Noored Sport Official / vahekohtunik Jobs kirjeldused – Palk, vajalikud oskused, & More

Posted on

Noored Sport Official / vahekohtunik Jobs kirjeldused - Palk, vajalikud oskused, & More

Ametikohustusi spordialade noorte või keskkooli tasandil annab kohutav väljund neile, kes hoolivad skolastilise spordi kuid ei pruugi olla aega pühendada täiskohaga treenimine asendis. Kuigi töö saab rahuldust ja isegi pakkuda lisasissetulekut, see võtab spetsiaalne isiku excel nendel positsioonidel. Ametnikud peavad teha kiireid otsuseid, lahendada konflikte ja käepide surve.

Kuna üha skolastilise sport pakutakse ja rohkem mängijaid osaleda, seal on jätkuvalt vaja ametnikud. Arvatakse, et 300.000 inimest ametikohuseid Ameerika Ühendriigid. Tuomaruus võib saada ka karjääri kui teil õnnestub hetkel noorte tasandil ja lõpetaja kutsudes kollegiaalne ja professionaalne mängud, või see võib olla suurepärane pool tõuklema, mis hoiab teid ühendatud sport, kuni olete valmis karjääri mujal tööstuses.

Noored Sport Official / vahekohtunik ülesanded ja kohustused

Osana oma päeva regulaarne kohustusi ja ülesandeid, noorte spordi ametlik / kohtunik võib teha mõned või kõik järgmised:

 • Ametikohuseid ja kontrolli mängud, sündmuste ja võistlused on kindel, sobival viisil.
 • Veenduge, et kõik osalejad mõista ja järgida mängureegleid ja hinnata karistused, kui vaja.
 • Tee mängu kõnesid usaldust ja teadmisi liiga eeskirjad.
 • Jälgi juhul start korda, ja alustada või peatada mängida kui vaja.
 • Veenduge, et meeskonnad on sobivad seadmed ja kontrollige mõlemad mängijad ja seadmed mis tahes küsimusi.

Sportliku ametlik toimib vahendajana kehvasti mängijate vahel tüli käigus ning nende teadmiste ja õiglane kohaldamine mängureegleid hoiab gameplay töötab tõrgeteta. Mäng ametlik toimib erapooletu kolmanda osapoole lahendada pretensioone või lahkarvamuste umbes rikkumisi.

Ametnikud ka hoida ja ajakohastada mäng arvestust, sealhulgas, kuid mitte ainult, intsidentide ja õnnetuste aruandeid, aeg kaardid ja kõik side tehtud puhkeala koordinaator.

Noored Sport Official / vahekohtunik Palk

Ametnikud töötavad tavaliselt iseseisva lepingu. Pay varieerub põhineb sport ja tasemel, kuid sageli antud per-mäng põhjal vahemikus $ 40 kuni $ 150 mängu. Pay ka minna üles Postseason mängud, võimalusi, mis tavaliselt saada sõlmitakse tippametnikke.

USA Bureau of Labor ja statistika annab palga hinnangud kohtunike, kohtunikud ja muud spordi ametnikud, järgmiselt:

 • Mediaan aastapalk:  $ 27.020 ($ 12,99 / tund)
 • Top 10% aastapalgast:  Rohkem kui $ 59.240 ($ 28.48 / tund)
 • Alumine 10% aastapalgast:  Vähem kui $ 18.220 ($ 8,76 / tunnis)

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics , 2018

Tähtis : Working kohtunikuna lepingu alusel sageli tähendab, et peate katma sõidukulud ja mängudest, seadmete kulud, mis tahes ühendustele maksud ja muud tööga seotud kulud. Räägi maksu professionaalne kas saate maha need kulud oma tuludeklaratsiooni.

Haridus, koolitus ja sertifitseerimine

Noorte sport ametlik / kohtunik seisukoht hõlmab täisväärtuslik haridus ja koolitus nõuded järgmiselt:

 • Haridus : Tavaliselt taotlejad osalevad klassid pakutud keskkooli ühing või ametnikud ühing alustada koolitust. Uus ametnikud töötavad tavaliselt madalama taseme mänge, ehk põhikoolis või uustulnuk mängud erinevalt võistkond, kui nad käivad üles ja saada kogemusi. Mõned keskkooli ametnikud lõpuks alustada tööd kolledži mänge.
 • Kogemus : Mitte iga ametnik on mänginud sport nad töötavad, kuid nad panna jõupingutusi, et mõista reeglite ja kuidas neid sees mängu kulgu. Kohtunikud ja muud ametnikud peavad olema laialdased teadmised spordi ja mängureeglid teha oma tööd edukalt.
 • Registreerimine : Kohtunikud peavad tavaliselt registreerima riigi või kohaliku selts, mis juhib sportlik programm.

Noored Sport Official / vahekohtunik oskused ja pädevused

Lisaks haridusele ja muud nõuded, kandidaatide omama järgmisi oskusi võib olla võimalik täita edukamalt tööd:

 • Hea visioon : Kohtunikud ja muud ametnikud peavad suutma vaadata rikkumisi ja rikkumiste täpselt mängimise ajal.
 • Suhtlemisoskus : Kohtunikud ja muud ametnikud peavad edastama eeskirju selgelt mitte-vastasseis viisil, ning lahendada vaidlusi mängijate vahel.
 • Otsuse tegemise võime : Ametnikud peavad sageli teha kiireid otsuseid rikkumistest ning teised kõned.
 • Solid iseloomu : Säilitada tugev iseloom ja vaieldamatu terviklikkus.
 • Meeskonnatöö : Ametnikud töö teistega tulla vastastikune otsus otsuseid ning aidata kaasa ja õpetlik kogemus meeskonna liikmed.

töö Outlook

Vastavalt USA Bureau of Labor Statistics, töö kasvuväljavaateid kohtunikud, kohtunikud ja muud spordi ametnikud 2016-2026 on keskmine, peamiselt suurenenud spordi registreerumise, kuid tasakaalustas vähenenud rahastamise spordi programmid.

Tööhõive kasvab umbes 8%, mis on veidi suurem majanduskasv kui keskmiselt 7% kogu ametid vahel 2016 ja 2026.

Töökeskkonna

Kohtunikud ja muud ametnikud võivad veeta aega kontoris keskkond, kuid veedavad enamuse oma ajast mängu valdkonnas osalejatega. Mõnel juhul võivad nad peavad sprint, stand või jog pikema aja jooksul gameplay.

Tänu infraction otsuseid, töö võib hõlmata stressirohke koostoimeid ametlik ja mängijad, treenerid või vanemad.

töögraafik

Paljud kohtunikud ja muud ametnikud töötavad ebaregulaarne, sageli osalise tööajaga tundi. Neid võib vaja tööd ööd, nädalavahetustel, ja mõnel juhul, pühad.

Kuidas saada tööd

HINDA JOB

National Association of Sport Ametnikud soovitab kaaluda neid tegureid enne muutumas ametnik:

 • Sport ametnikud pannakse väga laetud olukordades. Nad vajavad, et hoida oma jahe, isegi kui teised nende ümber kaotab perspektiivi ja kontrolli.
 • See võtab aega kohustust saada top ametnik. Seal on rohkem seotud kui lugemine reeglina raamat. Top ametnikud osalevad kohtumisel, olla kursis muutustega sport ja kliinikutesse parandada.
 • Läbi see kõik, ametnikud suudavad lõbutseda teevad oma tööd, kindel, et nad on panna aega anda endast parima.

Rakendage

Vaata tööotsingu ressursside nagu Indeed.com, Monster.com ja Glassdoor.com saadaolevaid noorte ametlikke seisukohti. Külasta veebilehed koolid, pargid ja muud organisatsioonid taotleda vabade töökohtade. Mängi kuni mis tahes kasulikke kogemusi, mis Sind peale, nagu teiste kogemusi töötades noorte või soravalt lisakeeli. Kontrolli National Association of Sport Ametnikud täiendavate töökuulutusi.

TARGET lisavõimalusi

Kui hakkad kui noorte ametlik ja armastan rolli, teie eesmärk võib muutuda tõusta läbi eri tasanditel, kuni jõuate professionaalsel tasemel. Palgad sellel tasandil on tulus. Näiteks Major League Baseball KOHTUNIKEL töö ametiühingusse keskkonda palgad algavad $ 120,000 aastas ja lisamine välja $ 350,000 aastas. NBA ametnike palkade väidetavalt ulatuda $ 200,00 kuni $ 500,000 aastas.

On vähe neid positsioone saadaval igal aastal. Kuigi töö on glamuurne ja kõrge profiiliga, reisi nõudmisi ja pikki tunde esindavad erinevat elustiili kui ametikohustusi kindlaksmääratud piirkonnas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *