Jättes internatuur Early

Posted on

Jättes internatuur Early

Kui jätad internatuuri? Kuigi minu arvates on tavaliselt see, et kui see sisaldab järgmisi 4 kriteeriumid, salli, et kui vähegi võimalik, praegune intern peaks püüdma jääda internatuuri kogemus annab see võime teha professionaalse ühendused ning võimalus lisada asjakohaseid kogemusi oma CV.

Kuna ma usun, et on häid õppetunde stsenaariumi, ma mõtlesin, et ma kirjutan sellest, et inimesed sarnastes tingimustes (sh töökohtade nad ei saa seista) saab hinnata, kui on aeg helistada see sulgub oma internatuuri või tööd.

intern küsimus

“Nüüd, minu küsimus on, kolme kuu ole tegelikult kogeda, mida ma ootasin ja räägi seda tegevjuht rohkem kui üks kord ja asjad ei parane, on see minu jaoks aega, et helistada see sulgub või jääda umbes Lootes lähevad asjad paremaks? Ja kui ma peaks jääma välja, kui kaua ma peaksin kinni umbes teades, et teine ​​võib pakkumise kaovad jaanuar? “

Sel juhul ma arvan, et kirjanik teeb suurepäraseid punkte miks jättes selle internatuuri ei oleks halb. Kohe alguses, see inimene on lõpetanud üliõpilane, kes oli töö ning oli korralik raha suurt kasu ainult lahkuda ja jätkata seda, mida nad arvasid oleks oma “unistuste töö”, kui nad lõpetanud oma “koolitus”, mis võttis kuju tehes internatuuri . Sest keegi otsib tulevikus tööd ja soovivad saada kokkupuude meelelahutus valdkonnas LA, võttes seda tööd kõlas nagu hea mõte.

Aga jooksul viimase 2 kuu jooksul, see internatuuri on osutunud õudusunenägu. Kohe alguses, paljud lubadused, mis tehti ajal intervjuu ei järginud kaudu tööandja. Soovis hageja põnevust järgmise töö koos korraliku palga, hüvitised hea töökeskkond ja võimalus kasvada ettevõtte siseselt. Et olukorda keerulisemaks, ka hagejat intervjueerides teise firma, mis tundus “hämmastav”, kuid see ei pakkunud “glitz ja glamuuri” töötamise kuulsused igapäevaselt, nii et nad lõpuks panna, et tööd hoidke.

Nad otsustasid võtta internatuuri, sest see oli makstud, siis lubas mõned “glitz ja glamuuri,” ja oli potentsiaali töötada viiakse täiskohaga töö pärast internatuuri oli möödas. Et internid “meeleheitel töötasu oli üsna madal ja ei suurendanud oluliselt alles mõned arutelud ja siis jälle pärast võta rolli isikliku abistaja kui täistööajaga töötaja vallandati. Tule uuri välja 2 endiste töötajate seda teed sama tööd ka vallandati. Nad on olnud 10 internid jooksul viimase 2 aasta jooksul ja ainult 3 palgatöölisele.

Kuna isiklik assistent, töötaja on nüüd igav töö töötab kontoris ja näitleja, et nad töötavad otse on palju tööd. On olnud lubadusi tulevikus komisjonitasu kord sündmused toimuvad, kuid seal on olnud midagi mainitud umbes koolitust, kuidas olla edukas kord komisjoni struktuuri on kasutusele võetud.

Õpilane on praegu hädas madala palga ja probleeme tehes ots otsaga kokku tulla, elades LA. Peatudes ” halb praktika ” samas hädas rahaliselt ei ole ilmselt hea mõte sel juhul, eriti kuna õppimine tundub olevat minimaalne koos olematu majanduskasvu teele.

dilemma 

Kirjaniku isa arvab õpilane peaks tegema seda, mida nad arvavad on parim, kuid ema tahab õpilane jääda, sest ta tunneb, et õpilane on maineka tiitli ja seal on võimalus, et asjad lähevad paremaks. Kuigi lugeja on tunne üsna kasutatud ja ärritunud, kuna ettevõte ei ole täitnud oma lubadusi ja ei näi olevat mingit kasvupotentsiaali firma.

Kui soovite andke teada, mida te arvate, palun liitu meiega foorumi näha minu vastus ja andke teada, kui te arvate, see üliõpilane peaks jääda või lahkuda oma internatuuri.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *