Broneeri Editor Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Broneeri Editor Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More


Broneeri toimetajad teha palju rohkem kui lihtsalt lugeda ja muuta toores käsikirju. Nad on oluline osa käsuliini kirjastus ja on palju mõju, milliseid raamatuid saada avaldatud ja millised mitte.

Kui sa armastad raamatute ja tore lugeda, töö toimetaja saab unistuse. Tähele, et palju raamatu toimetaja ajast kulub tuulamine kaudu käsikirjad, et kunagi näevad päevavalgust. Sa pead olema okei lugemine palju halbu kirjalikult, et leida mõned kalliskivid.

Üks tähtsamaid asju broneerida toimetajad teha on omandada raamatute avaldamiseks. Tavaliselt raamatu toimetajad või toimetuse assistentide lugeda käsikirjad esitatud kirjanikud-mõned tellinud kõige soovimatu-ja põhineb nende teadmisi žanr ja selle potentsiaalne turg, määrata mis töötab suurepäraselt sobib nende kirjastus.

Kuigi toimetaja saatus ei ole täielikult sõltuv mitu müügihitid tarnitakse, inimesed, kes saavad edasi raamatukirjastamise valdkonnas peaaegu alati mõned populaarsed raamatud nende turvavööd.

Ülesanded ja kohustused

Juhtkiri kohustused võivad erineda vastavalt organisatsiooni suurusest, nagu mõned toimetajad võib käsitleda rohkem ülesandeid kui teised. See töö nõuab üldjuhul toimetaja teha järgmist:

 • Omandada käsikirjad ülevaatamiseks
 • Loe, redigeerida ja kirjutada sisu, nii et see on õige ja arusaadav lugejale
 • Kinnita fakte viidatud materjali avaldamiseks
 • Töö autor arendada sisu kooskõlas väljaande stiili ja toimetuse poliitika
 • Säilitada head töösuhted autorite ja teiste oluliste töötajate, nagu tootmine, toimetuse assistendid, korrektorid, kunstnikele ja turundus personal
 • Jälgi planeeritud kuupäevad tagada käsikirja avaldab õigeaegselt
 • Vaadake ja märgi üles lehekülg tõendid ja infosisu
 • Osale iganädalasi koosolekuid vaadata raamatu ajakava ja arutada küsimusi
 • Töö turustamise edendada raamatu sisu esitamisel nii trüki-ja online teadaanded

Oluline aspekt raamatu toimetaja töö on kasvatada suhteid autorid. Broneeri toimetajad sageli otsivad avastada uusi talente, avaldada need tundmatud, ja seejärel jätkata tööd nagu nad ehitada suurem publikule.

Sel põhjusel on paljud autorid on sageli vaid üks toimetaja kogu karjääri. Kirjanikud, kes on head suhted oma toimetajad järgivad sageli toimetajad kui nad muutuvad kirjastustele aastate jooksul. Toimetajad, kes töötavad kõrge profiiliga kirjanikud on tihti väärtuslikud kirjastajad, sest nad tavaliselt tuua suured kliendid nendega.

Toimetajad harva saada tähelepanu, kuid nad mängivad sageli suurt rolli edu ja karjäärivõimaluste populaarsem autorid. Sue Freestone, näiteks töötas raamatu toimetaja humorist Douglas Adams, tuntud kadunud tähtajad. Freestone oli hoida teda ülesanne lisaks aidata tal saada kõige välja oma proosa.

Broneeri Editor Palk

US Bureau of Labor Statistics, 2017 , ei anna eraldi kategooria raamatu toimetajad, aga see ei sisalda pealkiri üldisema mõiste toimetus :

 • Mediaan aastapalk : $ 58.770 ($ 28.25 / tund)
 • Top 10% aastapalgast : $ 114.460 ($ 55.03 / tund)
 • Bottom 10% aastapalgast : $ 30.830 ($ 14,82 / tund)

Haridus Nõuded ja Kvalifikatsioonikeskus

Et saada toimetaja, peate järgmise haridus ja kogemus:

 • College kraadi : Enamik toimetajad on vähemalt bakalaureusekraad, tavaliselt inglise, side, või ajakirjandust. Mõned on lõpetanud kraadi, kuid see ei ole nõue. Tähtsam kui spetsiifikat oma hariduse on kirg lugemise ja sobivuse toimetamine.
 • Kogemus : Kogemus, sealhulgas praktikakohtade kell kirjastustele ja töötada teistes meedia nagu ajalehe või ajakirja toimetamine-on oluline ka tulevane raamat toimetajad. Lisaks ühendused kirjastamismaailma, kas teise toimetaja või edukas kirjanik, ka aitab oma võimalusi maandumine tööd raamatu toimetaja. Kui olete huvitatud redigeerimisel raamatud, mis tegelevad konkreetse teemaga, nagu mood või toit, siis peaks olema ametliku koolituse või töö kogemus selles valdkonnas, et suurendada oma võimalusi saada tööle. Et kasvatada oma võrku, saate liituda kutseorganisatsioonide nagu Juhtkiri Vabakutselised Assotsiatsiooni (EFA) .

Broneeri Editor oskused ja pädevused

Et olla edukas raamat toimetaja, siis peaks olema järgmine:

 • Lugemisoskus : Book toimetajad armastavad lugeda raamatuid, sest need kulutavad palju aega lugedes käsikirju.
 • Kirjutamine:  toimetus tagada, et kõik kirjutatud sisu on õige grammatika, kirjavahemärkide ja süntaks. Toimetajad tuleb kirjutada selgelt ja loogiliselt.
 • Suhtlemisoskus:  oluline oskus on kasvatada ja säilitada head töösuhted autorite ja töötajatega. See on oluline taktitundeliselt suunavad autor arendamise kaudu oma pealkiri, samuti koostööd teiste töötajate toota raamat õigel ajal.
 • Sound kohtuotsuse : toimetus peab ka otsustada, kas käsikiri on eetiline ja vaba plagiaat.
 • Detail orienteeritud : toimetus võib kallal rohkem kui üks kirjastamine projekti ajal ja vaja planeerida oma tööd, et tagada kõikide raamatute täita oma planeeritud tähtajad. See hõlmab hoidmist autorite ja töötavad töötajad tagavad iga käsikiri liigub läbi kirjastamise protsessi.

töö Outlook

US Bureau of Labor Statistics väidab, et tööhõive toimetajad on eeldatavasti vähe muutusi kuni 2026 trükimeedias on endiselt tugev surve Internetis väljaannetes. Toimetajad, kes on kohanenud online-meedia ja on mugav kirjalikult ja töötavad erinevaid elektroonilisi ja digitaalseid vahendeid tugevaks küljeks on töö leidmisel.

Töökeskkonna

Paljud toimetajad kontorites, aga üha rohkem tööd kodust kas osa nädala või täistööajaga. Need, kes töötavad kogu aeg kodus vaja nõuetekohast elektroonikaseadmete, näiteks elektroonilise kirjastamise tarkvara, skannerid ja muud sidevahendid, teha oma tööd korralikult.

töögraafik

Enamik toimetajad töötavad täiskohaga ja nende graafikuid määratakse tavaliselt tootmise tähtajad ja tüübist toimetuse positsiooni. Mõned toimetajad žongleerima mitmeid projekte ja tegelevad tootmise tähtaeg surve, mis nõuavad neilt ületunnitööd tundi täita kavandatud publitseerimiskuupäevadest.

Kuidas saada tööd

Rakendage

Vaata ressursside nagu Tõepoolest , Monster ja Glassdoor viimaseid töökuulutusi.

Leida sobivaimat või praktikale VÕIMALUS

Vaata vabatahtlike positsioonide või praktikakohti teie piirkonnas. Näiteks Daily Allikas otsib vabatahtlike toimetajad ülesandeid. Ka suur kirjastuste nagu Penguin / Random House pakkuda praktikavõimalusi neile, kes kvalifitseeruvad.

Liituda KORRALDUS

Liitu organisatsioon, nagu National Association of Independent toimetus ja kirjanike (NAIEW) või ACES: Ühing on välja töötanud redigeerimine , suhelda teistega valdkonnas. Publishing Professionals Network (PPN) loetleb töökohti, samuti teiste organisatsioonide. Võite ka tellida toimetus Ainult uudiskirja saada kataloog kutseliidud toimetajatele, samuti praegune töökohta.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *