Põhjused, miks te töökohtadest tagasi ei kuule

Posted on

Põhjused, miks te ei kuule Tagasi Umbes Jobs

Seal on palju erinevaid põhjusi, miks te ei saa kohtuistungil tagasi tööandjad pärast kandideerida. Samuti võite ei kuule rentides manager pärast olete kulutanud aega intervjueerides uude asukohta, mis võib olla isegi hullem. Ei tea, kus sa seisad võib olla raske ja stressirohke.

Samuti võib olla keeruline teada, kas sa peaksid meeles taotleb rohkem töökohti või ootama, kuni sa saad lõplikku vastust umbes positsiooni küsimusele. Kui olete selles tsoonis, kus sa ei ole aimugi, mis toimub koos võimaliku positsiooni, võib see olla parim, et hoida oma tööotsimise liigub edasi, kuni olete kindel tööpakkumine. Asjad saab muuta kiiresti ja kuni teil on ametlik leping, et alustada tööd, see ei ole teinud palju.

Miks ei ettevõtted võtta aega teatada taotlejatele, kui nad paistavad intervjuu käigus? Ja mida saate teha, kui see juhtub? Vaadake mõned põhjused, miks sa ei kuule tagasi töökohta, ja mida saate teha, et saada olekuvärskendusele oma avalduses.

Miks Tööandjad ei lase taotlejad teadma

Kuigi see on viisakas (ja paremal) asi, mida teha, ettevõtted ei pea teatama taotlejatele, kes esitavad ankeeti või elulookirjelduse avatud asendisse. 1

Mõned tööandjad teha koht, teatades kõigile, kes taotleb. Teised seda ei tee. Suured ettevõtted võivad olla tarkvara, mis automatiseerib protsessi ja saadab kinnituse tunnistades, et taotluse saanud. Need süsteemid võivad pakkuda ka olekuvärskendused kus sa seisad taotlemise protsess.

Märkus: Väiksemad ettevõtted ei pruugi olla vahendeid, et jälgida iga kandidaat, eriti kui seal on suur bassein taotlejate tööd. Sellisel juhul ainult inimesed firma tahab intervjuu tõenäoliselt teatatakse.

Põhjused Taotlejad ei kuule Tagasi

Ei saa olla muud tegurid, mis mõjutavad rentides protsessi. See on sageli mitte sujuvamaks, kui võite arvata, ja see võib võtta aega läbivaatamise taotlused, otsustada, kes intervjuu ja mis kandidaat palgata.

Pärast esitamine Tööavaldusse või Jätka

Lisaks ettevõtte, millel ei ole menetlust, et teatab taotlejatele, siin on mõned muud põhjused, miks teie taotlust ei saanud vastust:

  • Sa puuduvad vajalikud volikirjad.  Kui te ei ole atribuudid rentides manager otsib, siis ilmselt ei saa pidada selle töö jaoks.
  • Teie CV ei sobi töökoha nõuetele. Sa oleks võinud kvalifikatsiooni, kuid tööandja ei pruugi olla võimalik öelda, et sa oled mängu. On oluline, et veenduda oma CV näitab, miks sa oled tugev kandidaat selle konkreetse seisukoha.
  • Teie CV on jama.  Kui te ei esita hästi vormindatud jätkamiseks ilma kirjavigu või grammatilisi vigu, mida võiks koputama ise välja vaidlusküsimusi.
  • Sa ei esitanud nõutud dokumente.  Kui firma küsib kaaskiri, kirjalikult proovid, viited, või mis tahes muu materjal, et toetada oma taotluse, peate esitama, kui te rakendate.
  • Ettevõte palkas keegi teine.  See võiks olla midagi nii lihtne kui positsiooni nad on täis, kuid firma ei ole veel eemaldamist töö loetelus.
  • Ettevõtte personalikavadega on muutunud.  Ettevõte võib olla otsustanud mitte täita positsiooni või võib olla muutunud töö nõuded asendis. Eelarve küsimusi soikusid rentides protsessi. Juhtimine võib olla muutunud, põhjustades ajutine palkamine külmutamist. Sisekandidaat võis palgatud või edendada.
  • Rentides protsess võib olla pikem kui võite oodata.  Ettevõte võiks ootab koguda partii jätkub enne intervjuu käigus.

Pärast Tööintervjuu

Mõned põhjused, miks sa ei valitud intervjuu firma võib ka selgitada, miks te ei saanud järelmeetmete kommunikatsioon pärast tööintervjuule. Seal võiks olla teine ​​kandidaat, kes sobib paremini rolli või äriühing võib olla otsustanud panna kinni töökoha täitmine.

Teine põhjus, miks te ei kuulda tööd pärast intervjuu võiks olla, et rentides manager ei pidanud sul sobida ettevõtte kultuuri pärast räägi teiega otse. Samuti võib olla, et teine ​​kandidaat võib olla nimetatud, mille praegune töötaja ja eelis, valimise protsessi. Loodetavasti teie viited oli häid asju öelda teile. Aga kui nad ei ole, te ei tohi enam olla kaalumist.

On ka tegurid, mida võib pidada “tegeleda kaitselülitid” -Need, et garantii ei saa te tööd pakkuda. JazzHR ülevaatusaruannetest mida rentides spetsialistid ütlevad võtab taotleja välja tasu eest tööd. Kahe ülemise tegeleda kaitsmed olid tie: 90% vastanutest väitsid, et nad ei palgata kellegi, kes valetas oma CV või kasutada oma mobiiltelefoni küsitlemisel. Neile järgnesid ei luba töötada USA (86%) ja mustas eelmise tööandja (81%). Tajutakse ülbe võib maksta teile tööpakkumine liiga, sest 76% rentides juhid ütlesid, et nad ei palgata kellegi nad pidasid ülbe. 2

Sotsiaalne meedia on veel üks põhjus, miks te ei kuule tagasi tulevane tööandja. CareerBuilder ülevaatusaruannetest, et 57% vastanutest leidis infosisu, mis põhjustaks neile ei palgata kandidaat. 3

Kui tööpakkumine viibib

Kui te ei kuule tagasi kohe, ei saa eeldada, et sa ei saada pakkumist. Võite siiski saada vastust, kuid see võib pidurdada. Näiteks tööandja oleks teinud pakkumise teise kandidaadi ja ootavad tagasi. Ettevõte võib töötada välja andmed Onboardingu isik nad palgata või seal võiks olla logistiliste ja eelarvega seotud küsimused, mis aeglustavad asju ette.

Mida teha, kui te ei kuule Tagasi

Mida teha, kui sa ei saa vastust tööandja? Esimene võimalus on mitte midagi teha, olla kannatlik ja ootama. Kui sisestad mitu tööd rakendusi ja käivad palju intervjuusid, mis võib olla kõige lihtsam tee võtta. See võib olla eriti tark kui sa ei ole 100% kindel, et see on parim järgmisel tööd teile.

Teine võimalus-ja see ei ole alati lihtne on jälgida tööandja näha, kus sa seisad. Protsess on erinev sõltuvalt sellest, kas te jälgite üles rakendus või intervjuu.

Kuidas jälgida taotlemine

See on kõige parem oodata vähemalt nädal või kaks enne kui jälgida staatuse kohta ankeeti, sest see võib võtta ettevõtte vähemalt nii kaua, et läbivaatamise taotluste ja alustada sõiduplaani intervjuud.

Vihje: Paljud töökuulutusi ärge pange kontaktisiku, nii et see võib olla keeruline leida keegi küsida oma taotluse. LinkedIn võiks olla suurepärane vahend leida keegi firma rentides meeskond.

Siin on mõned viisid, et leida rentides manager ja nõuanded järgmiste nendega.

Kuidas jälgida Tööintervjuu

See on alati hea mõte võtta aega, et kirjutada Aitäh kirja pärast tööintervjuud. Kas e-posti teel või käsitsi, see on üks parimaid viise, kuidas jälgida. Ettevõte ei tohi teha kohe üürimisest otsuse, nii et ärge sattuge paanikasse, kui te ei kuule kohe tagasi. Teine võimalus on helistada tööle juht ja tänada neid. See võib olla hea viis saada ettekujutuse sellest, kas sa ikka väide töö.

Do not Stop oma tööotsimise

Sõltumata sellest, kas valite ootama tööandja vastus või proovida küsib vastus ise, see on oluline hoida ühendades ära oma tööotsimise. Sa ei taha raisata aega oodanud kuulda tagasi tööandja, kes ei ole huvitatud rentides teile. Selle asemel, hoida tööotsinguid kuni avastada teile võimaluse.

Alumine joon

See ei pruugi olla About You On palju põhjusi, tööandjad ei jälgida taotlejate ja põhjus, miks te ei kuule tagasi võib olla midagi pistmist oma kvalifikatsiooni tööd.

Järelmeetmed kui saate See võib olla tasub võtta aega jälgida staatuse oma kandidatuuri, kui saad ühendust otsustaja on ettevõte.

Ärge lõigake oma tööotsimise Lühike ei lõpe tööotsinguid kui oled oodanud kuulda tagasi tööandja. Jätkake, kuni olete kindel pakkumine, et te olete nõus nõustuda.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *