7 viisi kaitsta end töö-at-Home petturid

Posted on

 7 viisi kaitsta end töö-at-Home petturid

Töötamine kodus on muutumas üha tavalisemaks, kui inimesed mõistavad eeliseid, millel ei ole pendeldama kontor tuua tulu. Siiski on oluline olla teadlik töö-at-home miinuseid ja petuskeemid, mis võib panna sind ohus. Teadmatult anda oma isiklikke andmeid scammer, siis on oht kaotada kõik oma raha ja muu vara. Siin on, kuidas ennast kaitsta, et vältida seda tüüpi probleeme.

Tea Kuidas ära tunda kelmuse

Teadmised on parim kaitse, kui te venture peale internet otsides kodu-põhine töö.

Nii et enne kui teha, võtta aega, et õppida, kuidas öelda, mis võimalused on õigustatud töö-at-home töökohti ja mis on töö-at-home petuskeemid. Mida rohkem töö-at-home töökuulutusi ja reklaame, mis te helistate, seda rohkem petuskeemid siis tekib ja muster pettuse muutub selgemaks.

See omakorda muudab tõeliselt õigustatud töö-at-home töökohti lihtsam märgata. Hakkate tajuda märgulamp märke töö-at-home kelmuse, osaliselt seetõttu, et samasus oma kohad.

Kasutage tervet mõistust

Hinnates võimalus, mõtle esmalt tundub kasumlik ettevõtte perspektiivi, eriti kui see tundub väga tulus. Kuidas edendajaid võimalus teha raha, kui nad maksavad sulle nii palju nii vähe tööd?

Samuti, kui ettevõtte turundusstrateegia põhineb peamiselt ilmumist õigustatud, et on tõenäoline, sest see pakub töö-at-home kelmuse või vähemasti, halb raha tegemise võimalus. Sellepärast kõik tööd, mis soodustab ise otsingumootori reklaamid on “õigustatud töö-at-home töö” kõige tõenäolisemalt on mitte õigustatud.

Pea meeles, kui see tundub liiga hea, et olla tõsi, see tõenäoliselt ei ole hea võimaluse. Aga petturid on alatu, et terve mõistus üksi ei piisa.

Hoidke oma emotsioone in Check

Kõige levinum viis, et petturid leida ohvrite mängida oma emotsioone. Kui sa tahad midagi halvasti, oma emotsioone võib põhjustada teil teha ebaloogiline otsuseid järgides seda. Leida töö-at-home töö ei ole lihtne, nii et sa pead kannatlikkust ja selge peaga. Olge eriti ettevaatlikud tahes võimalus, et üritab mängida oma emotsioone, öeldes sulle “väärivad” midagi.

Tee oma kodutöid

Alusta kahelda kõike, mida näed, siis ei oma teadus selge peaga. Isegi kui võimalust näeb aus, ei saada raha iga organisatsiooni ilma põhjalikult kontrollimata läbi. See hõlmab saate teada, kus see on füüsiliselt põhineb, et määrata kindlaks, kas on kontaktid ja nendega ühendust telefoni teel. Vaata seda üles sotsiaalmeedias ja teha Interneti otsing ühtegi hinnangut. See aitab tihti teha Interneti otsing nimega firma ja “kelmuse” või “vaadata.” Tulemused ei pruugi saada palju konkreetseid andmeid, kuid see võib olla lähtepunktiks. Pea meeles, et enamik õiguspäraseid ettevõtted ei võta tööotsijate ja ärivõimalusi on kunagi riskivaba.

Olema teadlik Riskantne võimalused

Kuigi töö-at-home petturid on alati tulemas uusi skeeme, nad kipuvad erineda mõne teemasid. Mõned nendest võimalustest tuleks vältida, samas kui teised võivad olla õigustatud töö-at-home töökohti. Kuid tihti ei, nii väga ettevaatlik mõni neist:

 • Otsemüük või mitmetasandiline turundus
 • Püramiidskeemid-alati vältida!
 • Ettevõtluse alustamise komplektid
 • Midagi, mis hõlmab rahavahetus kontrolli juhtmeid / raha alati vältida!
 • Kodu koost / ümbrik täitematerjaliks-alati vältida!
 • Saades toote edasimüüja või hulgimüüja
 • Stock kauplemine süsteemi-alati vältida!
 • Kataloogid teletöö töökohti või ettevõtete
 • Võttes online-uuringud
 • Mystery shopping
 • Andmesisestuse / kõnekeskused

Üks keeruline kelmuse tehnikat on luua kogu veebileht pühendatud paljastavad töö-at-home petuskeemid, et korstnate inimesi vähe “õigustatud” töö-at-home töökohti, mis muidugi on mitte õigustatud.

Vältida võimalused hakukonemainontakustannustensa ja soovimatute e-kirjade

Kasutage traditsiooniliste kanalite töö otsimiseks leida töö-at-home töö, nagu töö lauad, töökohtade otsingumootorid ja ajalehed. Kuigi ei ole mingit garantiid viib leitud nendes kohtades on alati õigustatud, meilimärguanded või leitud veebireklaamidesse tavaliselt ei ole. Alati minna otse ettevõtte tööhõive veebilehel, kui te leida tööd võimaluse teises kohas. Mitte ainult saate kontrollida, kas see on õigustatud, saate rohkem teada positsiooni ja ettevõtte.

Pea meeles, et ettevõtted rentides õigustatud töö kodust töökohta otsivad kvalifitseeritud, usaldusväärne inimesed teeksid tööd. Sõelumine taotlejad on aeganõudev protsess, nii need Laiaulatuslikult abil Google otsingumootori reklaamide või sotsiaalse meedia reklaami ei ole nii tõenäoliselt õigustatud.

Ei maksa võimalused

Tööandjad ei võta töötajad tööle neid, ja petuskeemid poseerib nagu õigustatud ärivõimalusi küsib raha. Pigi on see, et ettevõtted on oodata alustamise kulud. Kuid tõsi ettevõtted on tavaliselt ei ole lihtne vahetust mitteoskustööd makse, nagu kodu koost ja ümbrik-täitematerjaliks skeemid. Tõeline kodu äri on välja töötatud aja jooksul hoolika planeerimise ja teadus, ei osta internetist silmist nähtamatu. Seal on palju vaba usaldusväärne ressursse, et loetleda õigustatud firmad pakuvad tööd kodust töökohta kaupa.

Raport petturid

Kui te kahtlustate, et teil on scammed, teatage sellest kohe. Kui olete andnud välja rahalise saamiseks võtke ühendust panga või krediitkaardi firma ja teatada sellest oma riigi peaprokurör või mitmeid teised asutused.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *