Top 10 Best tasumine osalise tööajaga

Posted on

Top 10 Best tasumine osalise tööajaga

Paljud ettevõtted otsivad osalise tööajaga töötajate, kas hooajalise abi ajal hõivatud kuud, vabakutseline ja konsulteerimist toetust vastavalt vajadusele alusel või rutiinse abi aastaringselt. CareerCast.com on koostanud nimekirja kõige paremini osalise tööajaga töökohti, mis põhineb töötasu ja töökohtade väljavaated.

Tööotsijatele, mille eesmärk on leida osalise tööajaga, need positsioonid pakuvad kõrge palga lisaks potentsiaal töökohtade stabiilsuse ja kasvu mööda teed.

raamatupidaja

Raamatupidajate vastutavad ettevalmistamisel, korrashoiu ja analüüsib raamatupidamisdokumentide, arved, arved ja maksud.

Lisaks igapäevane hooldus ja seire finantstehingud, raamatupidajad peavad ka tagama, et ettevõtte majanduslik süsteemid töötavad tõhusalt ja piires seadusega. Neilt oodatakse soovitada erinevaid võimalusi klientidele vähendada kulusid ja parandada kasumit.

Raamatupidajate peaksid omama bakalaureuse kraad raamatupidamise või seotud valdkonnas, ja sõltuvalt töö, võivad nad peavad olema CPA (Certified Public Accountant).

Raamatupidajate on suur nõudlus kogu maksu hooaja, mis on siis, kui organisatsioonid või üksikisikud võivad palgata osalise tööajaga raamatupidamise toetust.

raamatupidaja

 • Mediaantunnipalgast: $ 33.34 (2017)
 • Töö Outlook: Keskmine. Bureau of Labor Statistics ootab 10% kasvu töökohtade kaudu 2026.

Arvuti programmeerija

Arvuti programmeerijad kirjutada arvutitarkvara, kuigi paljud programmeerijad neil on oskused tarkvaratehnika ja saab ka tõrkeotsingu arvuti koodi, nagu Java või C ++. Edukas programmeerija on valdavad tehnilisi, back-end tarkvara, samas pidades silmas esiotsa kasutaja kogemus.

Arvuti programmeerijad peavad omama bakalaureuse kraad arvuti teadust või sarnase valdkonnas, kuigi palju hoidke magistriõppes või isegi doktorit, samuti.

Vastavalt CareerCast.com, sest mitte kõik ettevõtted ei saa endale lubada in-house programmeerijad, paljud kasutama osalise tööajaga IT teadmised tegeleda tehnoloogia küsimustes iga juhtumi kuni puhul eraldi.

Arvuti programmeerija

 • Mediaantunnipalgast: $ 39.54 (2017)
 • Töö Outlook: Keskmisest madalamad. Bureau of Labor Statistics ootab 7% langus töökohti 2026.

Tarneaeg veoautojuht

Tarneaeg veoautojuhid töötada piiratud piirkonnas kaupade transport kohalike ladude, levitamise, ettevõtete ja kodumajapidamiste. Kuna veoauto juhtide piirduvad veoautod lasti sisaldavad vähem kui 26.000 naela, nad on üldiselt vastutab pick-up, transport ja drop-off pakendite ja väiksemate kaupu.

Et saada veoauto juht, siis on üldiselt peab olema keskkooli diplomit. Enamik ettevõtteid nõuavad ka ühe kuu-väljaõpet töökohal, ja muidugi, sa pead olema kehtiv juhiluba ja puhta sõidu rekord.

Tarneaeg veoautojuht

 • Mediaantunnipalgast: $ 15.12 (2017)
 • Töö Outlook: keskmisest aeglasem. Bureau of Labor Statistics ootab 4% kasvu töökohtade kaudu 2026.

Editor / korrektori

Toimetajad kavandada, koordineerida, arvustused, ja vaadata sisu avaldamise raamatud, ajalehed, ajakirjad, e-posti või veebilehtedel. Toimetajad läbivaatamise lugu ideid ja määravad, millised teemad meeldib väljaande lugejad. Korrektorid uurida lõpliku eelnõu dokument, raamat, ajaleht, või mis tahes muu kirjaliku teatise, pärast seda on muudetud, et tagada vigu ei jääda. Korrektorid peab olema teravat silma leida kirjavigu, kirjavahemärkide vigu, kirjavigu või ebaõige kasutamise grammatika.

toimetaja

 • Mediaantunnipalgast: $ 28,25  (2017)
 • Töökohad Outlook: Bureau of Labor Statistics ootab ei suurene töökohtade kaudu 2026.

Graafiline disainer

Kujundusgraafikute töötavad programmid nagu Adobe Photoshop või Adobe Illustrator graafika loomiseks erinevatel eesmärkidel. Kujundusgraafikute võib töötada midagi luua kohandatud logod ja font tüübid, projekteerimine veebilehed ja e-posti malle, toodavad turundusmaterjalid sealhulgas reklaami, postkaardid ja plakatid, mis illustreerib originaal digitaalse kunsti.

Kuigi mõned disainerid töötavad in-house ühe firma, teised tööd vabakutselise erinevaid kliente, luues tugeva osaajatöö turul graafiliste disainerite.

Graafiline disainer

 • Mediaantunnipalgast: $ 23,41 (2017)
 • Töö Outlook: Keskmine. Bureau of Labor Statistics ootab üldise 4% kasvu töökohtade kaudu 2026 palju kiirem kasv digitaalse rakenduste ja väheneb võimalusi printida ja kirjastamine.

juhtimine Analüütik

Juhtimine analüütikud, muidu tuntud haldamise konsultandid, uurida organisatsiooni süsteemid välja nuputada, kuidas maksimeerida tõhusust. Võttes erinevaid tegureid, sealhulgas personali ning organisatsioonilise struktuuri ja töö voolu protsesside juhtimise analüütikud püüdma suurendada kasumit, vähendades kulusid ja suurendada tulusid.

Enamik juhtimise analüütikud on bakalaureusekraad koos CMC (Certified juhtimiskonsultant) nimetust. Kuna paljud juhtimise analüütikud tööd vabakutselise alusel, see on oluline, et oleks eelnev kogemus töötavad juhtival või direktor rolli, et viia edasi teadmisi konsultandina.

juhtimine Analüütik 

 • Mediaantunnipalgast: $ 39,64  (2017)
 • Töö Outlook: keskmisest kiiremini. Bureau of Labor Statistics ootab 14% töökohtade arvu suurenemise kaudu 2026.

Market Research Analyst

See on kuni turu analüütikud lahkama turu trendid – mida inimesed ostavad, mida nad soovivad osta, ja mida nad on valmis maksma, näiteks – ja siis jagada, mida nad õpivad, et aidata ettevõtetel paremini sihtida tarbijatele.

Kuigi enamik turul analüütikud töötavad täistööajaga, teised tööd konsultandi või vabakutselisena erinevatele klientidele. Et saada Market Research Analyst, peab teil olema bakalaureusekraad rahanduse või seotud valdkonnas, kuigi enamik ettevõtteid otsima kandidaate, kellel on magistrikraad samuti.

Market Research Analyst

 • Mediaantunnipalgast: $ 30.40  (2017)
 • Töö Outlook: palju kiiremini kui keskmine. Bureau of Labor Statistics ootab 23% töökohtade arvu suurenemise kaudu 2026.

materjalid Mover

Materjalid liikunud, või käsitsi töötegijaid, transport materjalide ilma masinatega. Sageli töötavad laod või tehased või liikuvate inimeste asjad, need võivad olla vastutavad liikuvate kaubaveo ümber hoidla, pakkimine kaupade kohaletoimetamine, mahalaadimine või puhastamiseks sõidukeid.

Üldiselt seda tüüpi ametid ei nõua teatud haridustase. Kuna raske füüsilise töö on seotud, peab kandidaatidel olema heas füüsilises vormis ja võimeline tõstke raskeid esemeid ja veeta mitu tundi oma jalgu.

materjalid Mover

 • Mediaantunnipalgast: $ 13.00  (2017)
 • Töö Outlook: Keskmine. Bureau of Labor Statistics ootab 7% kasvu töökohtade kaudu 2026.

Võrgu-ja Computer Systems Administrator

Võrgu-ja Computer Systems Administraatorid luua ja toetada organisatsiooni sisemiste võrkude ja Interneti süsteeme, töö veenduda igaüks muutub hea ühendus, mis võimaldab neil töötada tõhusalt online. Võrgu-ja Computer Systems Administraatorid on vastutavad ka selle eest võrgu turvalisuse.

See seisukoht nõuab bakalaureusekraad infotehnoloogia, infotehnoloogia või sellega seotud valdkonnas.

Võrgu-ja Computer Systems Administrator 

 • Mediaantunnipalgast: $ 38.99  (2017)
 • Töö Outlook: Keskmine. Bureau of Labor Statistics ootab 6% kasvu töökohtade kaudu 2026.

kirjanik

Kirjanike toota sisu mitmesuguseid eesmärkidel: veebisaitidel blogid, raamatud ja ajakirjad, reklaamid, laulud, televisiooni ja filmi skripte ja palju muud. Kirjanikud ja autorid võivad töötada-maja ettevõtte või organisatsiooni, mis konkreetses valdkonnas, nagu turunduse või meedia või nad võivad töötada vabakutselisena erinevatele klientidele.

kirjanik

 • Mediaantunnipalgast: $ 29.72  (2017)
 • Töökohad Outlook: keskmisest aeglasem. Bureau of Labor Statistics ootab 8% tõusu töökohti 2026.

Kuidas Alusta osalise tööajaga või vabakutselisena

Kuigi kõik need töökohad on suurepärased osalise tööajaga ametikohtadel, paljud neist tegutsevad vabakutselisena, mis tähendab, et inimesed – näiteks kirjanikud, IT spetsialistid, konsultandid, projekteerijad, ja nii edasi – töötada iseseisvalt erinevaid kliente.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *