Tehnilised töökohad: infotehnoloogia (IT) töökohad

Posted on

Tech Jobs: Jobs in Information Technology (IT)

Plahvatuslik töökohtade kasvu infotehnoloogia tööstus hakkas peaaegu kaks aastakümmet tagasi, ja see on vaevalt aeglustunud. Kuigi ” dot pomm ajastu ” 1990. aastate lõpus läbi 2000-ndate alguses tegi oma õiglase osa kahju, uuemaid alanud majanduslangus 2007. aasta detsembris ja lõppes juunis 2009. vaevu isegi aeglustunud see maha.

Nii huvitav kui see on vaadata minevikku, aga õppida tervist tulevikus selles valdkonnas on palju olulisem inimeste arvestades infotehnoloogia tööd.

Seal on väga hea uudis, et esiküljel kui teil on üks neist, või kui sul on juba tööd selles valdkonnas. USA Bureau of Labor Statistics ennustab jätkuvalt keskmisest suurem töö kasv tehnoloogia sektoris üle järgmise mitu aastat.

Vastutab selle kasvu muutuvad tehnoloogiad ja organisatsioonide kohanemise neist. Näiteks suurenenud kohandamine cloud computing ja küberjulgeoleku viib tööhõive suurenemine ja tõusu muid tehnoloogiaid, sealhulgas tervishoiu IT, mobiilside võrkude ja andmehaldus aitab kaasa ka tugev väljavaade infotehnoloogia valdkonnas.

Põhifaktidest IT tööstuse

 • Alates 2014 oli 3,9 miljonit inimest töötavad IT ametid. See hõlmas töötavate arvutisüsteeme disaini ja sellega seotud teenuste sektori – mida me tavaliselt nimetame IT-tööstuses – samuti üksikisikute teed tehnoloogia seotud töökohtade teistes valdkondades.
 • Tööhõive töötavate inimeste IT ametid kasvab 12 protsenti alates 2014. kaudu 2024. 488500 töökohta lisatakse sel perioodil.
 • Traditsiooniliselt on olnud vähene mitmekesisus selles valdkonnas. Naised ja vähemused on tõsiselt alaesindatud. Arvukus valged, aasialased, ja meeste tööd selles valdkonnas, samal ajal suhteliselt vähe afroameeriklaste, Latiinod ja naised teevad, kui võrrelda teiste era-tööstuses ( ” Mitmekesisus High Tech ” USA Equal Employment Opportunity komisjon.)
 • Ettevõtted, mis hõlmab IT tööstuse on üksused, mis pakuvad kohandatud programmeerimine, arvutisüsteemide projekteerimine, arvuti kinnisvarahooldus ja muud arvutiga seotud teenused. IT töökohti võib leida väljaspool seda tööstuses samuti. Industries et rendi tech töötajate hulka teavet, haridusteenused, haldus- ja tugiteenuste, traadiga telekommunikatsiooni, valitsuse rahandus ja kindlustus, tarkvara kirjastamine, ja äriühingute juhtimise ja ettevõtete.
 • Kuigi seal on infotehnoloogia töökohti üle kogu riigi, enamik võimalusi koondunud teatud valdkondades. Top USA linn tech tööhõive on Raleigh-Durham, Põhja-Carolina. Muud kohad, kus saab kaaluda ümber , et parandada oma võimalusi leida tech töö on Nashville, Tennessee; Austin, Texas; ja Fort Collins, Colorado.

Tech Karjäär

Kui soovid liituda IT-tööstuses, sul on palju võimalusi.

Vaatame kõigepealt heita pilk arvuti ja infotehnoloogia ametid. Kuigi paljud inimesed neid elukutseid töötavad IT-tööstuses, palju ka tööd teistes sektorites. Mis teeb need ametid ahvatlev, lisaks oma suurepärast tööd väljavaated, on potentsiaalne tulu. IT spetsialistid teenis keskmine aastapalk on $ 82.860 mai 2016. Võrdle seda keskmise palga kohta $ 37.040 kõigi ametid.

Arvuti ja IT ametid on tehniline töö, mis hõlmavad asju nagu tehnoloogia rakendamise projekteerimine arvutivõrgud, kodeerimine, ja arendada tarkvara ja veebilehtede.

Üheksa ametid allpool on suurepärased väljavaated.

 • Arvuti ja info teadur
 • Arvutivõrgu Arhitekt
 • Computer Support Specialist
 • Computer Systems Analyst
 • Andmebaasi administraator
 • Infoturbe Analüütik
 • Võrgu-ja Computer Systems Administrator
 • Tarkvara arendaja
 • Veebiarendaja

USA Bureau of Labor Statistics ennustab tööhõive kasvu, mis on kas kiiremini kui või palju kiiremini kui keskmine kõikide ametite perioodi, mis algas 2014. aastal ja lõpeb 2024. Ei ole mingit põhjust me ei peaks ootama selle suundumuse jätkata ka tulevikus, kui tehnoloogia areneb pidevalt ja eksperdid, kes teavad, kuidas luua ja rakendada seda on vaja. Nimelt puudub selles nimekirjas on arvuti programmeerijad, okupatsiooni kogevad 8 protsenti langus 2024.

IT spetsialistid töötavad iga tööstusharu sa ei mõtle, kuid need on, ei ole üllatav, kõige paremini esindatud infotehnoloogia valdkonnas. Nad moodustavad 56 protsenti kõigist selle valdkonna töötajatele, kuigi.

Aga teine 44 protsenti? Nad on juhid, raamatupidajad , haldus- töötajate hulgi- ja tootmine müügiesindajad , reklaamimüügi esindajad , klienditeeninduse esindajad ja teised töötajad, et ettevõtted vajavad toimimiseks.

Kui te ei ole arvuti orienteeritud karjääri, miks peaks teie arvates töötavad IT tööstuse? Making see valik võimaldab teil nautida kasu, et tulla oma edu. Non-tech töötajad, nagu need, kelle töö on seotud arvutite, saada ka nautida kõrge tööhõive ja palga.

Top Tech Tööandjad

Kui soovite karjääri infotehnoloogia tööstuse, miks mitte seada oma vaatamisväärsuste kõrge? Teil võib olla parem võimalus saada tööd väiksema firma, kuid teie lõppeesmärk saab tööd üks suur tööstuse mängijad. Siin on mõned neist.

Mõtle esmalt ettevõtted kõrgeima tulu. Need on top tech ettevõtted Fortune 500:

 1. õun
 2. Hewlett-Packard Company
 3. IBM
 4. Amazon
 5. Microsoft
 6. Google

( ” Top Technology Ettevõtted on Fortune 500 “. Fortune .

2015)

Järgmine, siin on nimekiri kiiremini kasvavaid tech ettevõtted – sest kui sa lähed on karjääri kiiresti kasvav tööstusharu nagu IT, miks mitte eesmärk tööpostile ettevõte, mis on äärmiselt paljutõotav tulevik? Kõige kiiremini kasvav tech ettevõtted, vastavalt Forbes, on:

 1. LinkedIn
 2. õun
 3. Qlik Technologies
 4. athenahealth
 5. EQUINIX
 6. Ebix

( ” Fast Tech 25 .” Forbes. 2017)

Tech töötajate päeva on tavaliselt pikk. Võttes tööandja, et kohtleb oma töötajaid hästi teha seekord meeldiv. Vastavalt töötajate ülevaateid, need on parim tech ettevõtted töötada:

 1. Facebook
 2. Google
 3. World Wide Technology
 4. Fast Enterprises
 5. LinkedIn
 6. Adobe

( ” 25 Best Tech Ettevõtted töötada 2016. aastal sõnul Töötajad .” Business Insider . 6. detsember 2016)

Kuidas ma tean, et Infotehnoloogia Karjäär on õige

Kui soovite, et karjääri infotehnoloogia, oma valikuid on palju: võid jätkata IT okupatsiooni IT-tööstuses, IT okupatsiooni teises tööstuses või mitte-tech okupatsiooni IT-tööstuses. Seal peaks olema midagi siin teie jaoks, sõltumata sellest, mida karjääri sobib põhineb teie võimeid, huvisid ja muid isiklikke omadusi.

Kas on midagi, et ei meeldi? Kui lihtne 9-5 töö on, mida sa pärast, siis peaks kaaluma teistsugust valdkonnas. IT töötajad töötavad sageli pikki tunde. Umbes 20 kuni 25 protsenti töötajate ametid loetletud tööd rohkem kui 40 tundi nädalas. Ja sõltuvalt oma konkreetse eriala, siis võib olla, et veeta aega valvekorra puhul hädaolukorra tekkimisel, et ainult oma teadmisi saab lahendada.

Haridus ja koolitus

Kuidas teil valmistuda IT karjääri mängib suurt rolli teie edu. Nagu iga karjääri, siis on vaja omandada raske oskused, mis võimaldab teil teha oma tööd. Paljude elukutsete tähendab see teenida bakalaureusekraadi. Sa peaksid osalema tugev tehniline kolledži programmi .

Pidevalt muutuvas valdkonnas nagu see üks, siis on alati uuendada oma oskusi. Mis need pikad töötunnid, siis võib olla vähe aega seda teha. Võttes online-kursused aitab teil hoida oma oskusi up-to-date.

Sertifikaadid on üsna väärtuslik IT-tööstuses. Need on tõend, et tööandjad, et olete kvalifitseeritud täita teatud tööd. Tavaliselt erialaliitude ja tarkvara ettevõtted kontrollivad sertifitseerimise protsessi, mis nõuab kandidaadid sooritama eksami pärast õppimist oskus, arvuti keeles või programmi. Võttes õigus volikirja ei saa sind rohkem konkurentsivõimelisi tööotsijana või professionaalse püüab edendada parema palgaga ja vastutusrikas positsioon.

Milline sertifikaadid peaks teil? Aeg ja raha sunnib teid kitsendada oma valikuid. See on parim minna pärast need, mis paneb sind kõige konkurentsivõimelisemaks kuumim tehnoloogiaid. Näiteks, kui soovite ehitada oma karjääri suur andmed , võite jätkata nende sertifikaadid:

 • Cloudera Certified administraator Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: Andmed Teadlane (CCP: DS)
 • Cloudera Certified Professional Andmed Engineer

Milliseid oskusi sa vajad?

IT professionaal, siis võib olla vaja teadmisi arendusvahendeid, programmeerimiskeelte ja operatsioonisüsteemides. On võimatu teada kõike, kuid hea koht alustamiseks on koos suure nõudluse oskusi nagu Unix operatsioonisüsteemi, Linux operatsioonisüsteemi ja Java programmeerimiskeelt.

Teades erinevaid programmeerimiskeeli aitab aidas teile kõrge tulu. Alustada kõige pöörates keeles , sealhulgas Ruby, Eesmärk C ja Python.

Tööle: Kuidas leida IT Töö

Kui otsite infotehnoloogia töö, mida saab kasutada üldise tööotsimise veebilehed nagu Indeed.com . Sealt leiate töökuulutused väljapraagitud erinevatest allikatest, sealhulgas teiste tööd loetletakse saidid ja firma veebilehed. Ka tööandjad post töökohta otse Tõepoolest. Lisaks saate jagada oma CV on nii tööandjate otsib keegi oma kvalifikatsiooni võib leida.

Võite kasutada ka nišisaidil mis on spetsiaalselt töövõimalused IT-tööstuses. Kasu kasutades saidid nagu see on, et see võimaldab teil kitsendada oma fookust ja kulutada oma aega efektiivsemalt.

Networking on oluline, kui tegemist on asukoha avatud positsioone. Kui te ei ole LinkedIn , siis peaks olema. See võimaldab teil ühendada inimesi oma valdkonnas või neile, kes teavad inimesi, kes on.

Peenelt häälestatud CV või elulookirjeldus , kuigi see ei saa te tööle, saavad potentsiaalne tööandja teate teile. Online portfelle ei tohi võtta veebidisainerid ja arendajad , kes vajavad uhkeldama oma tööd. Kui sa üritad ehitada vabakutseline karjääri, siis peaks saama kliendi iseloomustused .

Kuigi CV või portfelli jõuad potentsiaalne tööandja tähelepanu, oma tegevuse juures tööintervjuu saan teid tööd sa soovid. Nagu iga elukutse, siis tuleb alati valmistuda tööintervjuuks ja mõelda, kuidas sa vastata võimalike küsimus – sealhulgas ebaseadusliku ones .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *