Praktika Success Guide: Kuidas olla täiuslik Intern

Posted on

Praktika Success Guide: Kuidas olla täiuslik Intern

Tööandjad tavaliselt otsima kandidaate, kellel varasem kogemus valdkonnas, kuid sa ei pea ootama, kuni te täielikult kasutada omandada väärtuslikke oskusi. Kolme suved ja kaheksa kolledži semestrit saadaval oma kolledži karjääri, see on täiesti võimalik täita kaks või kolm praktikume enne kooli lõpetamist. Neile, kes on seatud eelkõige karjääri, täites ühe või kahe praktika erinevate ettevõtete või organisatsioonide tahkuma kutsumus. Neile, kes ei tea, millises suunas nad tahavad minna, kokkupuude erinevate tööstusharude võib aidata otsuse.

Kuna üks peamisi eesmärke täites internatuuri on tagada töö, see on oluline teada, kuidas särada töökohal. Esimesed muljed on väga oluline, kuid nii on säilitada kõrgeid kutsestandardeid pidev töö, pühendunud ja vältides takerduda kontoris kuulujutud. Siin on mõned nõuanded edukaks internatuuri.

Mõtle töövari

Tööpraktika on tegevus üliõpilaste saab tegeleda, et rohkem teada saada konkreetse karjääri. Töövarju kaasnevad jälgides muu erialase töö ja käe ülesandeid tavaliselt kestab üks päev kuni mitu nädalat.

Alusta oma otsing Early

Leida sobivaim internatuuri ei ole alati lihtne. Seal on tugev konkurents suvel praktikakohti. Üks parimaid viise, kuidas veenduda, et saad suve internatuuri oma valdkonnas on alustada vaadates varakult. Võimalused rahanduse, ajakirjanduse ja valitsuse sageli kohaldamise tähtajad juba oktoobris. Valmistades oma CV ja kaaskirja ette, siis on valmis saatma oma taotluse praktikume postitatud.

Teadusuuringud oma tööstuse ja Company

Enne osaleda intervjuus, õppida nii palju ettevõtte kohta kui võimalik külastades ettevõtte kodulehel ja selle LinkedIn lehel. Samuti uurida ettevõtte töötajad. Kasutades Täpsem nuppu üleval paremas LinkedIn leht, võite isegi leida vilistlased oma kolledži, et saate ühendada enne intervjueerides või alustades oma internatuuri või tööd.

seota

Näidates üles töö-aega ja ei poltide uksest välja lõpus päeval, siis näitab oma pühendumust teeb head tööd, mitte ainult mulgustamiseks aega kaardile. Naudi oma tööd ja leida paremaid viise ülesannete täitmisel. Sellega saad teate järelevalveasutuste.

Kuna praktika on suurepärane võimalus rongi ja hinnata võimalike tulevaste töötajate, on oluline, et sa küsida tagasisidet mõõta oma tulemuslikkust. Teave pälvis aitab teil teha parandusi. Intern, siis on oodata logima. Niiviisi, siis näidatakse teie tööandja, et olete motiveeritud ja valmis võtma initsiatiivi ja teadmisi rakendada.

Ole meeskonnamängija

Kuigi tööandjad tahavad näha raske töö ja tugev tööeetika, nad nõuavad ka inimesi, kes saavad koos nende juhendajad ja töökaaslastega. On lõuna ajal ja muid sotsiaalseid kogemusi, kus saab alustada arendada suhteid, mis muudavad õnnelikumaks ja nauditavamaks töökohal. Kui rentides juhid otsima isikud, kes nende arvates hea fit aswell kui need, kellel on teadmised ja oskused teha tööd.

Ehitamine Tugev Professional Suhted ja leida endale Mentor

Tugeva ametialast võrgustikku on oluline, et saada edasi oma karjääri. Keegi olete varem töötanud võib mingil hetkel toetada ja teavet oma potentsiaali järgmise töö. Leia endale mentor, kes saab teid toetada liigub edasi oma praeguse või tulevase töökoha. Leida hea mentor saab teha oma esimese aasta töö vähem stressi ja saate kasutusele võtta tarkuse ja kogemuse keegi juba edukaks valdkonnas.

Vältida Office Poliitika ja Gossip

Vältida Tagarääkimine kas või väljaspool kontorit. Joondamine ennast valige rühma kaastöötajad seab sind võimalikke probleeme teiste liikmete nimel. Nagu küps töötaja, kes tahab saada edasi, erapooletuks jääda ja välja poliitikas.

Hoia ühendust, kui teie Praktika on möödas

Esimene asi, intern peaks tegema kord oma internatuuri on üle on saata tänukirja oma juhendaja ja keegi teine, kes mängis võtmerolli oma internatuuri edukas. Hoides ühendust need kontaktid kui jätkate kolledži on ka suurepärane idee, et aidata säilitada olulised kontaktid ja olla kursis tulevaste avade.

Praktika Success Guide pakub täiendavat teavet, mida saate teha, et tagada oma internatuuri on edukas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *