Kur Get Started kā ārštata rakstnieks

Posted on

Kur Get Started kā ārštata rakstnieks

Rakstīšana ir daudzpusīga profesija, un freelancing var būt ienesīgs veids, kā profesionāls rakstnieks nopelnīt naudu no mājām. Taču iesācējiem jāņem laiks, lai iegūtu pieredzi un veidot savu zīmolu. Ja Jums ir tikai sākot no kā ārštata rakstnieks, noteikt savas kompetences jomas un jābūt gataviem ar rakstiski paraugus, pirms sākat meklēt klientiem un darbu.

Tālāk ir dažas labas vietas talantīgais rakstnieks iegūt praksi, veidot kādu uzticamību, un uzkrāt ķermeņa darbu, lai parādītu vairāk selektīvu izdevējiem. Arī šie noieta tirgi var palīdzēt rakstnieki veidot sociālo mediju klātbūtne, kas ir būtiska, lai veidotu tādu tekstu, kas palīdzēs jums veidot, uzturēt un attīstīt savu veiksmīgu ārštata rakstiski karjeru ilgtermiņā veidu.

Clickworker

Worldwide crowdsourcing kompānija Clickworker iznomā neatkarīgi līgumslēdzēji rakstīšanai darbavietas, kā arī datu ievades, tulkošanu, pētījumiem un citām mikro darbavietas. Uzņēmums maksā par vienu gabalu pamata. Reģistrācijas un kvalifikācijas novērtēšana ir nepieciešama, pirms ņēmējiem, ko sauc par klikšķi darbiniekiem uzņēmuma, var pieņemt uzdevumus maksājumu.

OneSpace.com

OneSpace piedāvājumu mikro darba vietu vispārējas rakstiski, kā arī sīki rakstīšanas uzdevumiem uz ārštata. Rakstnieku jāiziet virkne novērtējumus un veidot uzticības rādītājs piekļūt katram darba veidam. Darbs iesniegts, rakstnieks saņem atgriezenisko saiti, un maksājums tiek veikts ar PayPal nākamajā dienā pēc tam, kad darbs tiek apstiprināts.

Jūs varat apmeklēt OneSpace ir ārštata darba iespējas  , lai noskaidrotu, kuras uzdevumi Piqué jūsu interesi.

HubPages

HubPages rēķinus sevi kā “vadošā interneta izdevniecībā ekosistēmu.” Rakstnieki piereģistrēties un publicēt savu darbu to mezglu. Ieņēmumi no Adsense un filiālēm ir sadalīts ar HubPages.

Nav peļņa garantijas. Drīzāk, jūsu ienākumi ir atkarīgi no jūsu vietnes spēju piesaistīt skatītājus. Veiksmīgi rakstnieki pievienot svaigu saturu, lai savās vietnēs regulāri, un pat veikt dažus mēnešus pirms tās sāk redzēt izmaksu.

Kaut Hubpages var aizņemt vairāk pūļu, lai panāktu ievērojamu naudu, tas ir arī viens no labākajām vietām, lai rakstītu neatkarīgi saturs priecē jums. Jūs nekad zināt, kas vēl ir savas pašas intereses, un jūs varat uzzināt daudz par radot ieņēmumus no reklāmām, kas strādā ar atslēgvārdiem, un veidi, kā rakstīt par produktiem, kas var radīt filiāļu ienākumi.

Listverse

Listverse maksā rakstnieki $ 100 oriģināliem 1500 vārdu savādajiem raksti saraksta formā. Rakstnieku izvēlēties tēmas un piegādes saites uz cienījamiem avotiem faktu pārbaudi.

Listverse Meklē oriģināliem sarakstiem, piemēram, “10 Neparasti Kāzu tradīcijas no visas pasaules.” Maksājums tiek veikts, izmantojot PayPal tikai.

TextBroker

Rakstnieku izvēlēties rakstu tēmas no kuras piegādājusi jautājumu kopas, kas aptver virkni kategoriju, tai skaitā finanšu, tehnoloģiju, skaistums, uzturu, modes, un dārzkopība.

Katrs rakstnieks iesniegs rakstīšanas paraugs jāievieto rakstīšanas grupai, prasmju līmeni, ar atgriezenisko saiti no redaktoru, lai trīt savas prasmes.

Pēc veiksmīgas 10 rakstus noteiktā līmenī, jūs varat pieprasīt, lai pārvietotos uz augšu uz nākamo, augstākas maksā līmenī. Pēc tam, kad jūsu raksti ir apstiprināti, un klients apstiprināja, maksājums tiek veikts katru nedēļu PayPal.

scenāriju

Skriptu ārštata piķis uzdevumus tieši klientiem. Tās var rakstīt jebkurā nozarē, kur tās ir zināšanas. Lai gan katrs darbs ir minimālā cena, rakstnieki var noteikt savas likmes.

Garantētā maksājums tiek veikts piecas dienas pēc tam, kad darbs tiek pieņemts. Ja darbs tiek noraidīts, rakstnieki var pretendēt uz daļēju samaksu.

Verblio

Ar aptuveni 1300 klientu visā 40 dažādās nozarēs, Verblio piedāvājumu ārštata iespēja rakstīt un pārdot 300-3,000 vārdiem satura abonentu, pamatojoties uz attiecīgajā jomā. Rakstnieku iegūt samaksu par darbu, kas tiek pārdota.

Jaunas ārštata darbu maziem projektiem, kas var palielināt ar garākiem projektiem. Pārdod kvalitatīvu saturu un nopelnot piecu zvaigžņu atsauksmes jūs apbalvos ar garākiem projektiem, kas jūs varat rakstīt par saviem iecienītākajiem klientiem katru mēnesi.

Konsus

Rakstnieku ar Konsus strādāt tieši ar projekta vadītājs, kas rīkojas visu saziņu ar klientu. Tas atstāj rakstnieki brīvi rakstīt, nevis tērēt laiku, meklējot darbu.

Šīs vietnes posts konstanta plūsma projektu, no kuriem izvēlēties. Maksājums tiek garantēta laikā, pat tad, ja klients maksā vēlu vai nemaz.

Zen saturs

Zen Satura piedāvājumu rakstīšanas darbavietu produktu aprakstus, FAQ, reklāmas kopiju, listicles, slīdrādes, raksti, blog posts, un pērk gidi. Rakstnieku strādā nozarēs, ar kuriem tie ir pazīstami, un katrs gabals pabeigto darbs tiek vērtēts kvalitāti.

Sabiedrība atzinīgi jaunu ārštata un solījumus, lai palīdzētu viņiem augt viņu prasmes. Labākā prakse ir pieejami rakstnieki regulāri plānots tīmekļsemināros.

Skyword

Rakstnieku pie Skyword atvērt kontu un piegādāt satura paraugus savās kompetences jomās, kā arī sarakstu ar sociālo tīklu kontiem. Kad viņu portfelis ir pabeigta, viņi izvēlas rakstīt blogus, mediju ziņu un reportāžām savās kompetences jomās.

Piekļuve labas maksājot rakstus nosaka izturību portfeli, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu portfelis demonstrē savu labāko darbu, kad jūs pieteikties. Vieta maksā divreiz mēnesī caur PayPal apstiprināto darbu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *