Müük Karjäär: ehitamine Jätka Müük Tööpakkumised

Posted on

Müük Karjäär: ehitamine Jätka Müük Tööpakkumised

Enamik inimesi on ajakohane CV, et nimekirju nende eesmärkide kogemus, haridus ja näiliselt kohustuslik “viited sisustatud taotluse” motoga. Nii palju tööotsimise kasutades ühist CV formaat, rentides juhid on sunnitud kas filter kaudu tulva esitatud jätkub või otsima ühe, mis paistab silma.

Üks või mitu?

Tööotsijad , kes otsivad aktiivselt müügi seisukoht ja kes kavatsevad saata mitu koopiat oma CV tõenäoliselt kasutada ühte CV. See poleeritud ja professionaalne CV peaks andma üldinfo, mis tõstab esile tööotsijatele oskused, kogemused ja haridus, mis meeldib üldise rentides manager. Teisisõnu, jätkab saadeti mitu ettevõtet on vanill. Nad ei ole suunatud konkreetsele olukorrale või konkreetse firma.

General jätkub esitatakse kavatsusega saada nii palju intervjuusid kui võimalik paljudel ettevõtetel võimalik.

Tööotsijatele, kes võtavad sihipärasemat lähenemist, palju kasu, millel on stereotüüp kokkuvõte, mis on kohandatud iga äriühingu CV on esitatud. Iga CV antakse oma “maitse” ja on mõeldud mitte kaebuse üldise rentides manager kuid konkreetse rentides manager.

See sihipärane lähenemisviis on sageli see, mis teeb ühe CV seista välja tõrjuda.

Kohandamine oma CV

Kui te plaanite saates koopia oma CV iga ettevõte, mis võib olla või mitte olla avasid müügi spetsialistid, oma tulemusi parandada oluliselt, kui saadate kohandatud CV üksikute tööandjatele. Selleks pead alustada oma CV kirjutamise teadus. Näiteks, kui sa õpid, et ABC Müük Enterprises on avaus Kliendihaldur ja  oma teadus näitab, et ABC on äriühing liigist kellele soovite nautida tööpäeva, oma esimese teadustöö samm oleks täpselt teada, mida konto esindaja ABC oleks müüa, kellele nad müüvad ja kui nad müüvad.

Kui teil on kindel arusaam, mida konto VIP töö ABC teeb, on aeg veesõidukitele oma CV. Sinu eesmärk peaks olema suunata kogu sisu oma CV suunas, mida rentides manager ABC oleks otsitavat CV.

Näiteks, kui teie haridus on hästi, mida ABC müügiesindaja oleks kõige tõenäolisemalt veenduge esile oma hariduse. Kui aga teie müügi kogemus ei kattu väga hästi, teil on vaja saada loominguline ja esile, kuidas oskusi olete õppinud ajal oma müügi kogemus vastakuti hästi müügi positsiooni ABC.

Kõike, mida panna oma CV vajadustele mõtestada ja olla seotud positsioon, mida te taotlete. Hoone müük CV sel viisil muudab lõpptulemuse oma CV, võimas müügi vahend. Lase oma  tööd otsib konkurentsi esitama oma stereotüüp uuesti ja sind seista välja tõrjuda.

Esita oma Kohandatud Jätka

Kui oma CV on kohandatud, siis ilmselt tahavad teha kindel, et see läheb õigesse kätte. Kuigi sa võiksid lihtsalt järgida CV esitamise juhised, et ettevõte annab teile, tehes ainult maa oma CV kuhja teine ​​sai jätkub. Parem lähenemisviis on anda pakkuda oma CV rentides manager. Kui see ei ole võimalik, helistada firma ja teada nimi rentides manager, parim viis võtta ühendust tema ja tema postiaadressi.

Järgmine, teha mõned uuringud, kasutades oma võrgu ja saidid nagu LinkedIn rohkem teada rentides manager. Nii võib anda teile täiendavat teavet, mis inspireerib teil muuta oma CV taas või see võib anda teile ideid, kuidas meisterdada kaaskirja jäädvustada rentides manager tähelepanu. Mida enam saab muuta kogu protsess, seda parem.

Kui sa tead, kes läheb lugemine oma CV, kuidas kõige paremini saada oma CV nende kätte ja tean nii palju kui saate umbes otsustaja, saatke oma kohandatud CV otse sellele isikule. Täidetud minna oma järgmise töö võimalust ja kordama kogu protsessi uuesti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *