Hüvasti kiri hüvasti kolleegidesse

Posted on

Hüvasti kiri hüvasti kolleegidesse


Kui olete jättes oma töö, võtta aega, et talle hüvasti kirja kolleegidega olete töötanud. See on hea mõte mitmel põhjusel. See on alati hea lahkuda tööd heades.

Inimesed, kellega koos töötanud on oluline osa teie võrgu ja võib olla kasulik kontaktid on tulevikus. Näiteks võivad nad olla aitab teid karjääri mingil moel, nagu teile pakkuda viide, pakkudes teile mõned tööd viib kui otsite või tutvustab teile keegi võiksite suhelda.

Koos kõigi nende põhjused, hüvasti on lihtsalt viisakas asi, mida teha.

Vihje : Sõltumata teie lahkumise põhjus, on oluline lahkuda lahke ja professionaalne teadmiseks.

Näpunäiteid Farewell Letter

Review näpunäiteid, kuidas kirjutada hüvastijätt kirja, mida lisada see, mida mitte öelda, ja kui seda saata. Samuti vaadake näiteid, mida saab kasutada lähtepunktina oma kirjad ja e-kirju.

Saada seda enne lahkumist. Saada oma e-posti või kirja päev või kaks enne kui sa lahkud. Sa tahad anda enda ja oma kolleegide piisavalt aega hüvasti. Kuid ärge saatke oma kiri enne, kui olete enamiku oma tööülesandeid. See võimaldab teil keskenduda hüvasti viimasel päeval või tundi.

Isikupärastada kirja. Mõtle õmblemine iga kirja üksikisiku, mitte saates mass sõnum. Aadress iga inimese nameand, võimaluse korral sisaldama anekdoot või muu isiklik sõnum peegeldab oma aega koos.

Märkus: Ainult saata kirju inimesed olete töötanud. Eriti kui sa tööl suur firma, siis ei taha saata sõnumit kõigile (kui olete töötanud koos kõigi neist).

Ütle aitäh.  See kiri on teie võimalus väljendada tänulikkust mingit abi või mentorluse ette. Sa võid ka väljendada, kui palju olete nautisin oma kolleegidega.

Kaasa kontaktandmed. Anda teavet selle kohta, kuidas oma kolleegidega saab teiega, kui olete jätnud. E-posti aadressi (mitte-töö e-posti) ja / või telefoninumber. Sa võid ka oma LinkedIn profiil aadress.

Hoidke see positiivne. Jällegi eesmärgiks kirja on pidevas ühenduses oma endise kaastöötajad; sa ei taha jätta halva mulje.

Hoidke see lühike. Kirjutage mitte rohkem kui paar lõiku. Koos tänama ja sealhulgas oma kontaktandmed, võiksite mainida oma tulevikuplaane. Kuid seda, hoida see lühike ja punkt.

Ühendage LinkedIn. Kui te pole seda juba teinud, suhelda oma töökaaslastega LinkedIn. See aitab teil püsida ühenduses pärast jätad.

Kasutage kirja näidis.  Võite kasutada proovi hüvastijätt kirja või e-kirja, mis aitavad teil kirjutada oma hüvasti teadmiseks, et töökaaslastega. Kuid kindlasti muuta üksikasjad sõnum vastavalt oma konkreetsele olukorrale.

Sample Farewell Letter

Kallis John,

Tahtsin võtta hetk aega, et sa tead, et ma lahkun positsiooni ABC Corporation. Ma alustame uue positsiooni XYZ Company järgmisel kuul.

Olen söönud minu ametiaja siin, ja ma hindan on olnud võimalus töötada koos teiega. Täname toetust, juhendamist ja julgustust olete andnud mulle ajal mu kell ABC Corporation.

Kuigi ma igatsen oma kolleegide ja ettevõtte, ma ootan seda uut väljakutset ja algab uus etapp minu karjääri.

Palun kursis hoida: I pääseb minu isiklik e-posti aadress (samantha83@gmail2.com), LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) või minu mobiili (555-555-2222).

Tänan kõike. Ma soovin sulle kõike parimat.

Lugupidamisega,

Samantha

Saatmine e-postiga Farewell Letter

See on sageli hea mõte saata kirja e-posti teel. See võimaldab oma kolleegidega saada sõnum kiiresti. See aitab ka teil kergesti kohandada iga sõnumi individuaalsuse saaja.

Vihje : Kui saadate oma hüvastijätt sõnum e-posti teel, oma nimi ja põhjus olete kirjalikult teemareal sõnumi, et aidata tagada, et teie e-posti saab avada.

Siin on näited, mida võite kirjutada:

  • Teema:  Eesnimi Perekonnanimi – hoidmist
  • Teema:  Eesnimi Perekonnanimi värskendamine
  • Teema:  Eesnimi – Moving On
  • Teema:  Eesnimi värskendamine
  • Teema: Uudised Eesnimi Perekonnanimi

Näide Farewell Saatke teade

Teema:  Tyrone Garrett – värskendamine

Lugupeetud Linda,

Kirjutan teile teada, et ma pensionile lõpus kuus.

Olen nii nautisin siin neid viimase kümne aasta jooksul. Ma olen tänulik selle eest, et oli võimalus töötada koos teiega. Ma ei unusta kunagi oma headus ja professionaalsus, kui me töötanud meeskond projektid koos.

Minu naine ja ma kolite Seattle kolme kuu; Loodan siiski, et hoida ühendust. Jõuate mind mu e-posti aadress (tgarrett@email.com) või minu mobiiltelefon, 555-555-5555.

Tänan teid veel kord kohutav kümme aastat. Soovin teile kõike head ja loodan sidet.

Lugupidamisega

Tyrone

Parim viis edasi liikuma Töö

Võtke aega, et hüvasti: Sõltumata sellest, miks sa liikuma, hüvasti kõik inimesed, kes on toetanud sa tööl.

Jagage oma kontaktandmeid: Lisage oma isiklikud kontaktandmed kõikides saadetud vastavuse oleks lihtne saaja sidet.

Hoidke see täpne: Teie hüvastijätt kirju ei pea olema pikk. Paar on lõikude palju.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *