Kuidas kirjutada Sport Karjääri Jätka

Posted on

Kuidas kirjutada Sport Karjääri Jätka

Üks asi sportlaskarjääri, et sa kas juba teavad või varsti aru, et paljud inimesed on huvitatud nende seisukohti.

Selle tõttu on oluline, et kirjutada spordi karjääri, mille ühendab tulevane tööandja. Tavaliselt spordi karjääri tööandjate saada sadu jätkub, kui positsioon avab. Veenduge, et teie CV paistab silma.

Siin on mõned ideed kirjutamiseks tõhus CV koos mõned konkreetsed ideed spordi karjääri jätkata.

Loetelu Kontakt

Alustage oma CV kontaktandmed. Eesmärgiks on tavaliselt maa intervjuu. Emissioon seda teavet ülaosas oma CV peaks osutuda kasulikuks. Kui olete võita tulevane tööandja ülejäänud oma CV, nad vajavad seda teavet teiega.

See on üks kategooria oma CV, kus see on oluline olla põhjalik. Nimekiri oma aadress, eri telefoninumbreid, kuhu pääseb, samuti e-posti aadressid ja link oma LinkedIn profiili.

Olema selge ja täpne

Võttes aega, et korraldada oma CV, tulevane tööandja näed, et oled inimene tõhus suhtlemisoskus, kes uhkusega teha hea esimene mulje ja on kirg tööstuses.

Üks eesmärk oma CV on haarata lugeja tähelepanu. Üks viis seda teha on loetleda 09:55 saavutusi õigus ülaosas. Need teemad võivad saada üksikasjalikumalt allpool on CV, kuid paneb need esimese rüütama tähelepanu.

Korralda oma CV kategooriates. Selline lähenemine aitab lugeja protsessi teabe ja hiljem olla tõhus viide materjali. Enamiku spordi karjääri positsioone, ühe või kahe-leht CV peaks piisama. Kui CV töötab kaua, kombineeri kogemusi või lõigatud kogemusi, et on vähe pistmist praeguse positsiooni sa taotleb.

Uuenda Sageli

Nagu oma töö või hariduse kogemusi muutus veenduge mitte ainult tähele neid oma CV kuid reorganiseerida oma CV rõhutada muutused, mis kajastavad kõige paremini oma praegust kvalifikatsiooni. Ärge lihtsalt tack üks töö teise järel. Outline saavutusi, mis kõige paremini kehtib taotletava positsiooni, millele järgneb vähemal saavutusi. Kui loendi muutub pikk, kombineeri kogemusi või kustutada neid kõiki koos.

Tee õigesti

Ärge liialdada oma saavutusi. Tööandjad ei kavatse võtta aega, et uurida täpsust oma CV. Veenduge, et fakte oma kogemusi on täpne ja väljendatud täpselt.

Võtke aega, et uuesti lugeda oma CV leida ühtegi kirjavigu või grammatilisi vigu. Samuti on kolleeg või sõber läbivaatamise oma CV seda tüüpi vigu.

Väljendades oma saavutusi, konkreetsed, kuid ei liialda. Näiteks, kui teie osakonna paranenud hooaja piletimüük, sisaldavad täpset protsent hooajapileti müük kasvas samuti oma rolli, et parandamisele.

Tweak konkreetse töökoha või

Nagu te taotleda spetsiaalset spordi karjääri töö, kohandada oma CV, et tõsta esile kogemusi, mis parimal viisil väljendavad miks sa oled parim inimene selle kättesaadavaks spordi karjääri positsiooni.

Väljenda ennast

Esitus ja sisu teil arendada, lase oma isikupära Shine. See aitab tulevane tööandja mäleta oma CV ning aitab teil seista välja tõrjuda. See on eriti oluline sportlaskarjääri, kus paljud inimesed sageli tegelevad samas asendis.

Näide Jätka jaoks Sports Töö

Barry Allen
1234 Cactus Kohtu
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
E-post: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

kvalifikatsiooni kokkuvõte

Andekas ja rekordi-Pesapall Coach 7 aastat kogemusi suunavad keskkooli meeskonnad jagatud meistrivõistlustel.

  • 3-time AzBCA riigi Coach of the Year, 2-time ABCA District Coach of the Year
  • AzBCA Hall of Fame, Arizona Treenerid Hall of Fame, National High School Baseball Hall of Fame
  • 3 aastat edu püüdja ​​madalama liiga meeskond, Glendale Desert Dogs
  • 2 hõbemedali võitu College pesapalli World Series

Professionaalne kogemus

DESERT VIEW HIGH SCHOOL, Tempe, AZ
Head Pesapall Coach , 9/2012 kuni praeguseni
koolitamiseks ja motiveerimiseks Pesapallivõistkonnad piirkondlike, piirkond, ja riigi meistrivõistlustel edu. Koordinaatide infield, pitching ja lööb treeningud ja kliinikute abitreener ja vabatahtlike treenerite; korraldada meeskonna reisida, kontrollida mängijate ajal ära mängud, jälgida toibumine mängu või praktika vigastuste ning peab sidet kolledži talent skaudid.

  • Ehitatud ja juhitud keskkooli pesapalli meeskond saavutada 4 5A riigi meistrivõistlused, 2 5A riik Teise koha edetabeli ja 6 Regional Championships.
  • Saavutatud 128 kokku võitu ajal positsiooni ametiaja.
  • Treenitud üle 50 mängijat, kes jätkasid kolledž, madalama liiga või Major League pesapalli.
  • Reklaamitud ühe aasta jooksul tööle nagu abitreener Head Coach asendis.

GLENDALE DESERT KOERAD, Glendale, AZ
püüdja , 07 / 2009-8 / 2012
Mängitud madalama liiga pesapalli, olles püüdja kolm hooaega. Õppis tavasid, tuurid meeskond ning osales kampaaniasündmused.

  • Koordineerib ja juhib noorte treeninglaagreid ala algkool ja põhikoolis mängijad Camelback Ranch.
  • Edukalt viskas teise koha välja üritab varastada teise või kolmanda 60% katseid.

haridus

Bachelor of Science füüsika-
Lõuna-California ülikooli Los Angeles, CA

Pesapall MVP 2007. ja 2008.; 2008 Hõbemedal ja 2007. hõbemedal, College pesapalli World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *