Kuidas saada piloot: Samm-sammult Guide

Posted on

Kuidas saada piloot: Samm-sammult Guide

Piloodid lennata õhusõidukiga, sealhulgas lennukid ja helikopterid. Need, kes lendavad elatist tuntakse kaubandusliku piloodid või lennufirma piloodid. Lennukipilootide inimeste veo ja kauba vastavalt fikseeritud ajakava. Commercial piloodid töötavad ettevõtted, mis pakuvad tellimuslennud, pakkuda päästeoperatsioonid, teha aerofotosid või pakkuda lende muudel põhjustel. Kui soovite saada piloodiks siin teavet võite alustada. Esimese teada saada, kas teil on omadused, et olla edukas selles okupatsiooni ja seejärel õppida hariduse, koolituse ja sertifitseerimise nõudeid.

Kas teil on mida ta võtab, et Pilot?

Et olla professionaalne piloot, pead teatud pehmete oskuste-või isikuomadustele. Piloodid peavad suutma suhelda ka teistele ning seetõttu on vaja tugevat, aktiivne kuulamine ja rääkimine oskusi. Nad peavad ka suurepärane probleemide lahendamine ja kriitilise mõtlemise oskusi tuvastada probleemid, selgitada võimalikke lahendusi ning seejärel hinnata, mis ühe või need on parim tulemus. Samuti peavad nad olema hea aja juhtimise oskusi. Sa pead hindama, kas teil on need tunnused, enne kui alustada karjääri kui piloot.

Nõutav haridus, koolitus ja sertifitseerimine

Koolitus ja haridus vajate sõltub sellest, kas teil on kavas tööd kaubandusliku või lennufirma piloot. Kui soovite saada piloodi, vajate keskkooli või samaväärsuse diplomi, kuid kui teie lõppeesmärk on lennata piirkondliku või suur lennufirma, peate teenida bakalaureusekraadi. Ärge muretsege, kui te ei ole kindel selles veel. Võite alati tagasi minna ja saada oma bakalaureusekraad hiljem. Paljud lennufirma piloodid alustavad oma karjääri kaubandusliku piloodid.

Mida iganes sa otsustad seda teha siis, muidugi, vajadust õppida lendama. Võite saada lennuõpet sõltumatu FAA (Federal Aviation Administration) Sertifitseeritud juhendaja või FAA kinnitatud piloot kooli. Kasutage otsitav andmebaas FAA kodulehel leida kooli. Sa lõpuks peame piloodiõpilasele sertifikaat. Sa ei pea olema üks võtta õppelendude, kuid peate seda enne saate üksi lennata. Sa pead olema vähemalt 16 aastat vana kvalifitseeruda ühe, ja sa pead läbima füüsilise läbivaatuse haldab FAA Volitatud Aviation Medical kontrollpiloot. Leia Aviation Medical kontrollpiloot (AME).

Saate lõpuks taotleda erapiloodi tunnistuse. Et seda teha, peab olema vähemalt 17 aastat vana ja on valmis 35 kuni 40 tundi lennuaega sõltuvalt lennu koolis sa käid. Sa pead läbima nii kirjalike ja praktiliste eksamid. Seal on palju erinevaid viise, kuidas ehitada lennuaeg, millest mõned on tasuta.

Erapiloodi ei saa maksta oma teenuseid vastavalt FAA määrused. Seega, kui sa tahad teenida elatist piloot peate kõigepealt saada Commercial pilooditunnistuse. Pärast seda, kui soovite sõita lennufirma, siis on vaja saada liinipiloodi (ATP) sertifitseerimine.

Kuidas saada Paide lennata

Et teenida Commercial pilooditunnistuse, kui te peate sisse vähemalt 250 lennutundi. See hõlmab, kui te kulutatud teenida oma Private Pilot sertifitseerimine. Samuti peate olema vähemalt 18 aastat vana ja läbida arstlik läbivaatus samuti kirjaliku eksami ja praktilise lennu eksami.

Taotleda liinipiloodi sertifitseerimine, pead koguma vähemalt 1500 lennutundi. Paljud taotlejad seda tehes ametpiloodi või lühiaegset sõjalise. Sul on ka läbida füüsilise, kirjalike ja praktiliste eksamid. Et saada tööd lennufirma, kui te peate sisse tuhandeid lennutundi.

Kui lennuettevõtja või tellitava lennuühenduse ettevõte palkab sa seda annab on-the-töö koolitus, mis tavaliselt on 6 kuni 8 tundi põhjusel koolis lisaks 25 lennutundi. Sul on ka koolitatud lennata teatud tüüpi lennukit.

Kuidas Teie esimene töökoht kommertsesemena või lennufirma piloot

Kui teil on õige märgitud, siis otsida tööd. Siin on mõned kvalifikatsiooni tööandjate otsivad:

  • “Võime meeskonnatööd ja ekstreemsetes välitingimustes.”
  • “Võime seista või istuda pikka aega ja võimet tõsta kuni 50 naela.”
  • “Võime kohaneda muutuvate sõiduplaanid ja kõrgrõhu olukordades.”
  • “Peab olema võimeline töötama paindliku graafiku; sealhulgas ööd, nädalavahetustel ja pühade ajal.”
  • “Peab olema valmis töötama mitu päeva kodust eemal, töötades mitmekesist ajakava.”
  • “Peab olema võimalik hallata oma ülejäänud, et olla valmis lennuaja üldse korda ajal tour”.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *