Top Infotehnoloogia Sertifikaadid algajatele

Posted on

 Top 10 IT sertifikaadid algajatele

Keskmine iga-aastane palgatõus infotehnoloogia spetsialistide oli umbes $ 84.000 alates 2017 vastavalt US Bureau of Labor Statistics . See on kaks korda rohkem kui keskmine aastapalgast kõikide kutsealade kokku. Arvutid osalema mitmeid funktsioone peaaegu kõikide kutsealade ja keegi peab nende eest hoolitseda kõik, muutes IT eriala kasvav üks. BLS projektid tööstuse lisada rohkem kui pool miljonit töökohta kümne aasta jooksul, mis lõpeb 2026.

Enamik kõige pöörates IT töökohti nõuab mingil kujul sertifitseerimine, kuigi, nii et see on oluline teada, millist tüüpi koolitus on vajalik olenevalt konkreetsest IT karjääri te tegelevad.

CRISC: Sertifitseeritud Riski ja Infosüsteemide Juhtimine

Vastavalt infosüsteemi auditi ja kontrolli Assotsiatsiooni (ISACA), see sertifitseerimine tagab, et omanikul on hästi kursis riskid infosüsteemide, siis projekteerimine / lahenduste rakendamiseks. See sertifikaat vastavalt IT oskused ja Palk aruanne, keskmine palk $ 119.227 aastas ja on hea sertifitseerimine, kes on huvitatud Information Systems Security positsioone.

CISM: Certified Information Security Manager

Teine ISACA sertifitseerimist CISM sertifitseerimise tunnistab oskuse infoturbe juhtimise, kui keegi, kes haldab, kujundused, ning hindab infoturbe antud organisatsioonis. See kinnitus on mõned eeltingimused, nagu olemasolevate sertifitseerimist nagu GIAC. Vastavalt Oskused ja Palk aruanne, omanike selle tõendi teenida keskmiselt $ 118.348 aastas.

CISSP: Certified Information Systems Security Professional

Nagu CRISC ja CISM eespool nimetatud kinnitusega tunnistab oskuse turvalisuse ja riskijuhtimise, samuti tarkvaraarenduse turvalisust. Keskmine aastane raporteeritud palga omanikele see sertifitseerimine on $ 110.603.

PMP: Project Management Professional

Mis keskmine aastapalk $ 109.405, siis PMP sertifitseerimine alates Project Management Institute (PMI) tagab, et vastavalt ERK, “sa rääkida ja mõista globaalse keeles projektijuhtimine.”

CISA: Certified Information Systems Audiitor

Teine IASCA sertifitseerimist CISA tagab, et infosüsteemide audiitorid on vajalikud oskused, et hinnata süsteemide ja järgivad parimaid tavasid “toetust usaldust ja väärtust infosüsteeme.” Keskmine palk CISA omanikud on $ 106.181.

CCDA: Cisco Certified Design Associate

CCDA  on Cisco sertifitseerimine võrgu disain. Veenduge, et olete sertifitseeritud teise Cisco sertifitseerimine (nagu CCNP marsruudi ja üleminek või CCIE sertifitseerimine), sest see on nõue CCDA. Keskmine sissetulek CCDA omanik on $ 99.701. See kinnitus koos ccnp on hea omada, kui olete huvitatud muutumas võrgu insener .

CCNP marsruudi ja üleminek

At $ 97.038 aastas keskmine aastapalk on CCNP marsruutimine ja sisse sertifitseerimine on hea, kui keegi on vähemalt üks aasta võrgustike kogemusi ja tagab, et omanik võib rakendada ja säilitada laivõrgus ja töö spetsialistide lahendusi.

MCSE: Microsoft Certified Systems Engineer

Microsoft on muutunud, milline on Microsoft Certified Solutions Expert  olla rohkem laiaulatuslik sertifitseerimine keskendudes rakendamise tehnoloogia üle mitmesuguseid versioone ühe asemel keskendunud spetsiifilistes valdkondades. Kuid MCSE on ikka väga lugupeetud sertifitseerimise saada, ja keskmine palk MCSE omanikud on $ 96.215 aastas.

ITIL v3 Foundation

ITIL v3 sertifitseerimise-the ITIL Master -recognizes kes saavad taotleda ITIL mõisted kvaliteediga IT lahendusi reaalsetes olukordades. Keskmine aastapalk ITIL Master sertifitseerimise omanikud on $ 95.434.

CEH: Certified Ethical Hacker

CEH on müüja neutraalne (ei ole seotud ühegi brändi) sertifitseerimine infotehnoloogia töötajate, kes soovivad spetsialiseeruda “seaduslikult” häkkimise pahatahtlike häkkerite, kasutades sama teadmisi ja vahendeid, et pahatahtlike häkkerite kasutada. Kaks aastat turvalisusega seotud kogemusi eelistatakse enne saanud CEH. Keskmine aastapalk CEH omanik on $ 95.155.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *