Tööintervjuu tänukirja näited

Posted on

Tööintervjuu tänukirja näited

Kirjutamine tänukirja pärast tööintervjuul on alati hea mõte. Tegelikult mõned tööandjad arvavad vähem küsitletutest, kes ei suuda järelmeetmete viivitamata. See on kiire ja lihtne jälgida pärast intervjuu talle, märkme või ametliku kirja. Võttes aega, et teha aitavad teil jätta oma intervjueerija suure mulje.

Miks Saada tänukirja Pärast Intervjuu

Miks tänukirja tähtis? Esimene põhjus saata tänukirja, et see on lihtsalt, häid kombeid. Aga seal on ka omakasupüüdlikud eesmärk: aitäh tähele on teie võimalus saada oma nimi inimeste ees viimast korda ja jäta positiivse mulje.

Kui oled intervjuul intervjueeritud või läbimas töö taotlemise protsess, tänukirja võimaldab teil müüa ennast kandidaat. Võite viidata konkreetsed juhtumid, mis võisid tulla intervjuus. Kasutage oma tänukirja, et tõsta esile viise oma oskusi ja kogemusi on hea vaste asendis. Samuti, kui seal on midagi, mida unustasin mainida intervjuu käigus, see on suurepärane võimalus tuua see üles.

Aitäh märgib muu karjääri seotud olukordades – nagu tänamiseks oma boss, mis aitab teid välja või endine töökaaslane tegemise võrguühendust – võimaldab teil tugevdada, et te hindame inimese kasulik žest.

Intervjuu tänukirja näidis

See on proov intervjuu tänukirja.

Barry Allen
718 Pilgrim Kohtu
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10. september 2018

Pr Caitlin Snow
asepresident Marketing
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Syracuse, NY 13224

Lugupeetud Pr Snow:

Tahaksin tänada teid siiralt, et leidsite aega mind küsitleda täna Sotsiaalmeedia spetsialist seisukohta, et on avatud Acme Corporation. See oli tore kohtuda ja oma meeskonda, ja ma tõesti nautisin õppida oma praeguse marketing program ja kohe oma kontoris.

Olin muljet võimaluse oma järgmise Sotsiaalne meedia spetsialist on ehitada üles tugev, kaubamärgi alla kohalolekut Acme Corporation Facebook, Twitter, Instagram ja LinkedIn. Nagu me arutasime, minu kogemus hõlmab loomise ja haldamise sotsiaalse meedia omadused nii loodud ja start-up organisatsioonid. Minu edu kuuluvad võrgustiku loomine 5K Facebook järgijaid JC Enterprises kolme kuu jooksul, ghostwriting LinkedIn ametikohta tegevjuht Liidu Industries, mis meelitas keskmiselt üle 350 “aktsiad” iga, ning aidata omanik Jenny Bling saada suureks mõjutaja tema tööstusele.

Pidage meeles, et kuigi ma olen töötanud vabakutselisena viimase viie aasta jooksul, ma olen innukas tagasi dünaamiline, täistööajaga turundusosakonna keskkond. Olen hoo sisse saanud ning inspireeritud koostööl meeskonnatöö ja leiaks see kõige rahuldust abi edasi Acme Corporationi missiooni “Aluse säästva tööstuse kasvu.”

Kui ma ei saa anda rohkem teavet, et aidata teil oma otsustusprotsessi, siis palun andke mulle teada. Loodan sinust varsti kuulda!

Lugupidamisega

Allkiri [paberkandjal kirja]

Barry Allen

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *