. Näiteks kohtuvaidluste paralegal võib küsitleda tunnistajat, e-posti klient, koolitada töökaaslane uue andmebaasi ja teadus õigusprobleemi sama ühetunnise ploki aega. Kõige edukamad paralegals ei mõtle paindlikult, seades esmatähtsaks ülesandeid ja tasakaalu leida mitu juhendajate ja klientidega.

meeskonnatöö

Meeskonnatöö on teine ​​oluline paralegal oskus. Kohaletoimetamise juriidilised teenused on piisavalt keeruline, et meeskonna mitme oskusi on vaja pakkuda kvaliteetset ja tasuv teenust. Kuna eeskirjad seoses lubamatu tava õiguse nõuda paralegals tööle järelevalve all advokaat, meeskonnatöö on lahutamatu paralegal praktikas. Paralegals on osa suuremast juriidilise meeskonna oma organisatsiooni, mis võib sisaldada kaaslased, partnerid, kolleegid paralegals juriidilised sekretärid ja teised. Paralegals peavad töötama samuti üheskoos kolmandatele isikutele, sealhulgas kliendid, vastaspoole kaitsja, ekspertide ja müüjad.

Tähelepanu detailidele

Kuigi advokaadid on sageli keskendunud üldpilti, üksikasjad langeb paralegal. Paralegal ülesandeid nagu tsiteerida kontrollimiseks (kontrollib juriidilise asutuse püksikud ja memod), dokumendi läbivaatamise, näitus juhtimise ja pealkiri otsingud nõuavad üksikasjaliku tähelepanu. Haldamine logistiline keerukust valmistub kohtuprotsessi või sulgemise nõuab ka keskenduda palju üksikasju alates numeratsiooni eksponeerib ja topeltkontrolli eelarvete jälgimise kohus kuupäevad ja esitamise tähtajad.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *