Top Jobs bioloogia programmid Majors

Posted on

 Top Jobs bioloogia programmid Majors

Medical koolis ei ole ainus võimalus lõpetajate bakalaureusekraad bioloogias – kuigi te võib-olla ikka investeerida täiendavat haridust väljaspool nelja-aastase kraadi alustada.

Bioloogia kraadi avab ukse paljudele karjääri võimalusi. Kui oled üliõpilane, kes armastab teaduse ja paeluvad uuring elusolenditele, bioloogia kraadi võib olla parim valik saate käivitada oma karjääri.

Küsige oma kolledži karjääri keskel või vilistlased kontoris nimekirja vilistlased, kes olid bioloogia suurtootjate ja siis üllatunud erinevaid võimalusi taotletava lõpetajate selles distsipliini.

Huvitav, mida mõned karjääri valikud on ette bioloogia suur? Loe seda nimekirja 10 ühise karjäärivalikute bioloogia peamiste – pluss, kirjeldus oskusi saate omandada ajal oma õpinguid.

Bioloogiline tehnik

Bioloogiline tehnikud kasutada laboris oskusi ja tehnikaid, et bioloogia suurtootjate õppida oma laborid, akadeemilised ja teaduskoostöö õppejõud.

Tehnikud peab teostama uuringuid, mis annavad täpsed tulemused. Nad dokumenteerida tulemused ja teha arvutusi, nagu nad on teinud, kui aruannete koostamine on bioloogia suur.

Paljud uued lõpetanutele, kes ei soovi minna minna kooli või soovite lükata kraadiõppe leid tehnik positsioonide teadlaste meditsiinikoolide, valitsusasutused, mittetulundusühingud uurimiskeskuste või farmaatsia / biotehnoloogia ettevõtteid.

biokeemik

Biokeemikud mängida võtmerolli kiiresti kasvav biotehnoloogia ja biomeditsiini valdkonna uuringud. Õppimine bioloogia varustab neid laboris ja teadusuuringute oskusi ja teadmisi, et kavandada ja teostada uuringuid, et arendada uusi tooteid. (Märkus: enamik töökohti selles valdkonnas on vaja edasijõudnud.)

Anatoomia ja füsioloogia aitab biokeemikud mõista mõju narkootikumide ja biotehnoloogia lahendusi inimorganismile.

Esitlus ja kirjutamisoskust haritud kui bioloogia suur abi neile esitada ettepanekuid ja järeldused kolleegidele ja võimalikele rahastamisallikate.

Geneetiline nõunik

Geneetiline nõustajad hinnata geneetilise meik klientide ja nendega suhelda umbes edasikandumise oht geneetiline haigus või puue oma järglastele. Nad võivad töötada ka täiskasvanutele, kes tunnevad muret võimalused sümptomitega geneetilised häired hilisemas elus.

Nad peavad olema arenenud sobivus bioloogia lõpetama nõutud magistrikraadi distsipliini.

Geneetiline nõustajad peab suutma väljendada teaduslike mõistete tavakeeles. Nagu bioloogia suur, nad peavad suutma mõelda kvantitatiivselt hinnata tõenäosust erinevate tulemuste põhineb geneetilise eelsoodumusega patsientide.

Geneetiline nõustajad peavad olema arenenud teadmised teadusliku meetodi kasulikkust hinnata kiiresti kasvava keha uurimusi inimgenoomi.

Tervis kommunikatsioonispetsialist

Tervis side spetsialistid vastutavad harida kogukondade tervise probleeme, eriti rahvatervise küsimusi, sealhulgas nakkushaiguste, tervishoiu juhtimise ja tervislikke eluviise.

Sageli töötavad haiglates või teistes tervishoiu ettevõtted, tervise side spetsialistid võivad koordineerida institutsiooni avalike suhete kampaaniate turundusstrateegiaid ja kogukonna kaasamine.

See karjäär nõuab tugevat kirjalikult ja suhtlemisoskus tervise- side spetsialistid vastutavad arutame teemasid on seotud inimese tervise ja haiguse laiale publikule.

Bioloogia suur pakub tugeva aluse ja võib pakkuda eelise teiste isikute, kellel puudub taust reaalteaduste. Erinevalt paljudest töökohti selles nimekirjas, tervis side spetsialistid saavad alustada oma karjääri just bakalaureusekraadi.

Tervis Educator

Tervis koolitajad õpetavad inimesi teatud tavasid ja käitumist, mis edendavad heaolu. Nad peavad olema teaduslikult põhjendatud teadmisi seedimine teavet ja tõlgendada uuringute kohta rahvatervise muresid. Nad kasutavad teaduslikku meetodit hinnata oma valijate vajadustega, et nad saaksid kujundada asjakohased programmid.

Tervis kasvatajad peavad kindel arusaam inimese bioloogia samuti verbaalse kommunikatsiooni oskusi edasi teaduslikku teavet keeles, et nende kliendid saavad kergesti aru.

Tervis haridustöötajad, nagu bioloogia kursuslastele kirjutada teaduslikku, nagu toitumine, turvaseksi, mõnuainete ja stressi vähendamine. Nad seetõttu on vaja tugevat kirjalik suhtlemisoskus. Tööandjad võivad nõuda ka Certified Tervis Haridus spetsialist (CHES) mandaat lisaks bakalaureusekraadi.

Pharmaceutical / Medical Product Müügiesindaja

Pharmaceutical või ravimi müügiesindajad müüameditsiinitarbed, IT, ravimid ja rohkem haiglad, kliinikud ja muude meditsiiniliste tavade.

Pharmaceutical müügiesindajad peab olema tugev teadmisi keemia, anatoomia ja füsioloogia, et nad saaksid selgitada arstide, kuidas uus ravim mõjutab nende patsientidel.

Need töötajad peavad olema tehnoloogilisi teadmisi, et selgitada, kuidas toode toimib. Samuti on vaja teaduslikke teadmisi, et oleks võimalik selgitada, kuidas seda toodet toob kasu nii arsti ja patsiendi.

Pharmaceutical või ravimi müügiesindajad vaja tugevat side-ja suhtlemisoskus samuti. Bakalaureusekraadi on sageli piisavalt haridust, et alustada selles okupatsiooni.

Arsti assistent ja õde praktik

Arsti assistent ja õde praktikud on suur nõudlus nii eesliini pakkujad. Bioloogia annab suurepärase aluse lõpetaja töö nende sarnastes ametites.

Arsti assistent ja õde praktikud peavad olema head arusaamist inimese bioloogiliste süsteemide anatoomia ja füsioloogia diagnoosida terviseprobleemid. Samuti vajavad nad bioloogia suurte arenenud teadmised teadusliku meetodi tõlgendada areneva uurimusi erinevate ravivõimaluste ja ravimeid.

Arsti assistent ja õde praktikud peavad olema sobivuse õppimist ja meenutades teadusliku ja meditsiinilise terminoloogia. Need karjääri nõuavad vähemalt magistrikraadi.

Meditsiini- ja tervis Services Manager

Meditsiini- ja tervishoiuteenuste juhtidele veedavad palju aega suheldes tervishoiuteenuse spetsialistidele ja peavad olema varustatud nendega suhelda umbes teaduse poliitika ja menetlused.

Nad peavad oskama tõlgendada teaduslikku seotud regulatsioone meditsiiniteenused ja muuta programmid vastavalt.

Meditsiini- ja tervishoiuteenuste juhtidele sageli palgata, kontrollida ja hinnata tervishoiutöötajate ja teadlaste. Nad peavad olema võimelised mõistma nüansse oma volikirjad ja tulemuslikkuse kui nad hinnata kandidaatide ja töötajatele.

advokaat

Bioloogia äriühingutest saab paista paljudes valdkondades seadus, mis tuginevad teaduslikele teadmistele ja põhjendused. Patendi ja intellektuaalomandi juristid peavad mõistma teaduse taga biotehnoloogia tooted, narkootikume ja meditsiinilised instrumendid töödelda patenditaotlused ja kaitsma klienti vastu rikkumises.

Keskkonna advokaadid toetada ja vaidlustada keskkonnaprojekte ning poliitika põhineb arusaam sellest, kuidas nad mõjutavad ökosüsteemi.

Medical rikkumine advokaadid peavad olema teaduslikult põhjendatud teadmisi vaja analüüsida meditsiinilise sekkumise ja hinnata, kas tervishoiutöötajate käitunud eetiliselt ja korrektselt.

Bioloogia peamised äriühingud õppida koguda tõendeid, et testida hüpoteesi. Kohtuvaidlus ja kriminalistide peab tegema sama nagu nad ehitada juhul kliendi jaoks.

Lisa, et tehnilist laadi asitõendite nagu DNA proove, ja see on lihtne mõista, miks mees bioloogia suurtootjate otsustavad minna õigusteadust õppima.

Financial Analyst

Finantsanalüütikud hinnata aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid ja muud investeeringud klientidele ja ettevõtetele. Bioloogia peamised äriühingud saavad kasutada oma arenenud matemaatilised oskused, mis aitavad hinnata edukust erinevate investeeringuid.

Enamik analüütikuid keskenduda konkreetsetele tööstusharudele ja bioloogia suurtootjate sobivad eriti hästi töötamiseks analüütikud biotehnoloogia, farmaatsia, ravimite, tervishoiuteenuste ja keskkonna ettevõtted.

Finantsanalüütikud, nagu bioloogia kursuslastele kasutada arvuti-põhine ressursse koguma ja analüüsima andmeid järelduste tegemiseks. Nad peavad olema kirjutamisoskust luua aruandeid kokku oma leiud. Bakalaureusekraadi on piisavalt tihti, et alustada oma karjääri finantsanalüütik.

Oskused ja võimed saadud bioloogia Major

 • Bioloogia peamised äriühingud õpivad rakendama teadusliku meetodi katsetamist alustada ja kasutada teaduslikke seadmeid. Nad õpivad laboris tehnikaid ja protseduure koos, kuidas koguda, korraldada ja analüüsida andmeid.
 • Bioloogia äriühingutest saab teostada keerukaid matemaatilisi ja statistilisi arvutusi. Nad mõistavad teaduslike mõistete ja kapten teadusliku terminoloogia. Nad õpivad ka esitada uurimistulemusi nii suuliselt kui ka kirjalikult, kasutades tabeleid ja diagramme, et illustreerida tulemusi.
 • Selle tulemusena, bioloogia suurtootjate teravamaks oma kriitilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi. Bioloogia peamised äriühingud õppida olema täpne, süsteemne ja üksikasjalikult orienteeritud kui nad täidavad oma teadus- ja laboratoorsed projekte. Oskusi, et bioloogia suurtootjate omandavad saab rakendada nii teaduse ja mitte-teaduslik töökohtade pärast lõpetamist.

Bioloogia Majors Oskused Loetelu

Siin on nimekiri oskusi, et tööandjad püüavad palkamisel bioloogia peamised äriühingud. Oskused erineda töö, nii ka vaadata neid oskusi loendid erinevaid ameteid.

Tõstke oskusi, mida omandada ajal oma õpinguid, praktikume, ja töökohtade toimunud kolledži oma kaaskirjad, jätkub, ja töökohtade rakendusi.

Kui te ei ole kindel, mida karjääri soovite, vaata seda nimekirja ja rõhutada oskusi, mida omada. Siis vaatame tagasi nimekirja bioloogia karjääri ja vaata, millised nõuavad oskusi, mida on.

 • Nõustumine konstruktiivset kriitikat
 • täpsus
 • andmete analüüsimine
 • Rakendades värvained ja näitajad rakud
 • Tähelepanu detailidele
 • kivi
 • Koostööd laboris ja uurimisgruppide
 • Koostamine lab aruanded
 • Mõistmaks keeruliste teaduslike lugemisvara
 • Kvantitatiivsete uuringute
 • Loomine diagrammid ja graafikud esindama järeldused
 • Kriitiline mõtlemine
 • Tuletatud põhjendused
 • Projekteerimine metoodika test hüpoteeside
 • paindlikkus
 • andmete kogumine
 • Sisaldavad mõisted füüsika teadus
 • Integreerimine põhimõtted keemia teadus
 • Uuriv
 • Teadmised laborimeetoditele
 • Leading grupi arutelusid
 • Making ligikaudseid
 • käelisi
 • Microsoft Excel
 • Microsoft Word
 • Multitasking
 • märkmeid
 • vaatluslik
 • organisatsiooniline
 • Kvantitatiivset mõõtmist
 • PowerPoint
 • Täpsus
 • prognoosida tulemusi
 • Ettevalmistused slaidid
 • Esitades teaduslikke uurimistulemusi rühmadele
 • prioritiseerimine
 • Probleemi lahendamine
 • Projekti juht
 • Andmise ja saamise konstruktiivset tagasisidet
 • elastsus
 • SAS
 • Sequence genoomid
 • SPSS
 • Statistiline analüüs
 • stressi juhtimine
 • Taksonoomia
 • meeskonnatöö
 • Protseduuri
 • Aja planeerimine
 • Kasutades elektronmikroskoopides
 • Verbaalne kommunikatsioon
 • Töö sõltumatult
 • kirjutamine esseed
 • Kirjutamine teadusliku uurimustöö
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *