Kuidas pehmete oskuste Abi Boost Your Career

Posted on

Kuidas pehmete oskuste Abi Boost Your Career

Enamik ametid nõuavad, et neile, kes töötavad seda on teatud võimeid, mis võimaldavad neil teha oma tööd. Näiteks fotograafid peavad mõistma, kuidas erinevad kaamera seaded ja valgustus mõjuta pilte nad võtavad õpetajad peavad saama kasutada teatud meetodeid õpetada matemaatikat ja lugemist ja arvuti programmeerijad on vaja teada, kuidas kasutada programmeerimiskeeli. Need võimed on tuntud raske või tehnilisi oskusi ja õppida neid üks tavaliselt registreerib mingi haridusprogramm, kus ta saab auditoorset ja sageli praktilise koolituse samuti.

Töötada ükskõik okupatsiooni pead ka, mida nimetatakse pehme oskusi.

Mis on pehme oskused?

Pehme oskused on isiklik iseloomuomadusi või omadused igaüks meist on. Nad moodustavad kes me üldiselt hõlmab meie hoiakuid, harjumusi ja kuidas me suhelda teiste inimestega. Nad on palju vähem materiaalne kui raske või tehnilisi oskusi, ja erinevalt neist, siis ei õpi pehmete oskuste registreerimisega koolitusprogrammi. Võite siiski omandada neid haridus-, töö- ja elukogemusi, kuid see võtab ühiseid jõupingutusi oma osa. Oletame näiteks, siis on kohutav hallata oma aega, kuid leiavad end registreerunud klassi, mis nõuab teil täita mitmeid projekte.

Kui sa tahad teha hästi pead parandada oma aega juhtimisoskuse, et täita oma tähtajad. Sa võid õppida, kuidas paremini hallata oma aega nõu teaduskonna ja kaasõpilastega või lugemine kasulikud artiklid. Siin on mõned liiki pehme oskusi.

 • Verbaalne suhtlemine: Inimesed hea suuline suhtlemisoskus on võime edastada teavet teistele rääkides.
 • Isikuomadused: Võttes hea suhtlemisoskus tähendab, et üks ei ole ainult võime suhelda teiste kuid on valmis kuulama inimesi ilma nende üle kohut mõista, jagada ideid ja pigi, kui töökaaslastega vajad abi.
 • Kirjutamine : Hea kirjutamisoskust võimaldab teil seotud teavet, kasutades kirjasõna.
 • Probleemide lahendamise ja kriitilise mõtlemise: Probleemi lahendamine on võime tuvastada probleem ja siis tulla võimalikke lahendusi. Kriitilise mõtlemise oskusi võimaldab teil hinnata iga võimaliku lahenduse, kasutades loogika ja põhjendused, et määrata, milline neist on kõige tõenäolisem, et olla edukas.
 • Aktiivne kuulamine: Hea kuulaja pingutama, et aru saada, mida teised ütlevad, katkestades vaid vajadusel küsida küsimusi, mis aitavad välja selgitada teabe ühist.
 • Aktiivne õppimine: aktiivseks õppijaks on valmis ja võimeline omandama teadmisi ja seejärel rakendada seda oma töö.
 • Organisatsiooniline: Need, kes on tugev organisatsioonilised oskused tea, kuidas läheneda süstemaatiliselt iga ülesanne.
 • Time Management: Need, kes on hea juhtimisel oma aega teada, kuidas ajastada oma ülesandeid, et viia projekte vastavalt tähtaegadele. Nad on hea esikohale oma töö.
 • Meeskonnamängija: Need, kes on meeskonna mängijad on ühistu ja võib olla juhid või osalejad, nagu nähakse olukorda käepärast. Nad on valmis jagama vastutust teiste meeskonnaliikmetega, kas see tähendab, et võttes krediiti edu või vastutuse ebaõnnestumisi.
 • Professionaalsus: See omadus on raske määratleda, kuid see on väga ilmne, kui keegi on puudu see. See on ilmselt üks tunnus, et iga tööandja soovib, sõltumata sellest, mida sa teed või kus te töötate. Professionaalsus hõlmab paljusid asju, sealhulgas ilmumise ajal, viisakas, olles üldiselt meeldiv ja kasulik, riietuskabiinid asjakohaselt ja vastutuse võtmist oma tegude eest.
 • Lugemine Arusaamine: üksikisikute tugevat loetu mõistmine oskusi on vähe raske mõista sisu kirjalikke materjale.
 • Paindlikkus ja kohanemisvõime: Inimesed, kes on paindlikud ja kohandatavad reageeri hästi muutusi oma töö ja töökeskkond. Nad on positiivne võib-do suhtumine midagi, mis visatakse oma teed.

Miks sa vajad pehmete oskuste?

Iga elukutse sa ei mõtle nõuab, et teil on konkreetseid iseloomuomadusi, kas sa oled arst, kes peab olema suurepärane suhtleja selleks, et edastada teavet oma patsientide koristaja, kes peab olema hea suhtlemisoskus, nii et ta saab koos oma töökaaslastega või näitleja, kes peab olema püsiv vaatamata silmitsi tagasilükkamise üle ja üle. Oluline on tähele panna, et pehme oskused on ülekantavad ametid. Kuigi teil võib olla minna tagasi kooli, et õppida uusi tehnilisi oskusi kui muudad karjääri, võite alati võtta oma pehmete oskuste teiega, sest need on hinnatud erinevates valdkondades.

Lisaks sellele, mida on vaja oma elukutse, tööandjate ka oodata, et teil on teatud iseloomujooned. Lihtsalt pilk tahes tööpakkumises ja näed pesumaja nimekiri kvalifikatsiooni, mis sisaldab mitte ainult tehnilisi oskusi, mida vaja teha tööd, kuid omadusi nagu “väga hea suhtlemisoskus,” “tugev organisatsiooniline oskus”, “meeskonna mängija” ja ” tugev kuulamine võime “loetletud seal hästi. Isegi kui teil on tehnilisi oskusi vaja tööd, kui te ei suuda tõestada, et teil on teatud tunnused siis ilmselt ei saa tööd.

Veenduge, et teie CV nimekirjad saavutusi, et näidata soovitud pehmete oskuste ja et te ka leida võimalusi, kuidas neid arutada ajal tööintervjuu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *