Parandada Teie Sport Karjääri Cover Letter

Posted on

Parandada Teie Sport Karjääri Cover Letter

Kaaskirjas võimaldab oma isikupära särada läbi, annab teile võimaluse edendada tipphetki oma CV ja end tutvustada, saate kohandada oma sõnumit sõltuvalt tööandja ja annab sulle võimaluse kirjeldada, miks sa oled hästi sobida töö. See on võimas vahend!

Samuti on sinu võimalus näidata oma suhtlemisoskust ja teie pühendumuse taset ja entusiasmi seoses avatud spordi karjääri positsiooni. Siin on mõned näpunäited, et anda oma kaaskirja hoogu:

Isikupärastada Cover Letter

Enamik soovitame maharaiumist oma CV ühele lehele, või vähemalt seda lühendada. Kaaskirjas võimaldab teil pakkuda spetsiifikat, mis ei pruugi näidata üles oma CV.

Kui te teenitud kõigi konverentsil kiitusega jalgpalli ja nüüd sa taotlemise jalgpalli treenimine asendis, kaaskirja pakub võimaluse rääkida sellest kogemusest. Kuigi CV võib vähendada, “Teenitud kõik konverentsil kiitusega jalgpalli,” kaaskirja võimaldab võimaluse rääkida põhjustest sa suutsid täita, et au.

Kui korraldava on oma tugevust, veenduge, et näitab läbi oma kaaskirja. Kui see on loovus, las et oskus näidata läbi professionaalse, kuid stiilne kaaskirja.

Target kaaskirja eriseisund

Ideaalis ei tohiks olla, et teha palju muudatusi oma spordi karjääri jätkata, kuid olema valmis tegema olulisi muudatusi iga kaaskirja. Tohutult erinevad kaaskirja on sageli vaja, kui üks seisukoht te tegelevad on oluliselt erinev teisest Püüad maa.

Keskendu atribuudid, mis aitavad teil olla parim kandidaat. Kui on reklaami või kontakt on näidatud, mida kvalifikatsiooni seisukoht on, vaadata nende kvalifikatsiooni ja tegeleda igaüks. Keskendu miks te ei sobi praegu tööd kui rääkida oma kvalifikatsiooni.

Kui te ei vasta üks kvalifikatsioon, nüüd on teie võimalus selgitada, miks peaks tööandja teha erandi. Oletame nad otsivad viis aastat kogemusi, kuid teil on ainult kolm aastat. Sa võid tähele, “Kuigi ma olen ainult treeneriks keskkooli jalgpalli kolm aastat, ma mängisin kolledži jalgpalli kõik neli aastat ja teenis kõigi konverentsil kiitusega.”

Kindlasti ei valeta või liialdada, kui sa ei taha, et alustada tööd sel viisil, oht kaotada töö üle selles küsimuses tulevikus või on see nagu mure taga meelt.

Sidemed tulevane tööandja

Kui teil on mõningaid isiklikke ühendused tulevane tööandja, siis kindlasti mainida nende kaaskirjas. See võimaldab inimestel lugemine kaaskirja teha, et ühing.

Oletame kandideerite alaealisega liiga pesapalli meeskond pärast ülikooli lõpetamist. Kuigi keskkoolis, siis töötas selle meeskonna järeleandmisi. Ära eelda, et igaüks koheselt tunda oma nime. Pea meeles, et positsioone muuta, ja võib-olla inimene või kaks otsustusprotsessis ei pruugi olla teadlik oma minevikust teenust.

Võibolla oma endise ülemuse, härra Smith, kelle arvamust austatakse, on mainitud, et teile kohaldamisel. Nüüd, kui sa mainisid oma eelmise sidemed klubi, lugeja võib mõelda, “Oh jaa, see on taotlejale hr Smith rääkis mulle.” Samuti kasutavad LinkedIn avastada ühendused ettevõte ei pruugi olla teadlik.

Saavutused

Nii kolledžis ja oma esimese paari aasta jooksul koolist välja, siis on kuhjatakse saavutusi töötavad sportlikud osakonna väikese kooli. Sa otsid liikuda uuele väljakutsele ja oma krediidi nimekiri saavutusi oma CV on pikk.

Kaaskirjas pakub võimaluse esile mõned saavutused, mis kõige paremini kehtib eriseisund te tegelevad. Kui te taotlete sport teavet töö, võite kirjutada, “Sain palju kinni kool, kuid üks ma olen eriti uhke oli kusjuures autasustas Kolledžisport Teave direktorite Assotsiatsiooni 2005. aastal …”

Küsi Intervjuu

Kui olete lühidalt ütles lugeja, miks te oleks väga sobivad tööd, olla kindel, et väljendada oma huvi kohtumine oma tulevase tööandjaga. See näitab taas entusiasmi ja lugejale meenutada, et vaadata oma kontaktandmed.

Kaaskirja Proovi Sport Töö

Barry Alen
1234 Central City
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
E-post: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24. märts 2019

Hr James Jackson, Manager
The Grand Canyon Rafters
123 Riverrun Road
Glendale, AZ 91020

Lugupeetud hr Jackson:

Palun võtke vastu selle kirja ja sellele lisatud CV märgiks minu sügav huvi positsiooni infieldi Coach, mis on avatud Grand Canyon Rafters.

Jooksul viimase 7 aasta jooksul on mul olnud au olles Head Pesapall Coach Desert View keskkooli Tempe, Arizona. Selles ametis olen treeninud üle 50 mängijat, kes on läinud edasi mängida pesapalli kolledžis, madalama liiga ja suurtootjate tasandil, saavutades 4 5A riigi meistrivõistlused, 2 5A riik Teise koha edetabeli ja 6 Regional Championships.

Nagu isiklikult rahuldust, kui ma leida treenimine keskkooliteismeliste, ma igatsen suve põnevust, aidates kaasa madalama liiga pesapalli programmi. Alates 2009 kuni 2012 Ma mängisin nagu püüdja ​​jaoks Glendale Desert Koerad, visates välja jooksjad üritab varastada teise või kolmanda aasta 60% minu katsed. Tahaksin seega väga elevil reisivad koos Grand Canyon Rafters oma infieldi Coach, kasutades minu tõestatud juhendamise oskusi, et aidata kaasa edu oma 2019 suvehooajal ja kaugemalgi.

Minus leiad motiveerivat vagun eluaegne kirg pesapalli täiendab võime tuua välja parim iga mängija. Vilunud kindlaks isiklikke tugevusi ja väljakutsed minu meeskonna liikmed, ma saan aru, kuidas kohandada oma coaching stiili viisil, mis aitab oluliselt kaasa mängija kasvu, parandamise ja edu.

Täname oma aega vaadates selle rakenduse; palun andke mulle teada, kui on mis tahes lisateavet võin anda. Oleksin väga tänulik võimaluse kohtuda teiega küsitlust, ja ma ootan sinult varsti.

Parimate soovidega,

Coach Barry Allen

korrigeeris

Pealegi uuesti lugemist kaaskirja ise, olla kindel, et on usaldusväärne sõber või kaks kirja lugenud. Kui keegi valdkonnas tead saab vaadata kirja, isegi parem. Julgustada neid mitte ainult kaubamärgi kirjavigu, kuid kriitika teie üldine kirja ja soovitada mingeid ideid nad võivad olla.

Ehk siis nõustute, ei nõustu, või tulevad mõned otsus keskel. Aga siis tuleb aktiivselt mõtlema, kuidas oleks parem oma kogemuste ja kvalifikatsiooni. Pea meeles, et sa ei kavatse olla kirjutamise eri kaaskirjad iga konkreetse seisukoha, nii hoolikalt korrektuuri iga kord.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *