Jätka Eesmärk Näited ja kirjutamine Tips

 Jätka Eesmärk Näited ja kirjutamine Tips
Mõned tööotsijatele valida ka CV eesmärk oma resümeed. Jätkamiseks eesmärk väidab oma karjääri eesmärgid. See võib olla sama lihtne kui on märgitud teie soovitud ametinimetus või see võib näidata, kus sa olnud ja kui loodate, et minna oma karjääri. Millal peaks kasutama eesmärk, ja kui te saate eemaldada selle oma CV?

Mõned inimesed ütlevad, et eesmärke ei ole enam vajalik CV – parimal juhul on need tarbetud ja halvimal juhul nad on vananenud. Kuid CV eesmärk, mis keskendub oma oskusi ja võimeid saab tegelikult suurendada oma CV veendes tööandjad, et sa tead, mida sa teha tahad ja et teil on vajalikud oskused töö.

Mis on Jätka Eesmärk?

CV eesmärk on avalduse oma eesmärke tööhõive, tavaliselt loetletud ülaosas oma CV. Jätkamiseks eesmärk on tavaliselt üks või kaks lauset pikk.

Kui kasutada Jätka Eesmärk

Jällegi, mõned karjääri eksperdid leiavad CV eesmärgid vananenud. Kuid on aegu, kui CV eesmärk võib olla väga kasulik. Kui soovid rõhutada, et olete ambitsioonikas, et sa tead, mida sa tahad karjääri või et teil on oskusi konkreetse töö, siis võiks kasu CV eesmärk.

Vihje : Üks teatud aja võid kasutada CV eesmärk on, kui teil on uues ametis.

Jätkamiseks eesmärk võib seletada, miks te kvalifitseeritud tööd, isegi kui sa ei ole palju seotud kogemusi.

Kes vastavad teie eesmärk Töö

Kõige tõhusam eesmärk on üks, mis on kohandatud tööd te taotlete. Ta täpsustab, millist karjääri otsite, ja milliseid oskusi ja kogemusi teil on, et sind ideaalne, et karjääri. Jätkamiseks eesmärk võib sisaldada ka kus olete olnud ja kui sa tahad minna oma karjääri.

Näiteks võib väita mõned oma mineviku saavutusi ja seejärel liikuda liiki saavutusi loodate saavutada tulevikus (ideaalis saavutusi soovite saavutada ettevõtte te kasutate).

Lõppkokkuvõttes, märkides objektiivselt on vabatahtlik, kuid see võib aidata veenda tööandjaid, et sa tead, mida sa tahad ja on tuttav tööstuses.

Kuidas kirjutada Tugev Jätka Eesmärk

Kui kaasate objektiivselt oma CV, siis on oluline, et kohandada CV eesmärk sobitada positsiooni te taotlete. Mida täpsemad sa oled, seda paremad võimalused on Sul olla kaaluda töö olete huvitatud. See on hea mõte kirjutada uue CV eesmärk iga töö, mida kohaldatakse.

Kui olete käsitöö oma CV eesmärk, siis peaks keskenduma eelkõige oskusi ja kogemusi, mis on otseselt seotud tööd. Teine tõhus strateegia on lisada märksõnu töö loetletakse oma CV eesmärk. Mitte ainult ei saa seda suurendada võimalusi oma CV saada kiirenenud ettevõtte taotleja jälgimise süsteem; see võib ka rõhutada, kuidas oma kvalifikatsiooni vastavusse viimiseks töö loetelus.

Sa peaksid ka ainult konstateerida karjääri eesmärgid, mis on teostatav ettevõtte siseselt. Näiteks, kui sa lõpuks tahad saada haldamise toimetaja ajakirja, kuid te taotlete töökohta ajalehes, ei sätesta see. Keskendu kuidas soovite kasvatada ettevõtte siseselt.

Üks ohtudest CV eesmärk on, et saate keskenduda liigselt, mida sa tahad oma karjääri ja ei piisa sellest, kuidas te lisab väärtust ettevõtte. Seega, kuigi oma CV eesmärk peaks sisaldama teavet karjääri, et sa tahad, siis tahan ka selgitada, miks te ideaalne kandidaat sellele ametikohale. Lühidalt sisalda mis tahes teavet, mis tõstab esile oma kogemusi, sealhulgas oma aastat tööstuses, oma erioskustega ja muid kvalifikatsiooni. Kaasa näiteid võid lisaväärtust või isegi parandada ettevõtte.

Näiteks mainida oma kümme aastat edukalt vähendada eelarve ja märgitakse, et soovite rakendada neid oskusi organisatsiooni eelarvet.

Näide Jätka Eesmärk esitamine

 • Otsib positsiooni XYZ Company kus ma saan maksimeerida oma 10+ aastat juhtimise, kvaliteedi tagamise, töökava arendamise ja koolituse kogemus.
 • Otsib positsiooni kliinilises praktikas assistent tervise säilitamise korralduse, kasutades minu auhinnatud kirjalikult, teadus ja juhtimisoskusi.
 • Põhiharidust õpetaja otsib positsiooni väike sõltumatu kooli, kus ma saan rakendada oma viis aastat õpetamise kogemus ja mu õppekava arendamise oskusi.
 • Klienditeenindus juht otsib võimalust kasutada oma klienditeeninduse ja juhtimise oskusi parandada klientide rahulolu.
 • Otsid olukorras, kus ma ei saa integreerida strateegiaid, et arendada ja laiendada olemasolevaid klientide müügi, brändi ja toote areng ja meedia kinnitamiseks.
 • Otsingumootori optimeerimine olukorras, kus ma saan kasutada oma SEO oskused ja kogemused, et suurendada saidi liiklus ja otsingumootori paigutuse ja rakendada oma 15 aastat IT kogemusi.
 • Et saada seisukoht, mis võimaldab mul kasutada oma tugevat organisatsioonilised oskused, auhinnatud hariduslik taust ning võime töötada hästi inimestega.

Näide Jätka objektiivse

See on CV proovi objektiivselt.

John Taotleja
999 Main Street
, New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

KARJÄÄRIEESMÄRK

Elementaarsed õpetaja otsib positsiooni väike sõltumatu kooli, kus ma saan rakendada oma viis aastat õpetamise kogemus, STEM orienteeritud õpet, tehnoloogia ja õppekava arendamise oskusi, et toetada õpilase kasvu ja edu.

CORE kvalifikatsiooni

 • Vilunud luua positiivne, kaasates ja toetav õpikeskkondade õpilasi erineva taustaga.
 • Tugev meeskond hoone ja koostööl andeid, partneriks lihtsalt õpetajate, koolijuhtide, lapsevanemate ja abipersonal selgitada õpilaste vajadustele, aadress küsimused ja edendada kooli vaim.
 • Meeleldi tööta pärast tundi ja nädalavahetustel tagada edu kooliväliste, sport ja fundraising üritused.
 • Hoia praeguse K-8 õpetamise sertifitseerimine; aktiivne liige NAIS, AFT, ASD, ja CEC.
 • Valdavad kõnes ja kirjas Hispaania; hästi kursis kasutamine smartboard ja kohanemisõppeks tehnoloogiaid.

TÖÖKOGEMUS
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
Elementaarsed õpetaja, september 2016 kuni praeguseni

Struktuur ja rakendada dünaamilist ja huvitavat tunnikavad 1., 2., ja 3. klassi õpilased, õpetades kuni 25 õpilast igas klassis. Koostööd eakaaslastega pakkuda ühiselt õppust ja koordineerida õpilaste tegevusi, sealhulgas hooajaliste mängib aastase “Fun Run” ja teaduse messidel. Suhtle päevas koos vanematega anda tagasisidet õpilase tulemuste ja tõrkeotsing käitumuslike küsimusi.

 • Mängitud parandamisel keskne õpilane hinded standardiseeritud testide 38% kirjaoskuse ja 29% matemaatika.
 • Võitleb uute kohanemisõppeks tehnoloogiate paremini teenindada individuaalsetele vajadustele õpilased.
 • Sponsorite pärast kooli Hispaania Club ja ettevalmistatud õpilased osalemiseks Odyssey of the Mind.
 • Sai kolm “Best Õpetaja Awards.”

HARIDUS

Bachelor of Arts in Põhiharidust (2015); GPA 3,9
Clemson University, Clemson, Lõuna-Carolina
Dean nimekirjas; Lõpetanud summa cum laude

Muud valikud Alustades oma CV

Kokkuvõte avaldus
Alternatiiviks objektiivselt oma CV on kasutada CV profiili, mida nimetatakse ka CV koondaruande või avaldust kvalifikatsiooni, mis on lühike kokkuvõte oma oskusi ja kogemusi kirjutatud konkreetne töökoht. Erinevalt CV eesmärk, CV profiili keskendub otseselt, kuidas saab kasu ja lisaväärtust ettevõttele, mitte oma karjääri eesmärgid.

Branding avaldus
Teine võimalus on lisada CV branding avalduse oma CV. See väide on lühem kui CV profiili või eesmärgi – umbes 15 sõna – ja see toob esile oma võti edu ja oskusi.

Pealkirja
Lõpuks, kolmas võimalus on jätkata pealkirja, tuntud ka kui CV pealkiri. See on isegi lühem kui CV branding avaldusega. See on lause, mis selgitab oma oskusi ja töökogemust.

Kuidas lisada Eesmärk, pealkirja või avaldus CV

Võite ka rohkem kui üks neist oma CV. Näiteks saate lisada nii CV pealkirja ja CV profiili (koos pealkirjaga lähemale tippu oma CV).

Vihje : Kumb neist valikutest sa otsustad seda teha, asetage see ülaosa suunas oma CV, all oma nimi ja kontaktandmed.

Veenduge, et hoida oma andmed lakooniline ning kasutada märksõnu töö loetletakse oma avalduses. Isegi CV eesmärk, profiil, branding avalduse või pealkiri, oma CV peaks ikka mahub ühele lehele, kui võimalik. Lõpuks, veenduge, et kirjutada uus avaldus iga taotletava töökoha nii, et tööandja näeb mis teeb sind hästi sobida, et konkreetse töö.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *