Micro Jobs ja Kuidas teenida raha teed neid

Posted on

Micro Jobs ja Kuidas teenida raha teed neid

Mikro töö on, kui sõna tähendab, väga väike makstud ülesanne. Parem sõna mikro töökohti võib tegelikult olla “kontserti”, sest sõna “töökohti” võib tähendada tööhõive ja ükski mikro töökohti on töötajate kuid ainult sõltumatud töövõtjad.

Defineerimine Micro Jobs

Põhikontseptsiooni mikro töökohti, saavad väikese tasu eest väikese ülesande, jookseb paljude võimalike tüüpi mikro töökohti. Need võivad hõlmata:

Online ülesanded: Need väikesed ülesanded, või microtasks, saab teha täielikult online, ei ole vaja reaalse maailma suhtlemist. Ostjad nende teenuste reklaamimiseks mikro töö veebilehed leida keegi valmis tegema ülesanne. Amazoni Mehhaaniline Turk on üks populaarsemaid saite pakuvad seda tüüpi mikro tööd.

Real-maailm ülesanded: Sarnaselt veebitoimingud et ostjad teenuse onlain töötajate ülesanne ei ole täidetud online, kuid isiklikult. Reklaamivad seda tüüpi mikro töökohti on põhimõtteliselt turg juhutöid. Taskrabbit on üks populaarsemaid reaalse tööülesande saitidele. Kuid Taskrabbit ja teiste sarnaste tavaliselt pakuvad online ülesandeid samuti.

Ühistegemine projektid: Kasutades online rahvahange platvormi ettevõtted palgata töötajaid teha üks väike osa suuremast projektist. Töölised üldjuhul logida firma kodulehel ja valida kättesaadavate ülesandeid. Clickworker on ettevõte, mis kasutab rahvahange erinevaid ülesandeid.

Veebileht kasutatavuse testimine: Kaug kasutatavus testijad vaadata veebilehti ja mobiilirakendused kogum tasu (tavaliselt umbes $ 10), kasutades tavaliselt ekraani või diktofoni.

Online teenuste turul: I n need mikro töökohti, töötajate pakkuda väiksemad (tavaliselt mingi tasu) ja ostjad sirvida turul leida inimesi, pakkudes teenuseid, mida nad vajavad. Veebisait võtab tasu alates ostja, müüja või nii.

Reward programmid: Mõned mikro töökohti ei pruugi pakkuda makse rahas, vaid punkte või midagi muud. Ülesandeid sisaldavad sageli toodete turustamise töötaja.

Küsitlused: lõpuleviimine küsitluste töö-at-home töö on olnud juba mõnda aega ja on ehk originaal micro tööd.

Kuidas Micro Jobs tehakse

Paljud mikroorganismid töökohti, eriti crowdsourced andmesisestuse projektide tehakse täiesti online arvutist. Kuid mõned mikro töökohti võib teha nii reaalses maailmas ja online ning võib nõuda mobiiltelefoni. Näiteks võib ettevõte tahan, et sa minna poodi ja pildistada väljapaneku toote või läbi Hinna ja esitama teabe Internetis kaudu oma mobiiltelefoni.

Kuidas Micro Jobs Pay

Üldiselt on need töökohad maksta väga väikeste summade, kuid nad peaksid nõudma väga vähe aega. Jobs võib maksta kuskil 1 sent kuni $ 50, ja idee on see, et tööjõu nõutav peaks olema proportsionaalne tasu pakutakse. See ütles, et raha teenida, pead töö kiire ja võtta nii palju ülesandeid kui võimalik.

Kuna need on tehtud leping (ja mitte töötaja) alusel, ei ole mingit garantiid, et need mikro töökohti maksma miinimumpalka. Enamik ettevõtteid maksma raha (tavaliselt läbi PayPal konto), kuid mõned töötasu midagi muud kui raha, st kinkekaardid, boonuspunkti, teenused, bitcoins. Sageli töötasu arvutatakse USA dollarites, kuid saab ümber erinevas valuutas, kui makstakse PayPal konto.

seotud Mõisted

  • Ühistegemine : Sarnaselt ja mõnikord sünonüümidena mikro tööjõu, crowdsourcing sageli töötab vabatahtlikuna töötamist.
  • Task Site : Online foorumeid, mis ühendavad ostjate ja müüjate väikeste teenuseid.
  • Microlabor: Sarnaselt ja mõnikord kasutatakse sünonüümina rahvahange, mikro tööjõu makstakse, kuigi tavaliselt väikestes kogustes.
  • Pakkumise saidid: nagu Elance , kus töötajate pakkumise projektide näiteid pakkumine saidid; nende erinevust ja mikro töö on palgaskaala ja projekti keerukusest.
  • Sõltumatu töövõtja: Micro töötegijaid sõltumatud töövõtjad, kuid madalaima lõpuks palgaskaala.
  • BPO: Äriprotsesside allhange.
  • Andmesisestaja : Mõned andmesisestuse ettevõtted kasutavad mikro tööjõu purustamine suur andmesisestuse ulatub erinevad ülesanded teha erinevaid inimesi.
  • Outsourcing : Kasutades mikro töö on teist tüüpi allhanke kui offshoring või homeshoring.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *