Top 10 Strateegiad edukaks Töö Otsi

Posted on

Top 10 Strateegiad edukaks Töö Otsi

Töö otsimine ei ole ainult tööle kandideerimisel ja lootes saada kutsus intervjuus enam. Vähesed inimesed suudavad lihtsalt panna taotluse saada intervjuu, ja maal tööd tänapäeva konkurentsivõimelise, võrgu juhitud tööturul. Kõige edukamad tööotsijatele kasutada erinevaid strateegiaid alates luua sotsiaalne kohalolekust suunatud ettevõtted, et aidata neil seista välja tõrjuda.

Proovige neid tööotsingu strateegiate kiirendada otsingut, leida ühendused, kes saavad appi, saada oma CV märganud, ja äss oma intervjuud nii saad tööpakkumisi.

1. Get märganud Teie Dream Company

Tööturul on ülerahvastatud ja üks tähtsamaid tööotsimise strateegiaid saab kasutada, on veenduda, et teil seista välja tõrjuda ja näidata rentimise juht, et teil on kandidaat, kes kindlasti tuleks valida intervjuus.

2. Otsi õige Jobs

Kasutage töö otsingumootorid leida tööd, kasutades märksõnu, mis vastavad teie huvidele ja asukohta, kus soovite töötada. Kitsendamine otsingukriteeriumid säästa aega, aitab teil keskenduda oma tööotsimise, ja annab teile väga asjakohane töökuulutused vaadata (ja vähem mitte-asjakohane nimekirjad weed läbi).

3. Kohanda oma CV ja kaaskirja

See on oluline võtta aega, et kirjutada sihitud uuesti ja kaaskirjad, mis spetsiifiliselt siduda oma kvalifikatsiooni palkamine kriteeriumid töökohta te taotlete. Rentides juht saab näha, lühidalt, miks ja kuidas, olete kvalifitseeritud tööd. Sul on palju parem võimalus saada intervjuu suunatud CV kui siis, kui talle üldised kirja ja CV.

4. Kasutage oma võrgu

Networking on veel nii, nagu enamik inimesi leida tööd ja tööotsingu strateegiaid te kasutate vaja lisada võrgustiku. Ühenda kõigile teada, sest sa ei tea kunagi, mis kokkupuutel võib olla võimalik, et aidata teil oma tööotsimise või panna teid kursis kellegagi, kes saab.  Liitu LinkedIn Grupid  , et teil on juurdepääs töökuulutused postitatud rühma liikmete ja rohkem inimesi suhelda.

5. Koht hästi Google

Loo profiili LinkedIn ja muud  professionaalne võrgustike saite . Kasutage oma nimi URL, kui võimalik. Kui potentsiaalsed tööandjad otsida veebis need profiilid tavaliselt auaste kõrge, nii et sa annab värbajate, tööandjate ja kontaktid tugev positiivne ja professionaalne mulje sa kandidaat nad peaksid olema huvitatud.

6. Töö Otsi kus ettevõtted rentides

Kui olete teadlik, kui ettevõtted otsivad taotlejad, saate paigutada ise suurendada oma võimalusi saada leitud rentides juhid. Üks neist oluline tööotsimise strateegiaid saab kasutada on keskenduda oma jõupingutused sama töö saite, et ettevõtted kasutavad värvata.

7. Veenduge Ettevõtted leiavad teid

Kui olete läbi tööotsimise, mida on vaja teha see lihtne tööandjatel leida teid võrgus. Tööandjad, kes saab ujutatakse jätkub, kui nad tööpakkumisi, sageli otsima passiivne kandidaadid (kvalifitseeritud kandidaate, kes ei pruugi otsivad tööd, kuid kes võivad olla huvitatud, kui õige töö tuleb mööda). Siin on, kuidas tagada, et ettevõtted saavad leida.

8. Ace tööintervjuu

Tööintervjuu muidugi on see, mida läheb sulle tööpakkumine – või mitte. Võtke aega, et valmistuda. Teadus firma enne kui minna intervjuu, kleit asjakohaselt, praktika automaatvastaja ja küsib intervjuu küsimusi ja teha ühiseid jõupingutusi, et muljet küsitleja oma oskusi, kogemusi, usaldust ja teadmisi.

9. Jälgi Up Pärast Intervjuu

See on tõesti oluline jälgida pärast intervjuu tänades kõigile teile küsitleti. Kandidaadid, kes saadavad aitäh märgib saada tööle sagedamini kui need, kes seda ei tee. Kasutage oma tänamiseks kui võimalust korrata, miks sa oled parim kandidaat. Kui te flubbed vastuse intervjuu käigus, saab kasutada ka oma tänukirja selgitada.

10. Kasuta Töö Otsi Strategies vanemaealiste töötajate vajaduse korral

On strateegiaid vanemate tööotsijate saab rakendada, et aidata kiirendada tööotsimise ja leida tulutoovat ja mõtestatud, tööhõive. Alates vanusest tagamise oma CV ja kaaskirja esiletõstmiseks aastane kogemus positiivne viis läbi neid nõuandeid suunatud aidates küps tööotsijatele maa intervjuud ja saada tööle.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *