6 veidi, kā Get Started Darbs mājās

Posted on

6 veidi, kā Get Started Darbs mājās

Darbs no mājām

Darbs-at-home dzīve varētu šķist nevar panākt fantāzijas tiem, kas līdz šim savā karjerā ir atraduši sevi piesiet darbavietā. Bet ar kādu radošu domāšanu, pašrefleksijas un smags darbs, tas nav iespējams apgūt vispār, ja jūs veicat to ilgtermiņa mērķis.

Ja darbs no mājām, ir jūsu mērķis, tad īstermiņā jums ir nepieciešams, lai noteiktu pasākumus, lai tā notiktu. Iespējams, pats pirmais solis ir apsvērt, ja jums ir personība strādāt mājās. Tas nav visiem. Redzēt, ja jums ir šīs 5 būtiskās īpašības tādā telecommuter.

Ja jūs domājat, ka jūs, tad ir pienācis laiks apskatīt , kā jūs varētu strādāt mājās, ņemot vērā karjeras ceļš jums ir sekot līdz šim, un prasmes jums ir ieguvuši pa ceļam. Daži cilvēki telecommute darba devēja; citi ārštata kā konsultants. Sākot mājas bizness ir vēl iespējams ceļš.

Visas šīs iespējas ir plusi un mīnusi. Lasiet tālāk, lai redzētu, kā katrs varētu strādāt jums.

Pagriezieties Jūsu pašreizējais darbs uz teledarbu darbu

Loģisks vieta, kur sākt ar to, ko jūs zināt vislabāk. Padomājiet par to, vai tas ir iespējams pārvērst savu pašreizējo darbu, par teledarbu stāvoklī. Atbilde būs atkarīga no darba veida jūs darīt, un jūsu darba devējs.

Pārdomāt savu darba aprakstu un apsvērt, vai šie pienākumi var izdarīt mājās. Kādi ir iespējamie šķēršļi? Vai tu jau kādu darbu no mājām? Kā jūs varētu pāriet uz darīt vairāk? Research sava uzņēmuma politiku attiecībā uz teledarbu un tīklu ar kolēģiem, lai redzētu, cik daudz teledarbu notiek jūsu uzņēmumā. Tad kopā ar teledarbs priekšlikumu savu vadītāju. Uzziniet vairāk par to, kā pārliecināt savu priekšnieku, lai jūs telecommute.

Atrast jaunu darbu

Ja darba veids jums var izdarīt attālināti, bet nu jūsu priekšnieks vai jūsu uzņēmumam neizskatās labvēlīgi teledarbu, tad tas varētu būt laiks, lai atrastu jaunu darbu. Meklējot jaunu darbu-at-home darbu, jūs varat iet cauri tiem pašiem kanāliem, kas jūs varētu iet cauri, lai atrastu in-biroja darbu savā karjerā, ti, vietējās vakances, darba vietas, lai jūsu karjeras jomā un sociālo mediju. Ar kādu no šīm iespējām, jums būs nepieciešams, lai noskaidrotu pareizo ceļu, lai lūgtu var telecommuted pozīcija.

Go Ārštata

Vēl viena iespēja, ja darbs jums var telecommuted bet nebija veiksmīgi pārliecināt savu uzņēmumu, lai jūs darīt, ir kļūt brīvmākslinieks vai konsultants. Atkarībā no jūsu karjeras jomā, jūs varat sākt veidot freelancing vai konsultāciju biznesu, kamēr jūs joprojām strādā. Tomēr jums būs jābūt uzmanīgiem, lai neradītu nekādus interešu konfliktus vai pārkāpj jebkādus uzņēmuma politiku.

Otrādi, lai sāk savu konsultāciju biznesu, bet joprojām strādā, ir, ka tas atvieglo finanšu celma naudas plūsmas trūkums, kas ir tipiska jebkuru jaunu biznesu. Negatīvie ir tas, ka jūs nevarat pieskarties vienā no saviem visticamāk avotiem darbu – sava pašreizējā darba devēja un / vai tās klientu. Jūsu darba devējs var būt teikt nē, lai jūs par darbinieku-telecommuter, bet uzņēmumi var būt pilnīgi dažādas politikas, kad runa ir par neatkarīgajiem darbuzņēmējiem.

Start Your Own Business

Tāpat freelancing, sākot mājas uzņēmējdarbību var pieļaut lielāku elastību savā grafikā, nekā tradicionālās nodarbinātības, bet uzsākšanas izmaksas var būt stāvas un laiks pirms rentabilitāti ilgi. Tas nozīmē, ka, sākot ar mājas bizness ir veids, kā panākt, un darīt kaut ko pilnīgi jaunu. Trūkums dažiem akreditācijas un / vai izglītības nav, ja ierobežojumi tām varētu būt arī citās nozarēs. Izvēloties pareizo uzņēmumu, pētot un radot smart biznesa plānu un daudz smaga darba, ir daudz vairāk svarīgi, lai jūsu panākumus.

Home uzņēmumiem palaist toņkārta ziņā ieguldījumu laika un naudas. Ir tie, ar salīdzinoši mazu saistību gan, piemēram, tiešās pārdošanas produktus, piemēram, Avon. Un tad tur ir tie, piemēram, sākot ar dienas aprūpes, kas varētu prasīt remodeling jūsu mājā, vai arī iegādājoties franšīzi.

Sākt jaunu karjeru

Ko jūs darīt, ja jūsu pašreizējā karjera nav aizdot sevi tāldarbu vai esat pieaudzis noguris no tā, bet jūs neesat uzņēmējdarbības veidu? Apsveriet jaunu career.Starting gaitā var nozīmēt, sākot apakšā, un tas varētu nozīmēt samaksas samazinājumu. Tomēr, ja jūsu vissvarīgākā prioritāte ir iegūt elastību, kas saistīta ar darba mājās, tad tas varētu būt vērts.

Lai samazinātu šo iespējamo samaksas samazinājumu, meklēt karjerā, kur prasmes jūs paņēma savā pēdējā darbā, tiks novērtēti. Tajā pašā laikā pavadīt laiku izvērtējot to, ko jūs patiesībā patīk.

Moonlight no mājām

Visi šie veidi, kā strādāt mājās, būs nepieciešams laiks, lai īstenotu (un daži būs nepieciešama nauda pārāk). Ja jūs neesat pilnīgi gatavi ieguldīt laiku un naudu, apsvērt tikai mēģina uzņemt dažas papildu naudu no mājām.

No otras puses, ja jūs esat gatavi veikt izmaiņas, dažreiz tas ir tikai vairāk praktiska, lai sāktu lēnām. Moonlighting no mājām, var būt veids, kā ietaupīt ligzdu olu, lai sāktu šo mājas uzņēmējdarbību vai uzsākt freelancing karjeru, tā, ka jūs varat strādāt no mājām pilna laika kādreiz.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *