Kust Õiguspärane Micro Jobs

Posted on

Kust Õiguspärane Micro Jobs

Kui sirvite veebisaite õigustatud mikro töökohtade-väike ülesandeid, mida teha tasulise olema valvel märke töö-at-home petuskeemid. (Näiteks, kas sa pead maksma registreeruda?) On usaldusväärne saite, mis pakuvad kaugemates töökohti, mida tuntakse ka crowdsourcing ja ajas need on osutunud töökindlaks ja lihtsat võimalust teenida lisaraha.

Amazon Mechanical Turk

Üks originaal micro töö tööandjad, Amazon Mechanical Turk loetleb inimluurega ülesanded (TABAMUSTE), et kaug töötajate valida ja täielik tasu eest, mis on määratud taotleja. Saadaval ülesannete hulka pilti ja video töötlemine, andmete kontrollimise ja cleanup, teabe kogumine, andmete töötlemine ja rohkem.

Lisa Tehnilised

Lisa Tehnilised on tõlkimise ja keele lahendusi firma, mis pakub remote mikro töökohti, mis seda nõuab “rahvahange.” Projektid on kõik tehtud arvuti abil ja ulatuvad transkribeerivate audio kasutaja kogemus teadusuuringute sisu hindamisel.

Clickworker

Clickworker kasutab crowdsourcing platvormi jagada ülesandeid kaugetesse vabakutselised. Ülesanded saab teha arvutis või mobiilseadmes ja sisaldab andmeid liigitamine, kopeerige toimetamine, korrektuur, web teadusuuringute, võttes uuringud ja palju muud.

ySense

Töötajate ySense (varem tuntud kui ClixSense) on määratud lihtsaid ülesandeid täita online, koos juhistega. Need ülesanded võivad hõlmata täidab Google otsingud, kategoriseerimine pilte ja palju muud.

EasyShift

Kasutajad saavad alla laadida EasyShift app oma mobiilseadmes ja täielik kodus või asukohapõhiste “vahetuses.” Enamik nihked hulka pildistada objekte kauplustes tarbija kaubamärke otsivad jälgida oma tooteid, ja töötsükkel on tavaliselt 24 tundi.

Joonis Kaheksa

Varem tuntud kui CrowdFlower joonis Kaheksa ütleb oma missiooni on “volitatakse andmed teadlased rongi, test, ja häälestada oma masina õppimise inimese maailmas.” Selle kauge toetajad valida projektide ülesanne seina, mis on regulaarselt uuendatud. Mõned näited ülesannete hulka liigitamine sotsiaalse meedia postitusi, sisu mõõdukalt ja audio transkriptsiooni.

Fiverr

Registreeru nagu “Müüja” Fiverr ja saada osa selle kogukonna vabakutselisi, kes pakuvad tellitavate teenuste nagu graafiline disain, digitaalne turundus, kirjalikult, tõlkimine, video tootmise, tausta kunstilist, programmeerimine ja rohkem. Ostjad on tavaliselt ettevõtjate ja väikeettevõtete, et abi vaja hoone ja kasvab nende ettevõtete.

Field Agent

Agendid alla mobiilirakendus, valida töö, mis on lähedal neile ja seejärel lõpule selle kahe tunni jooksul. Töö võib sisaldada hinna ja kuva tooted kontrollitakse kauplustes, mystery shopping, kontrollida ettevõtte asukohta ja uuringuid.

Gigwalk

Et saada Gigwalker, alla mobiilirakendus ja kehtivad kontserti teie piirkonnas, mis sobivad oma oskusi ja huvi. Enamik kontserti hõlmavad kontrollida, et tooted on kuvatud ja hinnaga õigesti jaemüüjate või turustamise sündmuste tehakse täpselt ja õigeaegne.

Quicktate ja iDictate

Transkribeerida helifaile, mis on alla viie minuti igaüks Quicktate või transkribeerida enam helifaile iDictate; nad mõlemad osa sama firma. Medical transkriptsioon töökohti maksma rohkem kui üldine ones.

Scribie

Scribie on teine ​​audio transkriptsioon teenust. Transcribers töötada eemalt faile, mis on 6 minutit või vähem 2-tunnise töötsükkel.

Skyword

Kirjanikud, videograafidele disainerid ja fotograafid saavad liituda Skyword bassein sisu loojad ja laadige portfelli töö. Sa pead olema vastu võetud kanali enne saate väita ülesandeid või esitada ideid. Pay määrad on määratud kanali omanikele.

Smart Crowd

Varem VirtualBee, Smart Crowd alates Lionbridge küsib potentsiaalsete töötajate registreeruda, vastus küsimustele, ja võtab hindamiste, et määrata nende oskusi. Ettevõte võtab teiega ühendust, kui töö on olemas; Te nõustute ülesandeid, mida soovite, ja neid täita online. Ülesanded hõlmavad andmed teadus-, andmesisestuse, katsetamine ja rohkem.

TaskRabbit

Enamik selle populaarse ülesanne saidi kontserti on inimese tegevusi nagu tarnimise, puhastus ja juhutöid. TaskRabbit on palju ulatuslikum taotlemise protsess kui teised mikro töökohti (mis on tavaliselt väga vähe), kuid töökohti rohkem maksma.

TryMYUI

TryMYUI testijad kontrollida veebisaite kasutades ekraani salvestus ja anda tagasisidet oma kogemustest. Iga test, mis kestab umbes 20 minutit, maksab kindla summa $ 10. Töö tehakse kättesaadavaks testijad põhineb nende demograafia ja nad võivad oodata, et saada paar ülesandeid nädalas.

tajatestide

Sarnaselt TryMYUI, testijate tajatestide makstakse $ 10 kulutada 10 kuni 20 minutit navigeerimise veebilehel ja anda tagasisidet kasutades ekraani ja diktofoni. Töö kättesaadavus põhineb demograafia tester.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *