Sport Agent Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Sport Agent Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Sport ained esindavad huvi sportlased, eriti lepingu läbirääkimisi. Samuti hakkama sponsorlus avalike suhete ja finantsplaneerimine. Professionaalsed sportlased sageli osalete oma esimese professionaalse lepingud nende hilises teismeeas või varases 20s ja harva on kogemusi või hariduse täielikult mõista õiguslikku keerukust. Juhul kõrge profiiliga sportlased, nende lepingute sageli on sadu tuhandeid või miljoneid dollareid ja sportlased vajavad juhendamist käitlemise need rahandust.

Sport Agent ülesanded ja kohustused

Sport ained peavad olema oskused järgmised ülesanded olla edukas oma töö:

 • Konverents
 • Võttes ekspert teadmised oma klientide sport
 • andmete kogumine
 • statistilise analüüsi
 • Promotions
 • Networking
 • müügitehnika

Suurim vastutus spordi ained on tavaliselt lepingueelseid läbirääkimisi mängijate nad esindavad. Selleks, et tõhusalt, agendid peavad täielikult mõista oma klientide väärt turul, mis tähendab, teades sport samuti üldiselt juhid või teine ​​meeskond ametnikud läbirääkimisi teisel pool tabelis.

Agendid peavad olema võimelised tuvastama võrreldava mängijad, kelle lepingud võivad lähteandmed, mida nende kliendid otsivad. Sport esindajatel olema võimalik esitada täielikke statistilisi analüüse, et näidata oma klientidele väärivad lepingud, millega nad otsivad.

Paljuski ained müüvad oma klientide väärt meeskondade liigade kus nad mängivad ja leida üldist juhid liigade kes raha, mida oma klientidele pakkuda. See väärt tegemist kujul väljakul, kohus või jää, ja see ka kaasas vormis turustamiseks potentsiaali meeskond. Populaarne või edukas mängija saab suurendada piletimüügi või vorm müük. Agent ka aitab mängijad parandada oma tulu läbi värviga.

Sport Agent Palk

Kuigi mõned ained võivad teha miljoneid esindavad kõrge profiiliga sportlased, kes allkirjastavad lepingud väärt kümneid miljoneid dollareid, kõige ained töötavad sportlased väiksemas mahus.

 • Mediaan aastapalk: $ 59.829
 • Top 10% aastapalgast: $ 90.000
 • Bottom 10% aastapalgast: $ 27.000

Allikas: Payscale.com

Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

Lepingud võivad olla keerulised, et ained peavad olema õiguslik ja rahaline kogemusi ja oskusi käsitöö dokumente, mis sobib kõige paremini oma klientide vajadustele. Sport ained pärit erineva taustaga.

 • Haridus: Kuigi mitte täielikult korral õiguse kraadi sageli on parim tee karjääri spordi agent. Kuna lepingu läbirääkimised on nii oluline aspekt töö, see on oluline ained on juriidiline alus. Paljud spordi ained on lõpetanud spordi juhtimise programmid bakalaureuse tasemel, kes seejärel minna lisada õiguse kraadi. Agendid, kes ei ole õigust kraadi üldiselt vaja tööd kellegagi, kes ei ole seaduslikku teadmisi lepingute läbivaatamine ja nõustada vastavalt.
 • Sertifikaat: Erinevad liigad või mängijad ühendused nõuavad sageli ained peavad olema sertifitseeritud, et esindada mängijad. Need sertifikaadid varieeruvad liigad.

Sport Agent oskused ja pädevused

Olles spordi agent segud äri ja müügi oskused kirg spordi. Mitte igaüks armastab äri pool sport, kuid ained peavad olema müügi ja turunduse oskusi, et aidata oma kliente parima võimaliku rahalise kasu nende sportlikud võimed.

 • Armastus sport: Agendid peavad kõrgeimal tasemel teadmisi spordi oma klientidele mängida, ja parim viis olla hea saada, et teadmised on tõesti naudin analüüsides sport, oma mängijate ja meeskondade.
 • Inimesed oskused: Professional kaasavad palju survet ja palju väga tugevaid isiksusi. Et teha oma tööd hästi, edukaks ained peavad olema võimelised tulemuslikult suhtlema ja professionaalselt sportlaste ja meeskonna juhid.
 • Müük oskusi: Kuidas sportlane parem leping või kinnitus sageli on umbes tegemise tõhus müügi pigi. See hõlmab teed vajalikud teadus- ja näitab meeskonna miks tehing on hea neile samuti kliendile.
 • Püsivus: Parim hindu ei tule kokku üleöö ning hoone kliendibaasi ka võtab aega. Varajane töö lepingu läbirääkimised sageli algab sama palju kui aasta enne uue tegeleda on tegelikult saavutatud, ja ained hakanud just läbi tavaliselt vaja panna aastat tööd äri enne fikseerimist oma klientidele.

töö Outlook

Töö kasvu töötajad esindavad sportlased ja lauljad prognoositakse 3 protsenti kümnendi lõpeb 2026 vastavalt Bureau of Labor Statistics. See on oluliselt vähem kasvu kui 7 protsenti keskmisest prognoositud töökohtade tervikuna.

Töökeskkonna

Töökeskkond varieerub sõltuvalt sellest, kas agent töötab iseseisvalt või osana suuremast selts. Keegi hakanud just läbi osana agentuur võib teha ülesandeks tehes uuringuid, et toetada läbirääkimisi on üle teostab rohkem kogenud agent. Töötava agendi sõltumatult saab olema vastutav kogu protsessi. Töötajad võivad olla saadaval, et aidata, kuid sõltumatu agent ikka on suurem vastutus.

töögraafik

Olles spordi agent on väga nõudlik töö, mis nõuab sageli on kogu aeg kättesaadavad teenida klientide vajadustele ja säilitada oma professionaalse pilte. Kui ei tööta otseselt tegeleda lepingu läbirääkimiste või lahendada probleem, ained tuleb analüüsida statistikat ja valmistub tulevikus läbirääkimisi.

Kuidas saada tööd

Rakendage

Sport Karjääri Finder ja töö Sport anda töökuulutused karjääri sport.

sidemete ehitamiseks

Luues tugeva maine spordi juhtimise või muude seotud töökohtade aitab käivitada karjääri agent.

Võrreldes Sarnased Jobs

Vajalikud oskused, et olla hea spordi agent tõlkida ka teiste elukutsete, mida kohaldatakse teistes piirkondades, professionaalse spordi juhtimise. Mõned nende seisukohti ja nende keskmine aastapalk on:

 • Jurist: $ 119.250
 • Finantsdirektor: $ 125.080
 • Turundusjuht: $ 132.230

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *