Kuidas leida tööd-at-Home Töö

Posted on

 Kuidas leida tööd-at-Home Töö

Alusta sellest 5 Basic Steps Leia töö-at-Home Töö

Kuidas leida töö-at-home tööd? See on küsimus, ma küsisin sageli. Kui oli üks lihtne vastus sellele küsimusele on see sait oleks palju vähem ressursse. Aga fakt on see, kuidas leida töö-at-home ülesanne on kulutada palju aega ja rasket tööd ta. See on protsess, ja puudub üks lihtne tagatud tee. (Tegelikult on kõik kodus võimalus, mis muudab tunduda on tõenäoliselt tööd kodus kelmuse.)

Siiski on mõned põhilised sammud alustamist, et leidmise protsessi töö-at-home tööd

Esimene samm

1. Hinnake oma elu

Enne hop õigus ja püüab leida kodus tööd, veeta aega mõelda selle eesmärgi.

Miks te soovite töötada kodus? Kas soovite veeta rohkem aega koos perega? Kui jah, siis kindlasti oma uue karjääri on tegelikult võimaldab teil nautida oma pere aeg. Mitte iga kodus tööd pakub paremat töö- ja eraelu tasakaalu.

Missugust tööd sa tahad teha kodus? Kas sa üritad murda eemal oma praeguse karjääri? Kui jah, siis pidage meeles, et alates uue karjääri, eriti ühe tööpäeva kodus, võib maksta vähem ja rohkem raske murda.

Kui teil on viibimist-at-home ema, kes tahab teha mõned ekstra raha, see on oma aega ja lapse hooldus vajab, et teil on vaja kaaluda. Teil võib tekkida vajadus palgata lapsehoidja, mis lõigatakse oma sissetulekust. Sa pead tasakaalu kaks.

Lõpuks taandub küsimus: Kas ma kodus? Kindlasti on vastus jaatav.

järgmine

2. Piira fookus

Seal on nii palju võimalusi töötada kodus. Võite alustada omate kodu äri, saate kiirenemist extra raha tehes vähe mikro töökohti, võite saada vabakutselisena või konsultandina, olete, võite pöörduda oma praeguse töökoha viiakse teletöö seisukoht, või võite leida täieliku -aja teletöö töö.

Sõltuvalt oma oskusi, kogemusi, hariduse ja elustiili, mõned neist valikuid saab olema lihtsam murda kui teised.

3. Start Otsides / Uurides

Kui olete arvasin, üldine suund soovite minna, siis alustada kas tööotsinguid või leida õige kodu ärivõimalusi.

4. Sea eesmärke (mitte tähtaeg)

Kui soovite töötada kodus, kui teie laps hakkab koolis või suvel või muud tähtpäeva, teha, et oma eesmärki.

Pea meeles, et seal on palju asju läbi oma kontrolli. Ja kui sa pead tööd jätkata, et täita seda eesmärki, siis ei pruugi. Ja kindlasti teie eesmärk on mõistlik.

Break eesmärk alla ööpäevast või iganädalast to-do list. Määra teatud kord nädalas pühendada oma tööotsinguid. Ja kinni pidada. Töötamine kodus, tähendab olla distsiplineeritud oma aega. Ei saa radadele koos huvitavaid artikleid või sotsiaalse meedia kui olete uurides online.

järgmine

5. tõrkeotsing

Kui te ei ole millel on mis tahes edu, kui heita pilk samme olete olnud võttes ning otsida nõrk koht. Kas taotlete töökohti teil on kvalifitseeritud? Kas oma CV vigadeta ja maalib atraktiivne pilt kõigile oma oskusi? Kas sa kirjutad tõhus kirju potentsiaalsetele tööandjatele? Kui sul on probleeme tehes oma eesmärgi reaalsuseks, loe see artikkel veidi parema ülevaate, mida võib ettevõttest sulle tagasi.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *