Stjuuard Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Stjuuard Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More


Kuigi stjuuardessid, varem tuntud kui stjuardessid ja usaldusisikud, et reisijate mugav lennukid, mis ei ole nende peamine vastutus. Reisijate ohutuse ja kabiinis julgeolekule on nende peamine mure.

Nad aitama reisijaid hädaolukordade, hoides neid rahulik ja turvaline. Nad olla joogid, suupisted ja mõnikord sööki. See karjäär hõlmab nii turvalisuse ja külalislahkuse ja pakub võimalust üksikisikutele, kes soovivad pakkuda turvalisust ja teenuseid inimestele ning näha maailma.

Stjuuard ülesanded ja kohustused

See töö nõuab kandidaadid olema võimeline täitma ülesandeid, mis hõlmavad järgmist:

 • Pidevalt jälgida kõiki ohutusnõudeid tingimused ja hädaolukorra varustuse meie õhusõidukite samas kohapeal ja lennu
 • Selgitage turvavarustuse ja kontrollida, et reisijad on järgmised ohutusmärgid ja menetlused
 • Anda külalislahkuse ja klienditeeninduse reisijatele
 • Tervitage reisijate, jälgida käsipagasis ja otsene reisijate määratud istmed
 • Aitama reisijaid paigutamine käsipagasis kaaluga kuni ja kaasa arvatud 50 naela
 • Osale üksikisikute vajavad erilist abi (nt saatjata alaealiste, üksikisikute puudega ja eakate) kogu õhusõiduki käitamisele
 • Reageerida emaplaadil meditsiini olukordades

Stjuuard Palk

Stjuardess palk sõltub konkreetsest kogemusel. Lisaks lennufirma, geograafilise asukoha, ja võime kõnelda teisi keeli võib mõjutada ka palgatase.

 • Mediaan aastapalk: $ 50.500 ($ 24.28 / tund)
 • Top 10% aastapalgast: Rohkem kui $ 79.520 ($ 38.23 / tund)
 • Alumine 10% aastapalgast: Vähem kui $ 26.860 ($ 12.91 / tunnis)

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2018

Haridus, koolitus ja sertifitseerimine

Kuigi keskkooli diplomit on minimaalne nõue kõigile, kes tahab saada stjuardess, paljud tööandjad eelistavad palgata töö kandidaadid, kes on kolledžist.

Nagu uus stjuardess, kui olete lõpetanud ametliku koolituse, tööandja paneb sind reservi staatust. See tähendab, et sa toimib ainult siis, kui kutsutakse üles täitma puuduvate või puhkusel töötajatele või Lisalende. Oodata jääb reservi staatus vähemalt ühe aasta või kauem. Sõltuvalt personali, see võib võtta kuni seitse aastat. Lõpuks lubatakse teil pakkuda igakuiste ülesandeid.

 • Turvalisus kontroll: Kandidaadid peavad edukalt 10-aastase tausta ja krediidi kontroll, FBI sõrmejälgede kontrolli, samuti eelnevalt tööhõive ja juhuslikult narkootikumide ja alkoholi katsetamine.
 • Vanus: Kuigi Federal Aviation Administration (FAA) volitab et stjuuardessid olema vähemalt 18 aastat vana, mõned tööandjad on suurem vanuse alampiiri. Paljud lennufirmad eelistavad palgata töö kandidaadid, kes on töökogemus avalikus.
 • Füüsikalised nõuded: Tööandjad teil vaja täita teatud kõrguse nõuet, et jõuda õhuliini storage bin, kuni 5’0 ja 5’11 (ilma jalatseid). Teie nägemus peab olema parandatav 20/40 või parem. Samuti peate säilitada head füüsilist vormi ja harjutada hea grooming, hügieeni ja etikett.
 • Koolitus: Kõik äsja palgatud stjuuardessid manustatakse kolm kuni kuus nädalat formaalse on-the-töö koolitus nende tööandjad. Pärast tööandja esialgse koolitusprogrammi, üksikisikute vaja saada sertifitseerimise FAA. Lendavad muude õhusõidukite nõuab täiendavat koolitust ja sertifitseerimist.

Stjuuard oskused ja pädevused

Teie ametliku koolituse valmistab teid täita oma tööülesandeid, kuid konkreetseid pehmete oskuste-isikuomaduste, et sa sündisid või omandatud elukogemusi-ka vaja.

 • Service orientatsioon: stjuuardessid peab olema tähelepanelik, et reisijate vajadustele.
 • Suhtlemisoskus: Sa pead olema väga hea suhtlemisoskus ja on professionaalne ja konservatiivne välimus. Lisaks oma võimet mõistame, ja veenda ja koordineerida oma tegevusi teistega, mis võimaldab teil suhelda ka kliendid, kolleegid stjuuardessid, piloodid ja muud lennufirma personal. Teil on rohkem tööd väljavaated, kui Teil on vähemalt kaks aastat klienditeeninduse kogemus.
 • Aktiivne kuulamine: Teie võime mõista ja reageerida oma klientidele võimaldab teil sooritada oma tööd hästi.
 • Verbaalne suhtlemine: Kuna turvalisus on teie esmane mure, siis peab olema võimalik selgelt edasi juhiseid oma reisijate ja meeskonna.
 • Kriitiline mõtlemine: Võime kasutada loogikat, et lahendada probleeme ja teha otsuseid, eriti pingelistes olukordades, on oluline.
 • Võime ümber: stjuuardessid peab olema valmisolek ja võime ümber olenevalt praktilistest vajadustest.

töö Outlook

Vastavalt USA Bureau of Labor Statistics, kasvu väljavaated stjuuardessid järgmise kümnendi jooksul võrreldes teiste ametite ja tööstuste on kõrgem kui keskmine kõikide ametite ajendatud uue suurema lennuki, mis võib viia rohkem reisijaid ja nõuavad rohkem stjuuardessid .

Tööhõive see tegevus peaks kasvama umbes 10% järgmise 10 aasta jooksul, mis on kiirem kui keskmine kasvuprognoos kõik ametid vahel 2016 ja 2026. Kasv teiste lennutranspordi töötajate prognooside kohaselt 7% võrra järgmise 10 aastat.

Need kasvu võrrelda prognoositud 7% kasvu kõikides ametid. Konkurents on tugev, sest kandidaatide arv on saadaval võrreldes mitmeid töövõimalusi. Kolledžist võib suurendada oma väljavaateid ja töökohtade jätkab saadaval tingitud vajadusest asendada stjuuardessid lahkuvad töölt.

Kuna paljud stjuuardessid jäävad oma tööd enam kui nad tegid varem konkurentsi nende uus valdkonnas on äge. Teie tõusta reservist staatuse, millel on võime valida ülesandeid on aeglane.

Töökeskkonna

Kuigi lennufirmad kasutavad enamus stjuuardessid, mõned tööd pakkuvad ettevõtted või ettevõtted, mis tellimuslende. Stjuuardessid veedavad suurema osa oma ajast töötab õhusõiduki salongi, ja nad peavad suhelda raske kliente, tegelema õhu turbulentsi, jälgida ja jõustada erinevaid turvameetmeid ja toitlustamisega ja jooke.

Kui te esimest korda hakata läbi, ja võib-olla mõnda aega, siis ei oleks võimalik valida kõige soovitavam marsruute. Koos kõigi reisida perks, pead kompromiss, millel tööle ebaregulaarne tundi ja nädalavahetustel, õhtuti, ööbimised ja pühad.

Nagu esindajad lennufirma, stjuuardessid peavad esitama end hästi hoolitsetud ja professionaalselt. Tätoveerimine ja keha lend ei pruugi olla nähtav ettevõtte- välja ühtne ja ei tohi ajutiselt kaetud sidemeid või make-up; tätoveeringud tahes piirkondades küljest sõrmed, randmed, kael ja pea ei ole lubatud.

töögraafik

Töögraafikud sageli erinevad, ja stjuuardessid peavad töötama ööd, nädalavahetustel ja pühade ajal nii palju, lennud toimuvad aegadel. Uus stjuuardessid võib olla vaja kõne ja valmis tegema lühikese etteteatamisega.

Stjuuardessid tavaliselt kulutada 75 kuni 100 tundi lennu iga kuu ja umbes 50 ületundi kohapeal, valmistub lendude ja muude ülesannete täitmisel. Sõltuvalt lennu marsruudi mõned stjuuardessid võib olla kodust eemal mitu päeva igal nädalal.

Kuidas saada tööd

Kirjutada SIHITUD JÄTKA

Kirjutage oma CV, et tõsta esile asjakohased kogemused ja kvalifikatsioon. Lugege lähemalt, kuidas kirjutada tõhus kaaskirja. Võite värskendada oma intervjueerimisoskusest vaadates seda nimekirja stjuardess intervjuu küsimustele.

Rakendage

Vaata tööotsingute ressursside nagu Indeed.com, Monster.com ja Glassdoor.com jaoks saadaval stjuardess seisukohti . Võite külastada ka veebisaitide lennufirmad otseselt avama töökohtade. Mängi kuni mis tahes kasulikke kogemusi, mis aitavad määrata teile lisaks, nagu soravalt lisakeeli.

LEIA internatuuri

Omandada kogemusi ja väärtuslikke kontakte interning lennufirma. Alustage külastades ettevõtte kodulehel näha, kas nad pakuvad praktikakohti. Sa võid veeta kogu oma aega kohapeal, sest sa tõenäoliselt töötavad haldusdivisjoni lennufirma. Kuid ettevõtted, nagu Southwest Airlines pakuvad perks nagu vaba lendude US üksikisikutele, kes liituvad oma intern programmi ja siis võib olla võimalik luua kontakte, mis aitavad teil maanduda stjuardess tööd.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *