Pamata Karjeras fakti par Sales Jobs

Posted on

Pamata Karjeras fakti par Sales Jobs

Cik ir jūsu pilnvaras pārliecināšanas? Ja jūs atbildējāt “teicami”, tad pārdošanas darbs varētu būt piemērots tieši Jums. Kā pārdošanas persona, jums būs, lai cilvēki, sabiedrībām vai organizācijām, lai iegādātos preces vai pakalpojumus no uzņēmuma, kuru pārstāvat. Jūs varat iestatīt skatus strādāt dažādās nozarēs, tostarp ražošanas, mazumtirdzniecības, informācijas tehnoloģiju, lauksaimniecības, farmācijas, veselības aprūpes, finanšu pakalpojumu, transporta, viesmīlību un profesionālus pakalpojumus.

Pārdošanas speciālisti var tirgoties dažādus produktus. Starp precēm un pakalpojumiem, ko viņi pārdod, ir apģērba, automašīnas, akcijas un obligācijas, zāles, medicīnas iekārtas, apdrošināšana, datoru tehnoloģijas, elektronika, Lauksaimniecības tehnika, Reklāmas laukums vai laiks, lopkopības, brīvdienas, un nekustamā īpašuma. Pārdošanas Persona parasti specializējas vienā nozarē vai produkta veida.

Pamatinformācija par Sales Jobs

 • Kopš 2016. gada, ASV Darba statistikas birojs (BLS), lēš vairāk nekā 14,5 miljonu cilvēku strādāja pārdošanas un ar to saistītu nodarbošanos. Šis skaitlis neietver pašnodarbinātos darbiniekus.
 • Darbs perspektīvas šajā jomā ir labs. BLS sagaida pieci procenti darbavietu pieaugums šajā jomā no 2014. gada līdz 2024. gadam, kas ir tikai apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām. Tas radīs aptuveni 778000 jaunu pārdošanas darbavietas.
 • Pārdošanas darbiniekiem un tiem, kas nodarbināti saistītās profesijās nopelnījis vidējo gada algu 26.590 $ 2016. gada maijā Gada alga uz visām profesijām bija $ 37040, padarot peļņu šajā jomā ir nedaudz zemāks nekā citās.
 • Indivīda kompensācija bieži ietver amatalgu plus komisijas, kas parasti aprēķina kā procentuālo daļu pārdošanu viena padara.

Vai Sales Job tieši Jums?

Karjera pārdošanas, tāpat kā jebkuru citu nodarbošanos, nav laba izvēle ikvienam. Tas var būt vai var nebūt tieši jums. Pirms jūs virzīties uz priekšu, jums vajadzētu noteikt, vai jums ir, ko tā veic, lai gūtu panākumus šajā jomā. Kā minēts iepriekš, lai gūtu panākumus pārdošanas, jums ir jābūt pārliecinoši. Izcilas komunikācijas prasmes ir būtiska. Jums ir jābūt labs klausītājs, kā arī ir iespēja sazināties arī mutiski. Tipveida starppersonu prasmes ļaus jums sazināties ar citiem.

ir arī nepieciešama apņemšanās smagi strādā un daudz pacietības. Tas reizēm aizņem lielas pūles slēgt pārdošanu, un jums var būt pacietīgi jāgaida, kamēr klients veido savu prātu. Noraidījums ir bieži, tāpēc jums ir jābūt biezādains kā labi.

Pārdošanas Karjera

Kādas ir jūsu iespējas, ja vēlaties turpināt karjeru pārdošanas? Vairāki profesiju nosaukumi ietilpst pārdošanas lietussarga. Tie ietver strādā pārpilnība vidēm, tostarp mazumtirdzniecības veikalos un birojos. Cilvēki, kas strādā ar šiem iestatījumiem ir teikts būt iekšpusē pārdošanu. Daži cilvēki, kas ir nodarbināti tirdzniecības vietu tikties ar klientiem savās mājās vai uzņēmumiem pēc pieraksta. Citi iet no durvīm līdz durvīm, padarot nepaziņotus apmeklējumus potenciālajiem klientiem. To sauc ārpus pārdošanu.

 • Reklāma tirdzniecības pārstāvji
 • Apdrošināšanas aģents
 • Nekustamā īpašuma aģenti un brokeri
 • Mazumtirdzniecības pārdevējs
 • pārdošanas inženieris
 • Vērtspapīri, Preces un finanšu pakalpojumu pārdošanas aģents
 • Ceļojumu aģents
 • Vairumtirdzniecība un ražošana Tirdzniecības pārstāvis

Kā izvēlēties labu pārdošanas darbu

Ar tik daudzām nozarēm un produktiem, no kuriem izvēlēties, kā jūs varat izlemt, ko pārdot?

Ir vairāki kritēriji, jums vajadzētu apskatīt, izvēloties pārdošanas darbu. Jums vajadzētu apsvērt potenciālos ienākumus, jūsu interesi par produktu jūs pārdodat, un darba drošību, pieņemot lēmumu.

Kaut arī peļņa nav tieši saistīts ar apmierinātību ar darbu, jūs, protams, nepieciešams, lai nopelnītu iztiku. Darbs, kas pārdod vērtspapīrus, un precēm; citi ieguldījumu instrumenti; finanšu pakalpojumi; un sveķu, sintētiskais kaučuks, un mākslīgā sintētiskās šķiedras un pavedieni ražošanas piedāvājumu labākais peļņas potenciāls atbilstoši BLS.

Ņemot teica, ka, ja jums ir maza interese par šiem produktiem, tas ietekmēs jūsu motivāciju. Mazāk motivācija radīs mazāk pārdošanu, kas, savukārt, izraisa jums ir zemāki ienākumi, ja jūsu kompensācija ietver komisijas vai zaudēt savu darbu, ja darba devējs ir apmierināts ar savu sniegumu. Tikpat svarīgi kā tas ir, lai dzīvo, jums vajadzētu domāt arī par jūsu interesi par produktu jūs pārdodat.

Visbeidzot, jums ir jāzina, jums būs iespēja atrast darbu.

Ja jūs interesē konkrētā nozarē vai produkta veida, bet ir maz darba vietu, kas pieejami, jums vajadzētu meklēt citu apgabalu, kurā uz darbu. Parasti, jo lielāks pieprasījums pēc produkta, no strādniekiem, kas pārdod to par lielāku darba drošību. Visdrošāko darbavietas ir veselības aprūpes un informācijas tehnoloģiju nozares.

Izglītība un apmācība

Jūsu sagatavošana pārdošanas darbu ir atkarīga no produkta jūs pārdodat. Jums var būt nepieciešams ne vairāk kā vidusskolas diplomu pārdot dažus produktus, bet, ja jūs meklējat darbu Hawking zinātniskus vai tehniskus produktus, piemēram, darba devēji tikai darbā amatu kandidātus, kuriem ir koledžas grādu. Lai pārdotu apdrošināšanu, jums būs nepieciešama arī grādu. Bakalaura grāds ir obligāta reklāmas tirdzniecības pārstāvjus, bet nopelnot vienu ievērojami uzlabos jūsu izredzes iegūt darbu.

Jums var būt nepieciešams profesionāls licence, atkarībā no produkta, kuru vēlaties pārdot. Piemēram, personas, kas pārdod ieguldījumu instrumentiem, finanšu produktus un apdrošināšana jābūt licencētiem.

Kā nokļūt pārdošanas darbu

Vai jūs meklējat sākuma līmeņa pozīcijas vai labāku darbu nekā jūsu pašreizējo, ir pārdošanas, darba konkrētas vietnes, kas varētu būt tikai pozīciju jūs ilgojaties Varat arī izmantot vispārējus darba vietās, piemēram Indeed.com. Darba devēji post atverēm tieši Patiešām, un vieta arī apkopo darba sludinājumus no citām darba meklēšanas vietnēs, profesionālajām organizācijām, un uzņēmuma mājas lapas. Alternatīvi, jūs varat augšupielādēt savu CV un darba devēji varēs atrast jums, kad viņi meklē kādu, ar savu kvalifikāciju.

Jūsu profesionālā tīkls ir lielisks resurss, lai mācītos par nodarbinātības iespējām. Paplašināt savu tīklu, izmantojot tiešsaistes tīklu vietnes. Visvairāk labi zināms viens ir LinkedIn. Jums būs iespēja savienot ar citiem pārdošanas speciālistiem vai dalībniekiem savā tīklā, kas zina cilvēkus, kas strādā šajā jomā.

Ja darba devējs apsver jums stāvoklī, jums būs, lai nodrošinātu to, izcilus uz darba interviju. Pārdošanas menedžeris lūgs jums jautājumus par jūsu pārdošanas iemaņas. Viņš vai viņa arī vēlas uzzināt par savām stiprajām un vājajām pusēm. Caur jūsu atbildes, jums būs jāpierāda savas spējas sekot caur un domāt par kājas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *