Kuidas kirjutada Tõhus Jätka

Posted on

 Kuidas kirjutada Tõhus Jätka

Mis on CV, ja miks on seda vaja, kui teil on töö otsimine? Jätkamiseks on kirjateos oma hariduse, töökogemuse, volikirjad ja saavutusi. Enamik professionaalse positsioonid vajavad taotlejad esitama CV ja kaaskirja osana taotlemise protsess.

Paljudel juhtudel oma CV on esimene dokument rentides manager vaadata, kui teie taotluse läbivaatamist ja seega on true “esmamulje.” Seega on oluline panna aega ja vaeva arendada ja ajakohastada seda, täpne CV.

Kas te kirjutate oma esimese CV, või sa ei ole uuendatud sinu samal ajal ja see vajab värskendavat, siin on samm-sammult juhend kirjutamise jätkamiseks, mis aitavad teil saada tööd soovite.

Vaadake eesmärk CV

Mõtle jätkub “enesereklaam”, mis võtab kokku oma kogemusi ühel lehel. Teie CV on üks tähtsamaid osi oma ankeeti. See annab tööle juht ülevaate kvalifikatsiooni teil selle tööga, mida te kohaldamisel.

Sa peaksid ka end kurssi vahe CV ja kaaskirja:

  • Jätkamiseks on tavaliselt saadetakse koos kaaskirjaga, mis on dokument, mis annab lisateavet oma oskusi ja kogemusi kirja vormis.
  • Jätkamiseks on lakooniline, sageli täppidega kokkuvõte, samas kaaskiri esile ja laieneb teatud tunnused või saavutusi, et oleks ainulaadne või ideaalne varade konkreetse töö.

Alusta tehes Brain Dump oma kogemusest

Tõhus CV näeb välja kokkuvõte kvalifikatsiooni, et push rentides manager või tööandja edasi liikuda ja kutsun teid intervjuu eest asendis.

Samuti üksikasjad oskuste, hariduse ja tööandjad, jätkub võib olla ka vabatahtlik lõigud, näiteks objektiivse, koondaruande, oskuste või karjääri tipphetki. Need lõigud saab lisada pärast olete koostanud kõiki faktilisi andmeid, mida on vaja loetleda oma CV.

Paljude inimeste jaoks, see võib olla kasulik istuda koos pliiatsi ja paberi või tühja Wordi dokument ja kübeke alla oma tööandjad algusest lõpuni. Muidugi, kui teil on olnud tööjõu aastaid, see ei kavatse olla aeg-tõhus, nii et võite valida keskenduda oma silmapaistvamaid ja asjakohase positsioone.

Tee nimekiri oma töökogemust

Pole tähtis, oma lähenemine, teie eesmärk on toota kronoloogilise kogemus, mis on olulised töökohad sa kohaldatavad. Kuigi see peaks keskenduma erialase töö kogemus, saate ka auhinnad või tunnustust, vabatahtlike või kogukonna kogemus, post-grad kursuste ja oskusi, samuti oma kolledži haridus, mis võib liikuda põhja oma CV kui sa oma esimese töökoha pärast kolledži.

Kui te töötate oma aju prügila, veenduge, et lisada ettevõtte nimi, asukoht, kuupäev tööhõive ja mitmed täpploendeid kirjeldab oma rolli ja vastutust iga positsiooni te nimekirja. Kuigi peate laiendada täpploendis hiljem peate seda teavet minimaalne.

Keskenduge oma Saavutused

Kui kirjalikult kirjelduse töökohtadele olete leidnud, keskendudes mida sa saavutada igas asendis, mitte mida sa tegid. Loetletakse mõõdetav saavutusi numbriline viisil (suurenenud müügi 20%, vähendatakse kulusid 10% võrra, näiteks) aitab oma CV paistma.

Kindlasti ühti saavutusi kriteeriumid tööandja püüab ta töö postitamist.

Kui see on väljakutse (ja see võib olla!) Kirjutada CV kirjelduse, mis saagi tähelepanu tööle juht, vaatab need nõuanded, kuidas teha oma CV töökäik heli parem – ja sulle peale vestlusele.

Mis maha jätma oma CV

On asju, mis ei kuulu kohta CV tööd. Mida jätta on sama oluline kui see, mida sa hulka. Ideaalis oma CV peaks kajastama kogemus, mis on seotud töö te kasutate, ja tavaliselt mitte rohkem kui kümme kuni viisteist aastat varem. Kuna oma CV peaks võimaluse korral olema enam kui üks või kaks lehekülge, peate NIX teatud objekte.

Näiteks, kui sa võtsid töö ja ainult jäi sinna kuu või nii, siis ei tahaks lisada, et seisukoht. Kui olete olnud läbi kolledži rohkem kui viis aastat, see on üldiselt kõige parem eemaldada praktikume olete olnud, oletades, et on ka teisi erialase töö kogemus tühimiku täitmiseks.

Kuid see on juhul, kui tahad kasutada oma tervet mõistust. Kui te õppinud turustamise ja oli turustamise internatuuri oma vanemate aastas, siis töötas server järgmise mitu aastat, siis tahaks ka oma turundus internatuuri.

Lõppkokkuvõttes soovite proovida tasakaalu sealhulgas kogemusi, mis on nii õigeaegsed ja asjakohased.

Vali Jätka Style

On mitmeid põhitüüpi jätkub kasutada taotleda töökohta. Enne kui kulutada aega kirjalikult kuni kõik üksikasjad ümber iga positsiooni olete olnud, siis tuleb otsustada, mida stiili CV kasutada, sest see võib mõjutada, kuidas te kirjeldaksite, korraldada ja loetleda oma kogemust, haridust, oskusi, kvalifikatsiooni ja muud volikirjad tööhõive.

Sinu võimalused on järgmised:

  • Kronoloogiline – Kõige tavalisem CV tüüp, kus te nimekirja oma töökogemust vastupidises järjekorras, alates kõige kõige vähem viimastel.
  • Funktsionaalne – Funktsionaalne CV keskendub oma oskusi ja võimeid, mitte teie tööandjad.
  • Kombineeritud – Seda tüüpi CV loetleb oma oskusi ja kogemusi enne töökäik.

Milline Jätka Liik on õige Teie jaoks?

Milline CV tüüp peaks kasutama oma tööotsimise? See sõltub sellest, mida sa üritad saavutada. Eesmärgiks tahes CV on näidata rentides manager kandidaadi tugevused, oskused ja kogemused nii lühikese ajaga kui võimalik. Ühe uuringu kohaselt värbajate kulutada nii vähe kui kuus sekundit läbivaatamisel CV enne liikuma järgmisele, nii et see on teie huvides panna oma parima kvaliteedi ja saavutusi silmapaistev positsioon lehel.

Lisaks funktsionaalne või kombinatsioon jätkub võib olla kasulik, kui sa üritad tõmmata lugeja tähelepanu eemale midagi – nimelt suuri puudujääke oma tööandjad või ümbersõite arvesse mitteseotud valdkondades.

Alustage kompileerimist Jätka

Kui olete otsustanud CV tüüp, on aeg alustada kirjalikult oma CV. Sa ei pea alustama nullist. Kõigepealt vaata näiteid CV tüüp olete valinud. Seejärel valige mall, mida saate kopeerida ja kleepida dokument ja seejärel täitke koos oma tööandjad.

Sõltumata sellest, millist tüüpi CV valid, eesmärk kohandada oma CV tööd te kasutate. Kuigi see on täiesti vastuvõetav kasutada CV malli, mida kohandada, et see sobiks iga ametijuhend, see on halb mõte saata sama täpse CV mitmele avad, isegi samas valdkonnas.

Teie eesmärk peaks olema, et kirjutada oma CV nii robotid ja inimesed silmas pidades. Paljud organisatsioonid kasutavad Taotleja jälgimissüsteemid sorteerida ja vet jätkub, enne rentides juhid kunagi heita pilk neile. See tähendab, et teil võiks olla parim kogemus ja kvalifikatsiooni kogu valdkonnas kandidaatide ja päris korralik CV peale, kuid oma andmed langevad läbi pragude, kui oma CV ei sisalda õiged märksõnad. Hea märksõnad viitavad mitte ainult oma kogemusest vaid ametijuhendis postitamise samuti.

Format oma CV

Kui olete kirjutanud ja organiseeritud oma andmed vastavalt tüüpi CV olete valinud, siis kindlasti vormindada vastavalt tüüpiline kutsestandardid. Sa peaksid kasutama järjepidevat vahe kogu ja ühtlaselt suurusega veeriste kui võimalik. See on tavaliselt kõige parem jääda oma sõna töötleja vaiksätetest, kuid mõningatel juhtudel, kui te kahaneb marginaalid vasakult paremale, ülevalt ja alt, see aitab osta rohkem ruumi sobivad oma CV ühel lehel.

Kuigi visuaalse või teabegraafikut jätkub saanud trendikas mõnes majandusharus, on alati kindel, et jääda traditsioonilise vormindamine: valge leht, must tekst, loetav font. Vali põhi font nagu Arial, Times New Roman, Calibri, Helvetica või Gruusia. Ideaalis font size ei tohiks olla suurem kui 12 ja mitte väiksem kui 10,5.

Isegi kui te ainult saates koopiad digitaalselt, see on hea mõte printida oma CV (kui see on võimalik, et rentides juhtide võib tehes), et olla kindel, siis prinditakse ühele lehele ja on lihtne lugeda trükitud kujul. Lugemine üle trükitud koopia oma CV aitab teil tagada, et seal on palju tühja ruumi lehel ja tundub professionaalne.

Korrigeeris, korrigeeris ja korrigeeris Jällegi

Mitte isegi professionaalne korrektorid kergesti korrektuuri oma töö. Kui olete teinud kirjaviga, see on raske püüda seda ise. Sel põhjusel, see on hea mõte olla üks või kaks usaldusväärsete sõprade heita pilk oma CV enne kui saadate selle eest tasu.

Mõtle oma CV nagu elav dokument

Lühiajalises perspektiivis, siis peaks näpistama oma CV põhineb iga töö, mida kohaldatakse. Näiteks kui ühes asendis sa kohaldatavad tundub kaaluda teatud vastutus või keskenduda teisele, siis tuleks kindlasti oma CV edasi oma teadmisi selles valdkonnas.

Samal ajal, siis tuleks ajakohastada oma CV koos oma kogemus, kuna see arendab, lisamata uusi oskusi olete õppinud, kursused olete võtnud või auhinnad sa võitsid.

See on palju lihtsam uuendada oma CV perioodiliselt kui kõik korraga, nii et isegi kui sa tööle seada meeldetuletuse värskendada oma CV iga kolme kuu, kuid teave on veel värskelt peas. See teeb oma järgmise tööotsimise palju lihtsam, peaksid sa otsustad minna ettevõtted või karjääri tulevikku.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *