Põhilised tagasiastumine Kirjad loobuda oma tööd

Posted on

Põhilised tagasiastumine Kirjad loobuda oma tööd
Lihtsus mõistlik, kui pakute teate, et olete jättes oma töö.

Tagasiastumise tähed ei pea olema keeruline või pakkuda kuigi palju teavet selle kohta, miks ja kuhu sa lähed. Sa ei pea isegi pea tingimata sisaldama line tänades oma tööandja jaoks kogemus.

Sa siiski olema viisakas ja viisakas.

Märkus : Ei ole mõtet põletamine silla, isegi kui sa loodan, et sa kunagi ei näe keegi teie varsti olla endise tööandja uuesti.
Sa ei tea kunagi, kui peate võib soovituse või kes oma omaaegne töökaaslastega tean oma valdkonnas. Ei ole mõtet anda neile põhjust Haukkua teil potentsiaalne tööandja.

Miks Kirjutage tagasiastumise kirjas

Miks kirjutada tagasiastumise kirjas? Ametlik tagasiastumise kirjas dokumendid asjaolu oma ettevõtte personaliosakond, et sa lahkud. Samuti pakub oma tööandja kuupäeva lahkumist (kaks nädalat ette on standard) ja muud teavet, mida nad võivad vajada lõpule oma lõpetamisest tööhõive firma.

Lõpuks, see on märk oma professionaalsust ja võimaldab teil jätta oma praeguse positsiooni teades olete ületanud kõik “T” ja punktiir kõik “Ma tema.”

Hoidke kiri lühike ja lihtne

Tagasiastumise kirjas saate lõigata läbi segadust, mis võivad põhjustada ajal näost-näkku vestlust oma juhi või juhendajaga. Teie kiri ei pea olema pikk. Allpool leiate proovi tagasiastumise kirjas, et on lühike ja-the-punkt ja vaadata neid nõuandeid, kuidas kirjutada tagasiastumise kirjas. Peamised teemad lisada kirja on:

  • Asjaolu, et sa lahkusid ettevõttest
  • Teie viimane kuupäev töö

Nagu hästi, see on asjakohane ja viisakas lisada tänan teid kell ettevõtte ja pakkumise aidata üleminekul kui väljumise kui sul puudub.

On võimalik, et kiri lisada oma töötaja faili ettevõtte ja nõu, kui te taotleda viide tulevikus.

Vihje : Isegi kui te pettunud oma tööd, kiusatusele kommenteerida negatiivselt kaastöötajaid teie haldur või ettevõte.
Ei ole vaja, et saada tööandja enam teavet kui nad peavad teadma, mis on lihtne asjaolu, et te Lahkuv ja kui te lahkute.

Simple tagasiastumise kirjas Näide

Kasutage seda tagasiastumise kirjas proovi kui soovite, et hoida seda põhi- ja lihtsalt tahan öelda oma tööandja, et te lahkute, kuid ei taha tänada oma tööandja või mis tahes andmeid, mis puudutavad miks te Lahkuv:

Simple lahkumisavalduse (ei aitäh)

Teie nimi
Teie Aadress
Teie City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
Sinu e-post

Kohting tüdruku või poisiga

Nimi
Pealkiri
Firma nimi
Aadress
Linn, riik Postiindeks

Lugupeetud Mr./Ms. Perekonnanimi:

Palun võtke vastu see kiri teate, et Ma lahkun asendis ABCD 15. septembril.

Kui ma ei saa olla abi selle üleminekuaja, siis palun andke mulle teada.

Lugupidamisega

Teie allkiri  (paberkandjal kirja)

Teie sisestatud nimi

Simple tagasiastumise kirjas näiteks Tänu

Teiselt poolt, võibolla sa ei taha öelda aitäh – kas, sest sa tõesti tähendab see, või, sest sa olid üles kasvanud on häid kombeid.

Kui sa tõesti lahkuvad pilv, see on tark strateegia öelda “aitäh” eest töövõimalusi teile on antud ajal oma positsiooni ametiaja, sest see aitab tagada, et teil jääb hea alustel tööandja lahkute . Sellises olukorras kasutada seda tagasiastumise kirjas proovi:

Teie nimi
Teie Aadress
Teie linn, riik Postiindeks
oma telefoninumbri
Sinu e-post

Kohting tüdruku või poisiga

Nimi
Pealkiri
Organisatsioon
Aadress
City, riigi Postiindeks

Lugupeetud Mr./Ms. Perekonnanimi:

Olen hiljuti võttis seisukoha teise firma, ja nii ma olen kirjalikult täna pakkuda oma märgukirjas, et ma lahkun minu töö. Minu viimane päev on 15. jaanuar.

Ma nautisin aega XYZ Corp, ja ma tänan teid kõiki teie abi ja juhendamist viimase viie aasta jooksul. Palun andke mulle teada, kui ma võib olla abi selle üleminekuaja.

Lugupidamisega

Teie allkiri  (paberkandjal kirja)

Teie sisestatud nimi

Ametist kiri proovi ametliku teavitamise

Kasutage seda lahkumisavalduse proovi ametlikult teavitama tööandjat, et saadate oma tagasiastumisest. See kiri on lühike ja punkt.

Teie nimi
Teie Aadress
Teie City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
Sinu e-post

Kohting tüdruku või poisiga

Nimi Pealkiri Organisatsioon Aadress City, State Postiindeks

Lugupeetud Mr./Ms. Perekonnanimi:

Palun võtke vastu see kiri ametliku teate, et Ma lahkun asendis XYZ ettevõte 15. septembril.

Täname võimalusi olete andnud mulle ajal oma aega koos firma. Ma olen rohkem kui tänulik, et mul oli võimalus töötada koos tiimiga siin. Kui ma ei saa olla mis tahes abi selle üleminekuaja, siis palun andke mulle teada.

Lugupidamisega

Teie allkiri  (paberkandjal kirja)

Teie sisestatud nimi

Saatke tagasiastumine Sõnum Näide

Kasutage seda lühidalt e-kirja näiteks lähtepunkt kirjalikult oma sõnum.

Teema:  Sinu nimi – Ametist

Lugupeetud Mr./Ms. Perekonnanimi:

See on ametlikult teatanud, et ma olen lõpeb mu töökoht ABC ettevõte, tõhus 30. juunil 20XX.

Hindan professionaalne, koolituse, sotsiaalse ja isikliku arengu võimalusi ma olen olnud samas firma; tänan teid toetuse eest, mida on esitanud mulle ajal minu ametiaja siin.

Parimate soovidega,

Teie sisestatud nimi
Home Aadress
Telefoninumber
Isiklik e-posti aadress

Saatmine e-postiga tagasiastumine teade

Kui saadate e-kirja oma kirjas, siin on, kuidas saata oma tagasiastumisest e-kirja ka siis, kui seda saata, mida sisaldavad ja kuidas seda vormindada.

Tähtis : Teie teemaridadega kasutada fraasi sarnane “Teate lahkumisavalduse – [Sinu nimi].” See tagab, et teie tagasiastumist saab kohe tähelepanu ja kontrolli.

Lisage kindlasti ka oma kontaktandmed oma allkirja. Nii firma võib kergesti saada ühendust teiega, kui neil on küsimusi, kui olete lahkunud.

Kui oma haldurile anda Kiri

Saate printida kirja anda oma manager vestluse ajal oma tagasiastumisest. Või saate saatke see manager kas enne või pärast oma chat. Kui te ei ole kindel, kui teie viimasel päeval töö on, oodake, kuni pärast koosoleku ja jälgida e-kirja; see kombeks anda tööandjale vähemalt kaks nädalat märgukirja enne oma lõpliku lahkumise.

Näpunäiteid Suitsetamisest loobumine on õige tee

Kui tegemist on Suitsetamisest loobumine Teie tööd, seal on õige ja vale tee midagi. Veendumaks jätad võimalikult soodsatel tingimustel, tee järgmist:

Saada  kaks nädalat ette, kui võimalik .  Võite anda rohkem aega, kui soovite, kuid sa pole kohustatud seda tegema. Seda peetakse halb vorm, et saada vähem teate, aga. Andes see teade, lubate oma tööandja aega neil on vaja leida ja võimalik, treenida oma asendamine. Nad tänan teid selle eest.

Kirjutage tagasiastumise kirjas  , mis sisaldab kõiki asjakohaseid teave – näiteks asjaolu, et sa lahkud, ja kui teie viimane päev on.

Puhastage arvuti  (enne kui käe oma teade). Nüüd ei ole aega, et teada saada, et ettevõte kaalub salvestamiseks oma väitekirja kõvakettale rikub nende arvuti kasutamise poliitikat. Iga isiklikud dokumendid tuleb kustutada. Kindlasti aga lahkuda nimekirja juurdepääsu koodid ja paroolid, kus teie asendamine võib leida neid.

Kokkuvõte praegused projektid  te ei saa lõpetada enne oma lahkumist kuupäeva. Nii nii oma praeguse meeskonna (kui üldse) ja oma järeltulija saab kergesti kiirenemist, kus pooleli jäite. Samuti võite koostada üldnimekirja oma igapäevases töös vastutuse oma asendamine kasutada juhendina.

Ärge Haukkua oma boss , töökaaslaste või ettevõtte ja ei võrdlusi tuua nende vahel ja uue tööandja siis võib ühineda. Ole positiivne, professionaalne ja viisakas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *