Ühine väljakutsed New Interns Face

Posted on

Ühine väljakutsed New Interns Face

Pärast teed oma kodutöö ja uurides tööandjad, esitades hästi kirjutatud professionaalne CV ja kaaskirja ja säilitada ennetavat lähenemisviisi internatuuri protsess, olete maandus, mis tundub olevat ideaalne internatuuri suvel.

Nagu enamik internid, olete valmis alustama erialaste kogemuste omandamiseks, kuid esimesel päeval töö võib olla heidutav, kui teie ootustele ei ole täidetud. Siin on, kuidas säilitada kutseoskuse tagada oma internatuuri on väärtuslik ja nauditav.

Võtke ratsionaalsem lähenemisviis Probleemid

Õppimiskõver seotud uue töö on järsud, ja seal paratamatult ebaõnne alguses protsessi. Lugege esitada küsimusi, võtke loogiline lähenemine mis tahes olukorras, ja mitte ennatlikke järeldusi või võtta midagi isiklikult nagu te üritate lahendada probleeme. Siin on mõned ühised väljakutsed internid nägu esimestel nädalatel tööd.

Probleem 1: kui meremehed Kõik Grunt Work

Esiteks meeles pidada, et peate maksma oma maksud intern lõpuks saada täiskohaga töö oma unistused. Seal on palju õppida organisatsiooni, oma rahva oma missiooni ja klientuuri see teenib ja palju, et õppimine toimub samas teevad run-of-the-mill tööd.

LAHENDUS : Muutes oma vaatenurgast Tähtsusetu ülesandeid, siis võib keerata ebasoodne olukord ühte eelist. Näiteks tehes kohvi võite teha huvitavaid tuttavaid. Kuigi esitamise dokumente, saate rohkem teada firma tegevuse.

Probleem 2: Sa ei ole suudetud korvata oma töö eest

Sa võib olla pakkunud $ 15 tunnis, kuid teate te, kes said ainult $ 10 tunnis oma iganädalase Palk. Või lubas hüvitamise transport või toiduainete ei ole proferred pärast kaks või kolm nädalat. Kui üks nendest või sarnases olukorras on nii, siis on oluline teada, mida võib olla probleem enne kui saada pettunud ja oma suhtumist mõjutab. Keegi ei süüdista teid kontrollimiseks hüvitise maksmise.

LAHENDUS:  Kui sa olid määratud HR esindaja ajal onboarding, nendega ühendust ja teada saada, miks te ei saa hüvitist sa oodata. Kui te ei ole HR kontakt, rääkige oma vahetule ülemusele või isik, kes sa olid kontaktis, kui sa olid palgatud.

Ülesanne 3: Sa tunduda ja ei suuda täita parima teie võimet

See ei ole ebatavaline internid tunduda, ja paljud on kindlasti andnud suure koormuse minimaalse koolituse. Järjekindlalt algstaadiumis ja anda endale aega, et tulla kuni kiirus. Kui tunned survet oma juhendajale, selgitavad, et soovite teha vajalikku aega teha head tööd ja vähendada vigu.

Kui ebamugavustunne on püsiv, ja sa ei tunne, et asjad hakkavad lihtsam, võiksite uuesti, kui internatuuri on väärt jätkamist.

LAHENDUS:  Pöörduge teist arvamust teistele internid, kolleeg tööl, või keegi, kes sa usaldada teile hea perspektiiv. Võib olla, et teid on liiga raske ise ja teie sooritatava just fine. Võib olla, et teie tööandja on põhjendamatuid nõudmisi. Kui te kahtlustate, et viimane, rääkige oma juhendaja nende ootuste ja tagasisidet oma tulemuslikkust. Kuigi raske, avameelset arutelu tulemuste ja ootusi näitab küpsust. Õpime olema mugav selles olukorras seisab teil hea asemel edasiste tulemuste vestlused.

Probleem 4: saate vähe pole Tagasiside

Regulaarne hindamine on oluline kõikide töötajate jaoks, kuid eriti internid ja algtaseme kandidaadid. Töötajad peavad teadma, kui nad teevad head tööd või kui midagi on vaja muuta. Paljud tööandjad unustada vajadust tagasisidet, mis asetab kohustuseks sa otsima seda.

LAHENDUS:  Kui saate vähe või üldse mitte tagasisidet, küsige juhendajalt kui te toimivad nõuetekohaselt. See võib olla juhuslik küsimuse üle kohvi kui tunned rohkem rahul vähem formaalne seade. Selline lähenemine võimaldab oma juhendajale vähem valvega umbes olles tähelepanuta vajadust öelda, kuidas te teete. Võite noppima teadmisi, paludes oma juhendaja nõu teatud tööga seotud teemadel nagu kuidas sa peaksid hakkama olukorda A, B ja C.

Paljud väljakutsed, et te nägu töökohal on seotud läheneb probleemidele ja teisi inimesi sobival viisil; probleeme võib tunduda ületamatu, ja inimesed saavad tundu ebamõistlik. Õpi seda, ja sa õpid raskemaid õppetund kõigile.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *