Kā pielāgoties darbam attālināti ar bērniem

Posted on

Kā pielāgoties darbam attālināti ar bērniem

Kā vislabāk pielāgoties attālajam darbam, ja jums ir bērni? COVID-19 pandēmija maina cilvēku darba veidu. Vecāki mēģina žonglēt darbu un ģimenes dzīvi pandēmijas vidū. Uzņēmumi atrod risinājumus, kas ļauj darbiniekiem attālināti rīkoties ar uzņēmējdarbību, bieži vien skatoties bērnus.

Skolu sistēmas, dienas aprūpes iestādes un aukles tiek atceltas un slēgtas. Darbs no mājām dažiem darbiniekiem jau ir milzīgas pārmaiņas. Darbs bez bērnu aprūpes ir vēl lielāks izaicinājums.

“Parasti jūsu bērni ir skolā,” saka Jill Felska, Limelight Health cilvēku un kultūras direktore, mākoņa uzņēmuma programmatūras risinājumu nodrošinātāja darbinieku pabalstiem. “Darbs attālināti ir pietiekami lielas pārmaiņas, taču šī ir pilnīgi jauna versija darbam no mājām.”

TheCareerGuru Careers runāja ar Felska un Tania Luna, Lifelabs Learning, vadītāju attīstības uzņēmuma, kurš palīdz vadītājiem, vadītājiem un komandām apgūt dzīves visnoderīgākās prasmes, izpilddirektoru.

Šie eksperti apspriež, kā darbinieki un vadītāji var iemācīties strādāt mājās ar bērniem. Šeit ir pieci svarīgi padomi, kurus viņi ir nākuši klajā.

1. Izveidojiet praktisku biroja telpu

Jūsu darba vieta ir ārkārtīgi svarīga . Ērtībai ir kritiska nozīme, tāpat kā fiziski nodalot darbu un dzīvi. Tomēr ir grūti pilnībā atdalīties, ja jūs dzīvojat nelielā telpā, kuru šobrīd aizņem arī citi ģimenes locekļi.

“Tas var būt neliels jūsu studijas tipa dzīvokļa stūrītis. Pārrunājiet šo telpu: tas ir tikai darbs, ”saka Luna. “Mēs esam konteksta radījumi. Mēs veidojam ļoti ātras asociācijas. ”

Padoms. Piemēram, nestrādājiet uz dīvāna. Tā vietā strādājiet pie atsevišķa sava veida galda. Tas mazinās stresu jūsu mājas dzīvē, ieskaitot bērnus.

Jebkura saspringta darba situācija iekļūs jūsu dīvānā, atzīmē Luna. “Pajautājiet sev, kā jūs lokalizējat darbu noteiktā telpā un kā jūs to darāt, lai jūs netiktu apjucis? Piemēram, daži cilvēki darbā izmanto klēpjdatoru, bet planšetdatoru izmanto tikai personiskai lietošanai. Strādājiet ar saviem bērniem, lai kopīgi izveidotu zīmi “netraucēt” vai pat uzlīmētu piesardzības lenti. ”

2. Esi elastīgs par nostrādātajām stundām

Vecāki izdomā radošus veidus, kā panākt savu darbu. Felska sastapās ar vienu pāri, kurā sieva strādā apmēram četras stundas, kamēr vīrs māca viņu bērnu. Pēc tam viņi pārslēdzas.

Direktors uzskata, ka šāda veida vienošanās palīdzēs darbiniekiem dzīvot savu dzīvi, vienlaikus palielinot uzticību saviem uzņēmumiem. “Kad jūs uzticaties cilvēkiem darīt savu darbu, tieši tad cieņa atgriežas pie jums,” viņa saka

Piezīme: Luna norāda, ka vadītāji varētu vieglāk pielāgoties attālajai dzīvei, ja viņus uztrauc rezultāti, nevis darbinieku uzvedība konkrētajā brīdī.

“Atbrīvojieties no nepieciešamības sēdēt sēdekļos un vairāk koncentrējieties uz biznesa iznākumu,” konsultē Luna. “Ko darīt, ja jūs nekad nevarētu zināt, cik daudz laika kāds pavada strādājot? Ko darīt, ja jūs varētu koncentrēties tikai uz rezultātu un termiņu? Tas ir labs veids, kā vadīt neatkarīgi no tā, vai esat attālināts, vai klātienē, jo tas novērš jūs no tendences veikt mikromēģinājumus, kas ir produktivitātes slepkava. ”

3. Izveidojiet strukturētu, veselīgu mājas kārtību

Strādājot mājās, ir vilinoši visu dienu valkāt pidžamas, izlaist dušu un slikti uzkodas. Tomēr eksperti saka, ka, iekrītot šajos ieradumos, jūsu psihe tiks noslogota. Parādiet bērniem, ka jūs patiešām strādājat.

“Ir svarīgi piecelties un dušā, it kā iekļūtu birojā,” saka Felska. “Sākumā var būt jautri, ja vienkārši izmet matus un nēsā pidžamas, bet galu galā rodas neganta sajūta. Jūs vēlaties likt sevi citādāk, it kā jūs strādātu. ”

Luna iesaka ēst veselīgi, dzert daudz ūdens un izmantot savu iepriekšējo pārvietošanās laiku, lai izdarītu kaut ko pozitīvu, piemēram, trenēties vai pagatavot nesteidzīgas brokastis.

Svarīgi: Saskaņā ar Luna teikto, “kopā ar bērniem izveidojiet sākuma un iesaiņošanas rituālus, kas signalizē, ka jūs dodaties darba režīmā vai atnākot mājās, piemēram, stiepjas, uzvelciet kurpes vai spēlējat dziesmu.”

Luna turpina: “Jums var būt kaut kas tāds, ko jūs gaidāt dienas sākumā un beigās, kas ne tikai palīdzēs jums sagatavoties darbam, bet arī nodrošinās noturību un stresa mazināšanu, kamēr mēs esam tik daudz nenoteiktības vidū. ”

4. Definējiet skaidras komunikācijas gaidas

Kad sakaru tehnoloģija, piemēram, Zoom, Slack vai citas noieta iespējas, ir izveidota, menedžeriem ir skaidri un taisnīgi jādefinē cerības. Jūs nevēlaties, lai viena persona strādā Slack 24-7, kamēr cits darbinieks atgriežas pie jums tikai vienu reizi dienā.

Brīdinājums: cerību trūkums vecākiem var radīt īpašu stresu.

“Runājiet par to, kāda veida sakarus izmantojat, un kādas ir cerības,” iesaka Felska. “Ārpus sanāksmēm vadītājiem jādefinē, cik ilgs ir laiks, pirms viņi sagaida atbildi. Viņiem vajadzētu iestatīt parametrus un pārmērīgi sazināties. Runājiet par jūsu komandas locekļu bažām par to, ka viņi, iespējams, jūs necels. “Kas notiek, ja stundu esmu prom no sava galda?” “Ko darīt, ja mani bērni cīnās un man ir jāizdomā LEGO situācija?” “

5. Esiet elastīgs un piedodošs par dzīves situācijām

Pēc Felska un Luna teiktā, tagad nav īstais laiks mikromēģināšanai. Vadītājiem jābūt elastīgiem attiecībā uz darbiniekiem, īpaši darbiniekiem ar bērniem. Tāpat darbiniekiem ir jāpiedod pret sevi.

“Šī ir neatzīmēta teritorija,” atzīst Felska. “Dažas dienas ir lieliskas. Dažas dienas jūs vēlētos, lai jūs vairāk izkļūtu no mājas, bet nevarat. Piešķiriet sev un visiem citiem kādu žēlastību. ”

Luna piebilst, ka videokonferences varētu atklāt dažas lietas, kuras mēs neesam pieraduši redzēt, bet tas ir labi.

“Vadītājiem jāsaka:“ Jūs redzēsit manu veļu, jūs redzēsit, kā mani bērni skrien apkārt, manus suņus utt. ” Es domāju, ka sejas laiks ir daudz svarīgāks nekā mēģinājums saglabāt profesionālu izturēšanos. Vienkārši normalizējiet to. ”

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *