Atvadu vēstule atvadoties kolēģiem

Posted on

Atvadu vēstule atvadoties kolēģiem


Kad esat atstājot savu darbu, veltiet laiku, lai nosūtīt atvadu vēstuli kolēģiem esat strādājuši ar. Tā ir laba ideja, daudzu iemeslu dēļ. Tas vienmēr ir labi atstāt darbu labi saprotas.

Personas, kuras strādāja ar ir svarīga daļa no jūsu tīkla un var būt noderīgi kontakti, kas ir nākotnē. Piemēram, tie varētu palīdzēt jums ar savu karjeru kaut kādā veidā, piemēram, nodrošinot jūs ar atsauci, kas piedāvā Jums dažas darbu, noved, ja jūs meklējat, vai ieviešot jums kāds cits jūs varētu vēlēties, lai tīkls ar.

Kopā ar visiem šiem iemesliem, sakot ardievas ir vienkārši pieklājīgs lieta darīt.

Padoms : Neatkarīgi no jūsu iemesls atstājot, ir svarīgi atstāt uz veida un profesionālu piezīmi.

Padomi Writing atvadu vēstule

Pārskatiet padomus par to, kā uzrakstīt atvadu vēstuli, ko iekļaut to, ko nedrīkst teikt, un tad, kad to nosūtīt. Arī pārskatīt piemērus, jūs varat izmantot kā sākuma punktu savām vēstulēm un e-pasta ziņojumus.

Nosūtiet to, pirms jūs atstāt. Nosūtīt e-pasta ziņojumu vai vēstuli dienu vai divas pirms jūs atstāt. Jūs vēlaties, lai dotu sev un jūsu kolēģi pietiekami daudz laika, lai atvadīties. Tomēr nesūtiet savu vēstuli līdz esat pabeidzis lielāko daļu savu darba uzdevumu. Tas ļaus jums koncentrēties uz atvadoties pēdējā dienā vai laikā.

Personalizējiet savu vēstuli. Apsveriet pielāgot katru burtu uz individuālu personu, nevis izsūtot masveida ziņu. Adrese katru personu, nameand, ja iespējams, ietver anekdoti vai citu personisku ziņojumu, kas atspoguļo jūsu laiku kopā.

Piezīme: sūtīt tikai vēstules cilvēkiem, jums ir strādājuši ar. It īpaši, ja jūs strādājat liels uzņēmums, jūs nevēlaties, lai nosūtītu ziņu visiem (ja vien jūs strādāja ar visiem no tiem).

Say paldies.  Šī vēstule ir jūsu iespēja, lai izteiktu pateicību par jebkuru palīdzību vai mentorus sniegta. Jūs varētu arī izteikt, cik daudz jūs esat patika strādāt ar saviem kolēģiem.

Iekļaut kontaktinformāciju. Sniegt informāciju par to, kā jūsu kolēģi var sasniegt jums, kad jūs atstāt. Iekļaujiet e-pasta adresi (ne-darbs-pasta) un / vai tālruņa numuru. Jūs varētu iekļaut arī jūsu LinkedIn profila adresi.

Paturiet to pozitīvi. Atkal mērķis vēstulē ir palikt savienotas ar jūsu bijušajiem kolēģiem; jūs nevēlaties atstāt sliktu iespaidu.

Saglabājiet to īss. Rakstiet ne vairāk kā pāris punktu. Kopā ar pasakot paldies un savu kontaktinformāciju, ieskaitot, jūs varētu vēlēties, lai pieminēt savus nākotnes plānus. Tomēr papildus tam, saglabātu to īss un uz vietas.

Connect uz LinkedIn. Ja jums vēl nav, izveidot savienojumu ar saviem kolēģiem par LinkedIn. Tas palīdzēs jums palikt savienots pēc aiziešanas.

Izmantojiet vēstules paraugu.  Jūs varat izmantot paraugu atvadu vēstuli vai e-pasta ziņu, lai palīdzētu jums rakstīt savu ardievas piezīmi kolēģiem. Tomēr, pārliecinieties, lai mainītu informāciju par ziņu, lai atbilstu jūsu konkrēto situāciju.

Paraugs atvadu vēstule

Mīļais Džon,

Es gribēju, veltiet laiku, lai jūs zinātu, ka es esmu atstājot savu nostāju ABC Corporation. Man būs sākot jaunu pozīciju XYZ Company nākamajā mēnesī.

Man patika mans īpašumtiesības šeit, un es novērtēju, kam bija iespēja strādāt ar jums. Paldies par atbalstu, virzības un iedrošinājumu jūs sniedzāt man laikā mans laiks ABC Corporation.

Pat ja es garām kolēģiem un sabiedrību, es ar nepacietību gaidu šo jauno izaicinājumu un sākt jaunu posmu savā karjerā.

Lūdzu sazināties: Es var sasniegt manu personīgo e-pasta adresi (samantha83@gmail2.com), LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) vai uz manu mobilo tālruni (555-555-2222).

Vēlreiz paldies par visu. Es vēlu jums visu to labāko.

Ar cieņu,

Samantha

Nosūtot e-pastu atvadu vēstule

Tas bieži vien ir laba ideja, lai nosūtītu vēstuli pa e-pastu. Tas ļaus jūsu kolēģiem, lai saņemtu ziņu ātri. Tas arī palīdzēs jums viegli pielāgot katru ziņojumu, lai ietilptu individuālo saņēmēju.

Padoms : Kad jūs sūtiet savu atvadu ziņu pa e-pastu, norādot savu vārdu un iemeslu jūs rakstāt tēmas rindā ziņojuma, lai palīdzētu nodrošināt, ka jūsu e-pasta kļūst atvērts.

Šeit ir piemēri tam, ko jūs varētu rakstīt:

  • Temats:  Vārds Uzvārds – Uzturēšanās Touch
  • Temats:  Vārds Uzvārds atjaunināšana
  • Temats:  Vārds – Moving On
  • Temats:  Vārds atjaunināšana
  • Temats: Ziņas no Vārds Uzvārds

Sample Atvadu pasts Ziņa

Temats:  Tyrone Garrett – Atjaunināt

Cienījamie Linda,

Es rakstu, lai jūs zinātu, ka es esmu pensionējas pēc mēneša beigām.

Man tik patika strādāt šeit šos pēdējos desmit gados. Es esmu pateicīgs par to, ka bija iespēja strādāt kopā ar jums. Es nekad neaizmirsīšu jūsu laipnību un profesionalitāti, kad mēs strādājām pie komandas projektiem kopā.

Mana sieva un es būs pāriet uz Seattle trijos mēnešos; Tomēr es ceru, ka, lai saglabātu kontaktus. Jūs varat sasniegt mani uz manu e-pasta adresi (tgarrett@email.com) vai uz manu mobilo tālruni, 555-555-5555.

Paldies vēlreiz drausmīgs desmit gadiem. Es vēlu jums visu to labāko un ceru uzturēt kontaktus.

Ar cieņu,

Tyrone

Labākais veids, kā pāriet no darba

Veikt laiks atvadīties: Neatkarīgi no tā, kāpēc jūs pārvietojas uz, teiksim ardievas visiem cilvēkiem, kuri atbalstīja tevi darbā.

Share savu kontaktinformāciju: personisko kontaktinformāciju visās sarakstē jums nosūtīt, lai būtu viegli saņēmējs uzturēt kontaktus Iekļaut.

Keep it Concise: Jūsu atvadu e-pasta nav ievilkties. Pāris punktu, ir daudz.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *