Kuidas saada algtaseme Book Publishing Töö

Posted on

Kuidas saada algtaseme Book Publishing Töö

Kuidas saada algtaseme töö kirjastusalane?

Muidugi, seal on palju avaldatud juhiseid, kuidas kirjutada CV või kuidas prep algtaseme tööintervjuu. Aga raamatukirjastustööstuse on oma parametrisarja wannabe töötaja. Siin on mõned konkreetsed soovitused, kuidas valmistuda raamatute kirjastamise tööintervjuu.

Tutvuge Ilmumisandmed individuaalvõistluse Loetelu

Atria või Riverhead raamatud? Jooksul suur kirjastaja, iga jäljendi on oma isikupära. Go online ja heita pilk tüüpi raamatuid nad avaldada. See on ideaalne, kui sa armastad oma intervjueeritava nimekirja. Aga vähemasti leida midagi ahvatlev umbes raamatuid soovite teoreetiliselt töötavad ja valmis arutama, miks.

Raamatute kirjastamine, nagu paljud meediaettevõtete, liigub kirg oma toote-kirg inimesi, kes avaldavad raamatuid, samuti kirg inimesi, kes loovad neid. Raamatute kirjastamine inimesed üldiselt hindavad kirg raamatute ja lugemise nende töötajatele.

Samuti pange tähele, et iga jäljendi iga kirjastus kipub olema selge isikupära. Kui teil on raamat väljavalitu, pöörama tähelepanu colophon seljal oma lemmikute raamatuid. Kust nad pärit on? Äkki peaks intervjuu seal.

Tean, mis on kõige uuematel The New York Times bestsellerite nimekirjad

… eriti raamatute kirjastaja ja jäljendi kellega sa intervjueerides. ” New York Times bestsellerite” on tööstuse lühendvormina top-raamatuid müüma, ja igaüks maksab tähelepanu. Sa peaksid ka.

Suutma rääkida Raamatud Olete lugenud jaoks nauding

Muidugi, sa loed raamatut praegu. Suutma rääkida arukalt umbes raamat, mida loed nüüd viimane raamat, mida lugeda, oma lemmik raamatu viimase kuue kuu jooksul, ja lemmikuid. Kui te ei raamatut lugeda või ei ole lugenud ühe viimase paari kuu jooksul, siis peaks mõtlema otsides teise liini tööd.

Ole paindlik Mis Book Publishing osakond võiks sobida Sa

Rääkides noortele, kes tahavad töötada raamatute kirjastamise, tundub, et enamik noori inglise suur raamat armastajad soovivad töötada auastmed raamat toimetuse osakond. Need inimesed peaksid lugema, kuidas raamat läheb alates käsikirja läbi toimetuse protsessi saada ülevaate, mida toimetamine osa töö endast kujutab.

Sageli raamatute kirjastamise kandidaadid leiavad, et nad sobivad paremini teise raamatute kirjastamise osakonna. Niikaua kui sa armastad raamatuid, seal on osakond, mis sobivad teie isikupära. Vaatleme neid tegureid taotlemisel algtaseme raamatute kirjastamise tööd:

 • Oled inimesed inimene?
  Kui sulle meeldib inimestega suheldes-pidevalt-tööd raamatu reklaami võib olla hea teie jaoks.
 • Kas te üksikasjalikult orienteeritud ja nagu kõik oleks õigel ajal?
  Kuigi need tunnused teenib sind hästi kõikjal, Peatoimetaja kabinetis sõltub aidates hoida igaüks raamatu tootmise ajakava ja ringi liikudes palju üksikasju kui autorid või toimetajad ei ole ajakava (mis juhtub sageli).
 • Kas sa oled disainer?
  Lisaks broneerida jakid, loominguline osakonna on koht, kus saab kasutada oma oskusi point-of-sale, reklaamide ja teiste raamatu reklaam elemente.
 • Kas sa armastad tehnoloogia?
  Tänane raamat tootmise osakond nõuab teadmisi raamatu samuti print tehnoloogia faili ettevalmistamisel jms. Ka mõiste “raamatute kirjastamise” on kasvanud viimastel aastatel, ja mitte ainult traditsiooniliste kirjastajad ja prindi raamatuid. Seal on rohkem vaja tech-kesksemaks inimesed kirjastus kui kunagi varem.
 • Kas teile meeldib olla tagant välja lauale?
  Broneeri kirjastaja müügiesindaja helistada kontodel hulka kuuluvad näiteks Barnes & Noble ja Amazon.com sõltumatutele raamatukaupluste ja üldiselt saan minna oma raamatu kirjastaja müük konverentside ja messide nagu piirkondlik ühendus messide või isegi BookExpo Ameerikas.

Loomulikult raamatu kirjastajad kõik on “tavaline” ettevõtte osakondade, nagu inimressursside. Ja kui sa oled number krigistamine või tech-geeky raamatu armastaja, seal on rahandus, raamatupidamine ja infotehnoloogia (IT), liiga.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *