Basic Karjääri Faktid Sales Jobs

Posted on

Basic Karjääri Faktid Sales Jobs

Kuidas on teie veenmisjõud? Kui vastasite “suurepärane”, siis müügi töö võiks olla teie jaoks õige. Selle müügi isik, siis on, et inimesed, ettevõtted, või organisatsioonide osta kaupu või teenuseid esindatava ettevõtte. Saate seadistada oma sihikule töötades erinevates tööstusharudes, sealhulgas tootmise, jaemüügi, infotehnoloogia, põllumajandus, ravimitööstus, tervishoid, finantsteenused, transport, külalislahkuse ja professionaalsed teenused.

Müük spetsialistid saavad müütama palju erinevaid tooteid. Hulgas kaupade ja teenuste nad müüvad on riided, autod, aktsiad ja võlakirjad, narkootikumid, meditsiinitehnika, kindlustus, infotehnoloogia, elektroonika, farmiseadmed, reklaamipinna või -aja, kariloomade, puhkus ja kinnisvara. Müügi isik tavaliselt spetsialiseerunud ühe tööstusharu või tooteliigi.

Põhifaktidest Sales Jobs

 • Alates 2016 USA Bureau of Labor Statistics (BLS) hinnangul üle 14,5 miljonit inimest töötanud müügi ja nendega seotud ametid. See näitaja ei hõlma füüsilisest isikust ettevõtjaid.
 • Töö väljavaated selles valdkonnas on hea. BLS loodab viis protsenti töökohtade kasvu selles valdkonnas ajavahemikus 2014. 2024, mis on peaaegu sama kiiresti kui keskmine kõikide ametite. See toob kaasa ligikaudu 778000 uue müügi töökohti.
 • Müük töötajad ja töötavate liitännäiselinkeinoineen teenitud keskmine aastane palk $ 26.590 mai 2016. aastapalga kõigi ametite oli $ 37.040, muutes tulu selles valdkonnas natuke väiksem kui teised.
 • Indiviidi hüvitise sageli sisaldab põhipalk pluss komisjonitasu, mis on tavaliselt arvutatakse protsendina müügist üks marki.

Kas Sales Töö õige Teie jaoks?

Karjääri müük, nagu iga muu tegevusega, ei ole hea valik kõigile. See võib olla või mitte olla õige. Enne kui edasi liikuda, siis tuleb kindlaks teha, kas teil on, mida ta võtab, et olla edukas selles valdkonnas. Nagu varem mainitud, et olla edukas müük, siis peab olema veenev. Suurepärane suhtlemisoskus on oluline. Sa pead olema hea kuulaja, samuti on võime suhelda ka suuliselt. Eeskujulik suhtlemisoskus võimaldab teil suhelda teistega.

Kohustus tööd ja palju kannatlikkust on vaja ka. Mõnikord võtab palju vaeva sulgeda müük, ja teil võib olla kannatlikult ootama, samas klient moodustab tema meelt. Tagasilükkamine on ühine, nii et sa pead olema paksunahaline samuti.

Müük Karjäär

Millised on teie võimalused kui soovite jätkata karjääri müügi? Mitmed ametinimetusi kuulu müügi vihmavari. Nad hõlmavad töötab hulk keskkonnas sh jaemüük kauplustes ja kontorites. Inimesed, kes töötavad need seaded öeldakse olevat sees müük. Mõned inimesed, kes töötavad müügi töökohti täita klientide kodudes või ettevõtete poolt ametisse. Teised lähevad uksest-ukseni, muutes etteteatamata külastuste potentsiaalsetele klientidele. Seda nimetatakse väljaspool müüki.

 • Reklaam müügiesindajad
 • Kindlustusagent
 • Kinnisvarabürood ja maaklerid
 • Retail Müügimees
 • Müügiinsener
 • Väärtpaberite, kaupade ja finantsteenuste müügiagent
 • Travel Agent
 • Hulgi- ja tootmine Müügiesindaja

Kuidas valida head Müük Töö

Nii paljudes tööstusharudes ja tooted, mida valida, kuidas sa otsustada, mida müüa?

On mitmeid kriteeriume, mida peaks vaatama valides müügi tööd. Peaksite kaaluma potentsiaalse tulu oma huvi toode, mida müüvad, ja tööga kindlustatuse otsust tehes.

Kuigi kasum ei ole otseselt korrelatsioonis tööga rahulolu, siis loomulikult vaja teha elu. Tööpakkumised müügi väärtpaberite ja kaupade; Muude investeeringute vahendid; finantsteenused; ja vaigu, sünteetilise kummi ja kunstlik sünteetilised kiud ja kiud tootmise pakkumisi parim teenimisvõimalusi vastavalt BLS.

Võttes ütles, et kui sul on vähe huvi nende toodete, see mõjutab teie motivatsioon. Vähem motivatsiooni vähendab käivet, mis omakorda põhjustada teil madalam töötasu kui teie hüvitis sisaldab vahendustasu või kaotada oma tööd, kui teie tööandja on rahul oma tulemusi. Sama oluline kui see on teha elu, siis tuleb ka mõelda oma huvi toode, mida müüvad.

Lõpuks sa pead teadma sul võimalik leida tööd.

Kui olete huvitatud eelkõige tööstuses või tooteliigi, kuid seal on vähe töökohti saadaval, siis tuleb otsida teine ​​ala, kus tööle. Tavaliselt, seda suurem on nõudlus toote, seda suurem on töö turvalisuse töötajad, kes müüvad seda. Kõige kindlam töökoht on tervishoiu ja infotehnoloogia valdkondades.

Haridus ja koolitus

Teie ettevalmistus müügi töö sõltub toote müüte. Teil võib tekkida vajadus mitte rohkem kui keskkooli diplomi müüa mõningaid tooteid, kuid kui te otsite tööd Hawking teaduslike või tehniliste toodete, näiteks tööandjad ainult palgata töö kandidaadid, kes on kolledžist. Müüa kindlustus, siis on vaja ka kraad. Bakalaureusekraadi on vabatahtlik reklaamimüügi esindajad, kuid teenivad ühe oluliselt parandada oma võimalusi saada tööd.

Võib-olla peate kutsetunnistus, olenevalt tootest, mida soovite müüa. Näiteks inimesed, kes müüvad investeeringute vahendeid, finantstoodete ja kindlustus peavad olema litsentsitud.

Kuidas saada Müük Töö

Kas otsite algtaseme positsiooni või paremini kui praegune, on müügi-erialast saite, mis võib olla lihtsalt positsiooni otsite võite kasutada ka üldise tööhõive saidid nagu Indeed.com. Tööandjad postitada avad otse Tõepoolest, ja sait ka kogub töökuulutused teistele tööotsimise saidid, kutseorganisatsioonid, ja firma veebilehed. Teise võimalusena võite saata oma CV ja tööandjate saab leida teid, kui nad otsivad kedagi oma kvalifikatsiooni.

Oma ametialast võrgustikku on suurepärane vahend õppimaks töövõimalusi. Laiendada oma võrku kasutades online suhtlusvõrgustik. Kõige tuntum on LinkedIn. Sul on võimalik ühendada teiste müügi spetsialistid või liikmed oma võrku, kes teavad inimesed, kes töötavad selles valdkonnas.

Kui tööandja kaalub teid positsiooni, siis on kindlustada seda excelling kohta tööintervjuu. Müügijuht pärib küsimusi oma müügi oskused. Ta on ka tahan teada teie tugevad ja nõrgad küljed. Läbi oma vastuseid, siis on näidata oma võimet järgida ja mõelda oma jalgu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *